Zengin Online almak için 7 bu küçük tanınan hileler bilmek olsun

Değil kesinlikle herkes onların ağzında gümüş kaşıkla doğmuş. Bize bir sürü gerektirir işlevine hayatta ve iyi bir hayat bulunması için. İnternette zengin almak için hileler çok olmasına rağmen bazı düz rip-off düzenleri olmasına rağmen bazı asla herkes için işe. Sana bu 7 takdim edeyim net ve bu zengin almak için az bilinen hileler yoluyla net zengin olmak için gelen kişiler tarafından desteklenecektir.

1. YouTube’da post
Daha uzağa Justin Bieber ile başlatarak gitmemize izin değil. Justin vardır YouTube o 12 yaşında olduğu için ve kadar biliyorum o tercih edilen ve hala her gün daha zengin alma. Farklı bir Chris Brown’un “Görünür At Me Now” ün 2011 yılında kazandı Karmin tarafından şarkıdır. Ve ona artık görüntülenir.
Olduğu bu insanlar videolarınızı YouTube izlerken, işletmeler veya plak onların tarafında isteyeceksiniz. Pek çok faktör YouTube sergileyebilirsiniz. Şarkı, dans, vitrin, DIY ve diğer öğreticiler veya sadece konuş. Birisi Aboneleriniz tırmanan veya görüşleriniz aşırı yüksektir görür onlar sizinle almak ve kendi reklam veya diğer gelir getirici konser için harcamak.

2. eşyalarını veya başkalarının şeyler satmak
İnsanlar da harcama on-line ile satabilirsiniz önemli ölçüde reklam için. Örneğin kötü Gal, bir online giyim mağazası, Sophia Amoruso sahibi alalım. O eBay üzerinde vintage bulur ile başladı ve şimdi, o her yıl milyonlarca dolar kazanıyor. Çok sayıda öğe yok veya satmak için bir öğeyi seçmemeniz durumunda başkalarının öğeleri satmak. Bu şekilde, bir yüzde veya onları teşvik için komisyon alırsınız.

3. Eşyalarını kira
Sizin kalp ve akıl, ürün satmak için izin vermez ama cüzdan veya cep para kazanmak için size söyler, senin Maddelerinizi web üzerinde kira sağlayan bir Web sitesi üzerinden gel. Örneğin Airbnb alalım. Mülk sahipleri kendi odalarında veya alanlarda bunlar makul fiyatlı seyahat için avcılık için kira olabilir. Sadece ne için gerçekten ne gibi bir görünüm ve world wide web sörf.

dört. Kişisel blogunuzu oluşturun
Seyahat, yemek, Stil, Haberler, bireysel hikayeler – bu bloglar en yaygın konular vardır, ama onlar fonksiyonu. Pete Cashmore, çok yakışıklı biri olmanın yanı sıra aynı zamanda zengin anılacaktır onun blog üzerinden Mashable olarak. Heyecan verici bloglar ile reklamverenler veya medya muhtemelen sizinle iletişim kurabilir ve Evet, ödenecektir. Ne zaman geri çağırmak bloglama, tutku gelir ve yazınızı doğal olarak ortaya çıkar.

beş. Kendi kitap yazmak
Kendi konuyu seç, ilgini çekecek bir şey varsayıyorum, oturup yazmak. Birçok kitap yazar online kendi hikayelerini paylaşan başladı. Zaman okuyucuların gerçekten gibi onlar kendi kitap yayımlamak için bir şans alabilirsiniz. Ve hiçbir şekilde biliyor musun, bir gün de bir film olmak gelebilir.

altı. Genel bakış veya teşvik diğer insanlar için bugün yapmak
Bir sigara ödeme alıcı firmaların büyümeye olasılığını bir yana, onlar hakkında bir inceleme oluşturarak veya onları internette pazarlama ödenmesi için bir şans alabilirsiniz. Bir restoran veya bir dükkan için gittikleri zaman kim onların resim yazısı eklemek bu instagramers sadece hissediyorum.

7. senin kutudan alın ve düşünce yeni bir tanıtmak
Mark Zuckerberg, Hotmail Facebook, Larry Web page ve Sergey Brin, Google makineleri ve Sabeer Bhatia, sahibi yaratıcısı. Onlar canlı ve yeni ipuçları iş kurduk. Bu yüzden senin kutunun dışında adım ve senin konseptin dünyaya paylaşmak.

Online kırmak ve bu 7 küçük tanınan hileler ile zengin olsun. Günümüzde başlayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın