Saç dökülmesi için tek bir ipucu: kafa derisi kan dolaşımı

Bir belirli saç dökülmesi getirmek hakkında üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan zavallı kafa derisi kan dolaşımı var. Bu saç kaybı önemli bir kaynağı ise sen hiç bunu saç görünümünü ve senin saç gelişimi geliştirmek çalışırken düşün.

Kan dolaşımını önemli yönü miktardır ve kıl kökü ulaşan kan mükemmel. Senin saç kökü ve sürekli almak değil iyi kan, lenf, oksijen ve besin sağlamak, ölmek küçültmek ve. Bakteri alacak daha fazla ve saç zayıflatmak ve bu düşecek.

Kafa derisi kan azalma başka bir vücut sağlığı – gerilim veya gerginlik tarafından tetiklenebilir bir saç kaybı nedenidir. Aşırı zorlanma sıkılaştırmak kafa derisi doku neden olur ve vücut – ayak, el ve kafa en uzak bileşenleri için kan akışını azaltır. Dar ve saç köklerine daha az kan akışı içine kılcal damarlar geliştirmek.

Bu daha ince ve daha fazla saç dökülmesi için duyarlı üreten kafa derisi sıkılaştırmak için gerilim androgenic hormon ile çalışır. Kadın saç kaybı ve Pazar saç geliştirme kesmek için yardımcı olur bir daha kalın kafa derisi, tutmak için görünür.

Zavallı kafa derisi kan dolaşımını da getirilebilir tarafından sebum ve saç ter form kristaller sertleşmesine. Bu kristaller sertleşmesine ve kökü için kan akışını sınırlamak surround doku neden köklerinin kadar takabilirsiniz. Kristaller, şekillendirme şampuanlama, senden sonra gelen durdurmak için elma sirkesi son durulama kullanın, sonra bir saç jölesi maskesi elma sirkesi ve saç sağlıklı sürdürmek yardımcı olacak gibi jojoba yağı ve Hindistan cevizi yağı kullanın. Elma sirkesi de yardımcı sağlık kalır kafa derisi geri bir hafif asidik pH için kafa derisi getiriyor.

Herhangi bir artrit veya boyun kas dokuları sıkma kan akımı kafasına kısıtlayabilirsiniz. Burada her gün Masaj boyun olması gerekir. Tipik egzersiz programı veya hareket etkinlik kafana kan dolaşımını artırmak yardımcı olur. 5-10 günde yardım üstün tutmak için sadece bir kişi veya kendi kendine sahip kafa derisi masaj kafa derisi genel sağlık.

Kan dolaşımı nedeniyle saç dökülmesi getirmek, kafanı aşağıda kalbin sürekli olarak yerleştirerek daha fazla kan senin kafa derisi içine getirebilir. O sizin bu yüksek kan stres veya dolaşım sorunları var, bu yaklaşımlardan uzak kalmak olması gerekir. Kafanın asılı yatakta yatmak. 10’a yakın yerde ve sayısı kellesini getirin sonra geri vücudunuzun ile düzey getirin. Gibi yakında olarak veya iki kez bunu 6 – 7 kez tekrarlayabilirsiniz bir gün. Bu yapabilirsiniz zaman günün veya en kısa zamanda olduğu gibi sabah ve en kısa zamanda akşam olduğu gibi. Ayrıca bu egzersiz yapmak devam ederken uzun örnekleri sayısı from10 artırabilirsiniz.

Burada kafanın olması bir gemide yalan yere yakın ve senin ayakların havada mı yatık panoları da satılmaktadır. Yoga yapıyorsanız bir yoga kafa duruşu da yapabilirsiniz. Vücut ve ayak duvara böylece el duruşu yap.

Kafa derisi masaj güçlü olmak istiyorsanız günde en az 10 dakika boyunca en az iki kez yapmak zorunda var. Senin fingertips kafa derisi üzerinde spot ve kafa derisi iki yöne – ileri ve geri ve dolaşan hareket hareket. En düşük rub veya kafa derisi saç kapalı kırılma ya da kafa derisi zarar önlemek için çizik değil.

Kan dolaşımını olduğu tek bir saç dökülmesi neden olarak işlev görebilir. Kafanı senin kalp seviyesinin altında ve kafa derisi bakımı tarafından duş sonra elma sirkesi sağ kullanarak temiz tutan saç masaj taşıyarak daha iyi kan dolaşımı olsun kafa derisi ve saç dökülmesi tek bir tetikleyici kaldırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın