Tabi bu tavsiye hafıza yardımcı olabilir!

Sen hiç bir pot ocakta yaptı ve bu konuda unuttum? Köpek dışarı icar ve tam bir akşam için dışarıda bir yerlerde olduğunu unutmadan ne dersin? Evet, hepimizin başına oluşur. Bellek süresi geçerse hepsi de tipik, ama neyse ki hafızanı güçlendirebilir bazı yöntemler vardır. Bu yazı doğrulayın.

Fiziksel egzersiz beynin. Bellek ve diğer her gün beyninizin provoke işlevleri inanıyordu istihdam, yardım düşüncelerinizi ve hafıza keskin devam edecektir. Bulmaca yapmak, çeşitli yol çalışması için sürücü ve bir şey her gün ezberlemek. Hızlı bir iyileşme göreceksiniz ve daha az bir düşüş zaman olarak devam ediyor.

Yardım, diyet rejim B-12 vitamini bir sürü elde emin oluşturarak önümüzdeki yıllarda hafıza korumak. Araştırma demans ve zavallı bilişsel işlev için B-12 seviyesinin düşük bağlantılı. Karaciğer, yumurta, balık, kümes hayvanları, et ve süt ürünleri gıda kaynakları B-12 içinde zengin oluşur. Bir sürü et yemek yapmak istiyorsanız B-12 ek yardım için eksikliği karşı korumak bir her gün geçip.

Girişimi ve herhangi bir fazla Bagaj, özellikle bu maddelerle ilgili aklın kurtulmak belleğinizi güçlendirmek için olumsuz düşünceler. Bu kurulan bu zararlı duygu ve düşünceler ile daha yüksek bellek kaybı daha iyi-düşünme insanlar eğilimindedir research tarafından. Tıp doktoru, basıncı azaltmak için yapabilecekleriniz hakkında sormak.

Düşüncelerinizi sık bulmaca ve Zeka Oyunları hafıza güçlendirmeye gibi aktiviteler meşgul. Sadece bu faaliyetler heyecan verici, ama onlar da dikkat ve konsantrasyon bellek deneyimlerinizi keskin tutarken arttırmak. Zeka Oyunları tren ekstra çalışmak için düşüncelerinizi etkili ve anıları gelişmiş saklama etkinleştirme nasıl farklı desenler, düşündüm yardımcı olmak.

Hafıza geliştirmek için mükemmel bir ipucu kasıtlı olarak konsantrasyon ve hatırlama artırmak için bilinmektedir balık yağı tüketiminizi artırmaktır. Tarafından arayışı içinde gıdalar alarak balık ve Omega-3 asitleri yüksek yağı takviyeleri, önemli faktörlerden hatırlamaya çalış yeteneğinizi farkedilir iyileşme yaşamaya mümkün.

Hafıza olarak yapılabilir gibi keskin korumak için yüksek kaliteli uyku çok olsun. Uyku veya yüksek-kalitesiz uyku eksikliği, önemli ölçüde azaltmak bellek ve özel olarak Uyku yoksunluğu bir desen ise bu bilgileri, saklamanın zor hale getirebilirsiniz. Yüksek kaliteli uyku yeterli miktarda edinme hafızanızı arttırmak doğru uzun bir yol gidiyor.

Bellek artırmak istiyorsanız alkol uzak kalmaya çalışın. Bu bilimsel olarak alkol ayrıntıları emer beyin kısmından hücrelerini öldürür kanıtlanmış oldu. Yine de, çoğu çalışma belirli bir ya da iki bardak şarap elde etme bir gün için bellek sorun olmadığını kanıtlamak gibi görünüyor.

Bir şey hatırlamaya çalışırken kendini sabırla elde önemli ölçüde yardımcı olacaktır! Daha sert bir şey, inanmak deneyin daha fazla vurgulu içine geliştirmek ve tabii ki, çok daha stresli çok daha karmaşık hale olduğunu bir şey akılda tutulması için! Derin bir nefes al, rahatla ve düşüncelerinizi temizlemek girişimi ve hatırlamak zor senin düşüncelerine uygun açılır böylece her ne seni çalışırken olmuştur farkına bile varmadan!

Sadece okudum ayrıntılar çok değerli bellek artırmak yardımcı ve gerçekliği, bilişsel işlev tüm kanıtlamak zorunda. Bu özellikleri çeşitli hayatta yardımcı olacaktır. Umarım, bu makalede hafıza artırma başlamak istediğiniz bilgi sağlamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın