Senna ve Sennocides sanayi

Bitkisel bitkiler vardır çoğu için doktorlar genel sağlık ile ilgili komplikasyonlar. Senna o 1’dir. Sinameki yapraklar, senna senna bakla tüm bitkisel ilaç kullanılmaktadır kaynaklanıyor. Özellikle Sinameki kabızlık ve diğer cilt sorunları kısa vadeli çözüm için istihdam edilmektedir. Sennocides kalsiyum tuzları veya Sinameki elde edilen hydroxyanthracene glikosidler veya Sinameki yapraklar. Onlar bir zaman test ve tıp alanında tamamen doğal müshil olarak kullanılmaktadır.

Sennocides bardak su ile alınan veya hekim tarafından yönetmen olarak başına. 8-12 saat içinde işe yarayacak. Kalsiyum sennocides sadece kalsiyum ekleyerek sennocide için tuz yapılır. Sennocides soluk kahverengi renkte ve zahmetsizce su ve alkol çözünür. A sennocide belirlenmiş ve B. Sennosides rahatsız iç katman önemli bağırsak. Bu son kas dokuları daralmaya neden olur. Sinameki ve Sinameki yapraklar gibi bileşenleri ve Sinameki bakla erken kayıtları, kabızlık, çürümesini ve sağlıkla ilgili diğer kullanım için kullanılır. Sennocide eylem müshil etkisi oluşturur.

Nasıl sennocide kullanmak için:
Sennocide tıp gerçekten sadece su bardağı tam yatmadan önce alınmalıdır. Belirli kişi kramp veya kusma mide olan ile tıp önceden dışarı aramak için doktor tavsiyesi kullanılmıyor olmalı. Uzun süre ve aşırı miktarda ilaç kullanımı bağımlılığı neden olabilir. Senin doz kaçırırsam dozunu kadar çift değil. Gibi birçok bardak su uygun olarak alma alışkanlığım. Tehlikeli göründüğü gibi bu ilaç her gün kullanmayın.

Yan etkileri:
Şişkinlik •
• Rektal tahriş
Kramp •
• Dönüşüm Yani idrar idrar renkte kırmızı-turuncu renkli döner.
• Spazmodik gastrointestinal sorun.
• Halsizlik ve baş dönmesi.
• Rektal kanama.

Sinameki kaynaklanıyor da ilaç kullanılmaktadır. Cassia angustifolia bilimsel adıdır. Bu kök türüdür ve Kuzey ve Güney Hindistan kökenli olduğu. Hint sinameki, Tinnevelly senna, cassia senna senna tüm diğer adı vardır. Hint Sinameki Sarı çiçekli çalı var. Bunu kurutulmuş yapraklar içinde ilaç kullanılır. Tinnevelly senna da Hint Sinameki benzer ve tıp alanında da uygulanır. Şimdi bir gün Tinnevelly senna talep yükseliyor.

Sinameki yaprağı iş yer kadar çok şirket vardır. G.Das ve Co.Pvt.Ltd bir örneğini ele alalım. Bu şirket tamamen ilgilenmektedir işleme ve sinameki, sinameki verme ekimi, yapraklar, sinameki bakla, sinameki kaynaklanıyor ve çok daha fazlası. Sinameki tüccarlar de gibi Unutulmayan Impex Pvt Ltd, tradekey ve benzeri vardır.

Sinameki ihracatçılar vardır Sinameki verir 1 yapraklar ve diğer ülkelere veya devlet Sinameki başka tür. Güney Tamil Nadu gibi devlet Sinameki ekimi için ünlü bileşenidir. Hatta Rajasthan Sinameki ekimi ve Sinameki ihracatçılar olarak da tanınır. Sinameki yetiştirme büyük miktar gerçekleştirilir. Aslında Sinameki ekimi kırmızı toprak yolu yapılır. Sinameki yetiştiriliyor sonra işlem birimi iletilir.

Sinameki yaprağı işleme aşağıdaki yöntemleri içerir:
Temizlik •
Sınıflandırma •
• Tampah
• Karıştırma
Balyalama •

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın