Zor durumlarda motive kalmak nasıl

Birkaç yıl önce psikolog esneklik eğitim gördü ve yazarı Al Siebert “Survivor Kişilik: Neden bazı insanlar güçlü, akıllı ve çok daha ustaca işleme hayatın zorlukları,” ()
susandunnmome-20), bir Engelli internet sitesi için bir rapor yazdı. Hepimiz için geçerlidir hissediyorum beri bunu sakladım.
Şu verdiği fikirler bazıları şunlardır:
“Bağlı tutun. Güzel diğer kişi ile iletişime geçmek istediğinizi seçin.” Araştırma izolasyonu yüksek kan basıncı, obezite veya yasaktır daha daha bizim sağlık için zararlı olduğunu kurmuştur. Bağlayın. Antrenörler bu ile size yardımcı olmak ve belirli bir bağlantı olabilir.
“Bir”kurban”alışkanlığı desen varsa, ne istediğini alır 1 ile değiştir.”
“Bu yardımcı olur ve başkalarına ilham kurtulan hikayeni bilgilendirmek için çalışma. Duygusal bir Ağlayan bebek asla.”
Ben ek olmuştur diğer insanların “survivor” hikayelerini tarafından daha Hayatımda başka bir şey tarafından ilham verdi. Esas olarak hepimiz ayı için bizim haçlar var çünkü umutsuz kurtulanlardan, öğrenmek lüzum ve sade bir şekilde çünkü hiçbir şekilde geleceğin ne getireceğini biliyoruz.
Ben aşağı olunca Churchill ve Roosevelt, karmaşık bir süre içinde Müttefikler liderliğindeki iki engelli kişi düşünün. Onlar o zaman liderleri olmuştur bir kazaydı inanmıyorum. Her ikisi de bunu kendi özel sıkıntıları – belden aşağısı felç Roosevelt ve onun “siyah köpek,” onun hayat boyu depresyon sahip Churchill nedeni esneklik biliyordu.
Roosevelt ulus “Bu korku var tek sorun kendisi merak” ve orada olmuştu Aslında nedeniyle, dinledik. Churchill verdi “asla pes etmeyin. Hiçbir koşul altında hiçbir şekilde, asla, asla,. ”
“Diğer insanlardan istediğin için sor. Eğer onlar yanıt vermek onlara teşekkür.” Bu çok nazikçe bir yer. Biz kabulü – “olanaklar” yok “beklentileri,” ile Devlet elde edebilirsiniz ne zaman hayatımızın çok daha gidin.
“Sürekli meşgul ile kendini tarafından yükselen empati diğer insanlar için değiştirin. Bu senin çevrende olmak bireyler için ne demek farkında içerir.”
Ben bir kilise aynı anda teşvik edildi ve Bakanı ile yakın işbirliği içinde çalıştı. Onu belden aşağısı felç ve babası ve kardeşi öldürdü bir otomobil kazasında olan bir kadın vardı. Onun sağlık eskiden uzun 1, bir mücadele izledi hepimiz acı ve ne biz verebilir yardım. Nokta 1 hayati
Bakanı “zaman.” olduğunu söyledi. O “onu cümle için” gidiyordu güçlü bir yıl büyük kız kardeşi için gelmek. Anladın mı?
“Victor Frankl yaptığı gibi holocaust survivor deneyimlerinizi anlamda için görünür”. Onun hikayesi bilmiyorsanız, burada görünür. (~webwinds/frankl/frankl.htm) Frankl’ın Başbakan ilham için ölüm kampında mevcut Nietzsche’nin deyim, “Bu da beni öldürmek değil beni güçlendirir.”
Benlik saygısı, kendiniz hakkında ne düşündüğünüzü ve ne nasıl önemli ölçüde Discover sadece belirler olduğunu söylüyor Siebert, sonra bir şey yanlış gider. “Kayışlar ve şans okları.” karşı bir tampon görevi görür
Ve yine de, biz, biz anlıyor musunuz o avuç olmuştur ya da Shakespeare anlamlı olacaktır. Bu da sıkıntı hakkında ifade etti:
Tatlı sıkıntı kullanımları vardır,
Hangi çirkin ve zehirli kurbağa gibi
Ama kafasının içinde değerli bir mücevher takıyor
Ve bu bizim hayatımız, genel uğrak muafiyet
Dilleri ağaçlarda bulur, çalışma brooks için Kitaplar,
Vaazlar taşlar ve hemen her faktörü çok iyi.
-William Shakespeare, “Olarak sen bunu.”
TATLI biz dayan, Eğer sıkıntı, kullanımları bulma tutmak, bağlı tutmak, gelecekte bizim inanç korumak ve diğer millet deneyimlerinden anlamak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın