Tutun-ileti, en iyi şekilde bir hedef kitleniz

Geçerli bir AT&T göre çalışma, şirket aramaları %70 daha ilave bir tipik 45-60 saniye beklemeye yerleştirilir. asmak yerleştirilen arayanların % 60’ı Kaldır ve bu da asla telefonu kapat % 30’u tekrar ara.

Senin tüketicilere ulaşmak için şimdi bir fırsattır!

Onlar bir hedef kitleniz ve onlar için ne yapabilirim duymak istemesini. Bekliyorlar iken, hangi için bazı iş girişim yukarı 10 dakika veya daha uzun olabilir, onların ilgi tutmak isterseniz, onları içerik ve en önemlisi, onları ve onların özgüven önce seni kaybetmemek için onların olsun temas ile tutmak tutmak olabilir Hatta tanışın onların gerektirir.

Üzerinde tutun mesajlaşma üstün kullanım oluşturarak, sen-ecek var olmak kabil için:

-Senin arayanların baktılar korumak
-Onların deneyim organizasyonunuzla ilgili memnuniyet düzeylerini artırmak
-Yeni mal veya hizmet muhtemel çapraz satıyor tanıtılması
-Teslim kuruluşunuz hakkında gerçekler samimi bir şekilde eklendi.
-Güven ve kısa bir süre onlarla olacak güvence aşılamak
-Senin arayanların tutun üzerinde iken korumak
-Arayanın ortadan kaldırarak, istinat ederek gelir kaydetmek onları bir kez daha başvurmanız gerekiyor

Gerçekten senin üzerinde tutun mesajlaşma yararlanmak için pazarlama ve reklam mesajları ile nezaket iletileri alternatif.

İşte kısa tutun komut dosyası örneğidir.

Tutun üzerinde ileti komut dosyası:

Nezaket mesajı:

Yoğun spor vites ve dağ bisikleti Aradığınız için teşekkürler. Biz olarak anılacaktır memnunuz ve küçük işletmeler için teşekkür ederiz. Senin zaman bakımından a alıcı hizmet temsil eden aramanız kısa bir süre alacak, böylece için iyi açık havada geri alabilirsiniz.

30 saniye veya düzgün olarak dinleme hedef kitleye iletileri arasında müzik.

Reklam ve pazarlama ileti:

Web sitemizi musun? Eğer öyleyse, “özel teklif üzerinde” reklam yararlanmak için bizim konut sayfasında tıklatın bizim üzerinde net yaz satış Zamanı! Bizim web sayfasında listelenen % 25 kapalı net satın Eğer bir şey. Yaz sezonu erken oluk alın ve kaydedin!

Beklemeye üzerinde müşterilerine tipik zamana göre senin üzerinde tutun komut uzunluğu değişir.

İstemciler üzerinde tutun nerede ortalama bir program için 1-3 dakika, en az iki nezaket iletileri ve 2 pazarlama iletileri, her ileti tam olarak 30 saniye olarak zaman aşımına uğramış olması mantıklı (: 30).

Müzik için 30 saniye arasında iletileri oynamak gerekiyor (: 30). Bu iki dakika ses ve iki dakika kesintisiz müzik oyun, tutun olarak mesajlaşma 4 dakika toplam sağlayan yol açar.

Arayanların üzerinde tutun her seferinde, 4-5 dakika yapmak daha malzeme kitle için taze tutulur bazı uzun destekleyen sistemleri için en az 4 farklı nezaket mesaj ve dört farklı pazarlama mesajları.

Ses-daha fazla eşlik edecek müzik genellikle bir ses kayıt ikincil bir parça olarak istihdam edilmektedir. Müzik tüm ile değişir veya bir tema için doğru dur.

Müzik iş ve müşteri tabanını yansıtmalıdır. Bir yoğun spor kalabalık hizmet veriyorsa, müzik o kültürün yansıtmak ve kaya, yumuşak serseri veya seçenek müzik türleri bir dokunuş kapsayacak.

Bu şans sizin alıcılar üzerinde tutun bekleyin ederken mesajınızı paylaşarak yakalamak. Etkili bir tutun üzerinde kayıt ve, iletinizi teslim etmek için bir uzman ses yetenek ile yolunuzu etkili üzerinde olacak satın arayanlar dönüştürme.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın