Var aksesuarlar için senin iPad için gerekir

Apple iPad şüphesiz en çok tercih edilen ve talep Gadget şu anda biri. Ondan beri onun serbest bırakmak, iPad bir kült aşağıdaki kazanmıştır ve birçok teknoloji meraklıları tarafından rakiplerine kıyasla çok daha fazla “üstün” tablet olarak kabul edilir. Bu etkili bir şekilde teknoloji manzara değişti ve büyük olasılıkla önümüzdeki yıllarda bunu yapmaya devam.

Apple mal şık tasarımları için tanımlanır ve iPad bir istisna değildir. İPad günümüzde ideal avcılık tablet pazarda belirli bir olduğunu hiç şüphe yoktur. Şık, çekici ve gadget itiraz ile sizdiriyor. Ama aslında sadece uzakta yalnız iPad için alışveriş ile alabilirsiniz inanıyor musun? Ben öyle hissetmiyorum. Yakında saat ya da öylesine birkaç yeni Gadget’ınızı istihdam sonra ben, yeni Gadget’ınızı kullanılabilirliği arttırmak için aksesuarlar istediğinizi tanırım eminim. Ama iPad geniş dizi ile pazarda Şimdi, reklamı Aksesuar yatırım konusunda karar vermekte gerçekten çok zor olabilir. Yani hayatınızı daha az zor yapmak için geliştirilmiş tüm çok deneyim tüm iPad yapmak için elde edebilirsiniz en değerli iPad aksesuarlar üçü paylaşmama izin.

1. sugeçirmez hal. Eğer plaj going için gibi çok daha iyi bir sugeçirmez hal almak. Bu özel durum senin iPad seninle sahilde su ve kum senin becerikli alet alma korkusu elde etmek dışarı ile girmenizi sağlar. Bu aksesuarı da yağmurlu gün boyunca gerçekten işe yarıyor.

2. ekran koruyucu. İPad ekran çizik için oldukça dayanıklı olabilir ama bir ekran koruyucusu olması gerçekten gadget’ın ekran koruma yardımları. Ne zaman sen çizme, o gerçekten orada sonsuza kadar bir yara gibi olmak Yani etkili, iPad kendisi temelde tüm ekran, sorun. Koruyucu filmi koymak için bir ağrı olabilir – bu kabarcıklar ile ilgili ciddi Sabrınız düşünceler test, ama bu gerçekten ciddiye aygıtınız savunmak ve korumak için harika bir yoldur. Sadece çizik ekranınızdan korumak mı, bu kimyasal ve su hasar de korur.

3. Kavrama durumda. Eğer senin çeşitli bireysel kim genellikle üstünde belgili tanımlık gitmek, bir kavrama durumda yatırım yapmak iyi bir fikirdir. Kavrama durumlarda size hiçbir hareket halinde her ne kadar senin iPad verimli bir şekilde çalışmasına olanak sağlar bırakarak bir kaygı. İPad’ın hareketlilik da yardımcı artırılması kenara aygıtınız gibi güzel korumak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın