World wide web arama…

Şimdi ne olacak Microsoft?

Microsoft Yahoo uzak için büyük gösterilerine katıldı ve onlar gerekir düşünün, bir nimet olacaktır. Bir isim marka için 40 milyar doların üzerinde olduğu için tutarlar. Yahoo bir on yıl başlayan kuyruk tarafından dünya vardı. Açık lider tüm faktörler net ve onlar sadece düz her şeyi mahvettim! Ne beceriksiz, benmerkezci ve dokunma yönetim bir çok daha iyi kanıtıdır Jerry Yang’ın daha sadece büyük olarak anlaşma değerinin % 50’si olarak kimseye toplayabilecek sebepsiz dağıttı gerekçe bir ons olmadan Microsoft’la sert oynuyor . Pay sahibi değer Microsoft’un devralma engelliyordu tek hedefi aslında ve kasten yok aslında, onun eylemleri daha fazla son 3 ay düpedüz sorumsuz şunlardır.

Ama neden bu Microsoft için bir nimet oldu? Öncelikle, bu bir hata olurdu. Bu çizgi iyi sonuçlarına gelince esas olarak çok kötü kararlar-si olmak mahluk iki kuruluşlar ve kendilerini giderek uzak also-rans için kasabanın yeni şerifi olarak keşfetmek… Google. Şirketler büyük kültür şoku yönde bir çok olurdu. Ancak bir tane daha daha başarılı strateji için şans ve Google için taze, yeni ve farklı bir alternatif sağlamak için yeni bir strateji yatırım Microsoft sahiptir. Google potansiyel olarak karşı dikey olarak tabanlı arama motorlarının, geliştirilen Eğer üzerine önemli olumlu yönleri üzerinde satır için sağlamak için mahalle “all-dünya” modeli Google vs Google hakimiyeti tüketmeye başlayabilir. Örneğin, iyi arama motoru hakkında gerçek emlak veya belirli eğlence için belirli veya tv, radyo veya uydu radyo gibi daha farklı düşünüyorum. Eğer Microsoft en büyük iş uzmanları bu niş yerleri veya dikey ve tasarım ve stil bulmak ve çok daha fazlası… sadece düz çift 800 pound gorilla daha eğlenceli daha alakalı bir gerçekten benzersiz arama deneyimi geliştirmek? Neden Microsoft… esas olarak onlar dolar var çünkü. Taahhüt var mı? Vizyonu var mı? Onlar üzerinden başlar ve ciddi yenilik cesaretin var mı oldukça uygun daha sık sık onlar takip ettim hesabı MSDOS vs bilgisayar-DOS, Windows vs MacOS, MSN vs AOL, MSN vs Google, Xbox vs. Sony, Nintendo ve ark al. Onlar her zaman takip etmiş. Son olarak liderlik etmeye hazırsın?

Peki, ne için tüm bu anlama geliyor? Çok basittir. Google’da konsantre ve deneyimli bir arama motoru optimizasyonu kurumsal hayati anahtar kelimeler ve deyimler için daha yüksek dereceleri oluşturmak için kullanın. Bir profesyonel Net reklam ve pazarlama iş uzmanlıkları ve dallarına masaya getirmek için senin şirket nerede aslında olmak istiyorum almak için Kiralık. Hedef Google ve tüm arama motorları ile yeterli olacaktır. Gerçeği, ne olursa olsun derler, Google, Yahoo ve ark, genellikle ALAKA hakkında olacaktır ve bu amaçla doğru web sitenizin içerik malzeme stil Eğer normalde iyi yapacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın