Yeni hayat veriyor katil bakmak keşfetmek

Eğer gerçekten bir süre için gardrop alttan yukarıya ittirmek için uğraşıyorlar ama olmadı anlamak için zaman şimdi sonra günümüzde bekliyorsunuz oldum günüdür. Görünür ve güzel olarak harcama bütçesi üzerinde önceden daha fazlasını keşfetmek için okumak şekilde artırabilir.

Ne zaman giysiler alıyorum, sen ne sezon hakkında hissediyorum. Kırmızılar ve portakal büyük görünüyorsa, bir “yaz zaman” ve muhtemelen herhangi bir sıcak renk (sarı gibi) fantastik bakacağız. Blues fantastik görünüyorsa, büyük olasılıkla bir “kış” ve beyazlar ve griler de iyi görünür.

Şapka her türlü kıyafet maç için mükemmel bir aksesuar vardır. Erkek için tipik balıkçı şapkaları ve beyzbol kapaklar vardır ama kızlar için olanakları çok derindir. Örneğin, bir sevimli güneş şapkası, disket şapka veya size ait herhangi bir gündelik elbise ile plaj şapka yerleştirebilirsiniz.

Çok daha popüler olması gerekir temel konulardan biri maç elde etmektir. Olma maç size destek gerçekten emin hissediyorum ve fantastik görünüyor. Ekstra bir bit ağırlığını taşıyorsun sonra gerçekten başlamak gerekir bir hızlı diyet planı ve biraz egzersiz bir to-day olarak yapıyor başlar.

Herhangi bir bayan için çoğu zayıflama renklerin belirli bir Öte yandan siyah, çok önemli ölçüde siyah sıkıcı görünür yapabilirsiniz. Bu etkiyi uzak tutmak için bir parlak renkli blazer veya eşarp ekleyin. Bir elma gövdeli varsa, bir siyah etek ya da kalın renkli blazer veya göz yukarı doğru çizmek yapmak için bluz siyah pantolon koymak.

Yaz süresince size aşırı makyaj sakınmak gerekir. Yaz saati, son derece sıcak alabilirsiniz. Bu nedenle, ağır makyaj giymek mükemmel değildir. Hafif bir makyaj tarzı yaz için ideal cildinizi sağlıklı tutmak eğlenceli yaz saati tarzınızı tamamlayacak ve avcılık tamamen moda olacak.

Her tek erkek sahip gereken bazı temel vardır. Stok dolabında en az iki koyu renkler, denim kot elbise pantolon çifti ile yeterli topuklu yanı sıra daireler ya da Tenis ayakkabı ile üzerinde koymak için uygun bir çift ile giyilmelidir genişletilmiş. Gardırop bir son özelliği belirli günler için sadece değil mi çok basit bir siyah elbise olmalıdır.

Müthiş moda bahşiş ama çok sıkı değil uygun ince giysiler getting başlamak üzeredir. Bol ve aşırı büyüklükteki giysiler giyiyor rahat yapabilir, ancak gerçekten saçma görünür. İnce uygun giyim önemli ölçüde çok daha çekici. Onlar bile biraz ağır insanlar üzerinde çok iyi görünür.

Gardırop’ın çok yönlülük germek için eşarp ve çeşitli desen ve tasarımları kemer bir seçim ile gardırop doldurun. Bunlar büyük renkli bir katı bir sıçrama ilgi eklemek için kullanabilirsiniz. Bunlar çok sayıda kombinasyonlar farklı bir kıyafet almaya gerek kalmadan farklı bakmak her zaman geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Şimdi çok dolar ya da zorlu talep değil bildiğiniz gibi tüm yeni moda duygusu kendin almak için gerçekleştirin. Yeterli zaman ve özveri ile gün gelmek için bir sürü için harika görünüyorsun görünüşünü geliştirmek için dönüştürmek nasıl anlamaya olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın