Ticari hesaplar ve sistemleri satın alma

Tebrikler! Bir dürtü bir müşteri, ürünü satın almak için tasarlanmış ama bir belirli mütevazı catch–kredi kartı verilerini işlemek için bir şekilde yoksun, sizin satışı sona erdi.

Yakalamak ve müşteri kredi kartı bilgilerini kullanmak için en etkili yollarından biri ile elektronik alışveriş yönteminize bağlı bir tüccar hesabı (Visa, MasterCard, American Express) olduğunu. Ama artık böyle bir tüccar hesabı almak için zor durumda kullanılmıştır. Her firma vermeye hazır olduğunu gibi görünür (güzel, vermek değil ama satmak) Eğer bir tüccar hesabı ama dikkatli olun.

Gelen millet kredi kartı swiping donanımları, çok kira girişiminde Teklifler her türlü çalışır. Ama yüz yüze küçük işletme bir ton yapmazsak, sen-ecek asla görmek gerçek bir kredi kartı ve kredi kartı swiping makine kapı tamponu geliştirilmiş görev yapacak. Hemen hepsi benim satış Web veya telefon aracılığıyla gerçekleştirilir güvenli bir şekilde söyleyebilirim. Her ne zaman bir tek Faks sipariş alırsınız, ama uzak ve geniş bir fiziksel sürükleme makine işine yaramam var iken. Bile benim konuşma nişan odanın arkasında ürünleri satmak, el ile uygulanan için daha sonra bir form doldurmak ve mümkün, ben benim taşınabilir pc ve yakalama müşteri bilgi ve elektronik ortamda yapılacak gerçekler ulaştırmak, web üzerinde daha sonra kullanmak. Ve bu çok bulma gibi görünüyor bu gün daha fazla ve çok daha fazla alanda ben zor durumda tüketici, hesap ve sipariş bilgileri girin ve hatta tüm işlemi hızlı bir şekilde göndermek kullanmak için kablosuz ağlar. O tüketici–dan başka bir yerde benim satın alma sepeti sistem içine günlüğü gibi.

Bir tüccar hesabı için satın alma, firma numaraları ön ücretleri, ay aylık ücretleri, kredi kartı yüzdeleri ve masraflar işlem başına olsun, tüccarın tanımı bir “hareket” için ne gibi almak emin olun için önemli olduğunu yetkilendirme elde sadece bir hareketi kabul ettiğiniz anlamına gelir veya bir dönüş işleme olursa olsun yok. Tüm bu masrafları ekleyebilirsiniz, ama ne zaman emirleri akan başlamak gibi sadece pennies görüntülenmeye devam eder.

Başka parça-in kulak vermek… öneriler ücretsiz bile olsa bir avuç dolar bir tüccar hesabı için kayıt olarak kaydedin, önünüzde bir satın alma programı için tercih çalışmayın. Satın alma sistemi çok çok daha önemlidir. Sen iyice düşünüp taşınmak herhangi bir tüccar hesabı düzgün tekniği alışveriş sizinle çalıştığından emin olun.

Son parça bir bilgi kredi kartlarını almak için düz American Express ile kaydolmak gerekiyor gibi. Bunu, Internet’in yapabilirsiniz

Arabaları satın alma ile e-ticaret sistemleri ve ticari hesapları satın alma üzerinde ilave bilgiler için gidin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın