RIM ve hellip Evet yeni CEO’su ve?

O değil ve rsquot de 1 yolu millet çok önem veriyormuş gibi ya da bir daha daha fazla gibi görünüyor ve rsquos yeni genel müdür den fazla çalışma In Motion, her yerde Blackberry smartphone yapımcıları. Son zamanlarda, co-CEO Mike Lazaridis ve Jim Balsillie artık Thorsten Heins, kuruluştaki yönetici önünü sorumlu değildir. Dümen yoktu ve rsquot çeşitli bir kişinin koyarak fazla kendine güven, hisse senedi fiyatları hala düşerken ilham. Şirket geçen yıl karşı karşıya aynı sorunları tam olarak çoğu insan düşünüyorum aynı bu yıl.
Genellikle, ne zaman görmek istiyorum orada ve bir rejim ayarlamak bir şirkette rsquos olduğunu tek tek alarak üzerinde heyecanlı, kavramlar vardır, kalın yönlere gitmek istediği o. Thorsten ama bunu kanıtlamak kesinlikle değildi ve gerekli rsquot ve sonra geri dönüşümü bir ifade oluşturarak serin herhangi bir puan değil ve rsquot kazanmak. Netleştirmek için öyle olsa bile, burası Crackberry keşfetti görüşmenin bir alıntı:
Kevin: değişim konusunda konferans olsun kimlerle bahsettiğiniz, ve ldquoWe don ve rsquot önemli dikkate değiştirmek gerekliydi. ve orada kesinlikle rdquo kadar bir sürü bozuk geçiş (dışında BlackBerry OS) ile çalışmakta olduğunu BlackBerry on platformu, ama ben ve rsquom görmek kitle iletişim araçları ve mali mahalle içinde olmayan anlaşma bu mesajı hakkında toplam. Açıklığa kavuşturmak ve nedenini açıklamak inanıyor musun don ve rsquot gerektiren ayarlamak?
Thorsten: Ben bunu biraz siyah beyaz bölgenin aldım varsayıyorum. Şiddetli ya da sismik ayarlamalar hakkında konuşuyordum. RIM ayırmak veya gerçekten bile satılması gerekiyor bazı öneri idi ne adres için çalışıyordu. Doğru inancım, RIM gücü ve gerçekten bu Pazar yerinde başarılı olabiliriz varlıklarını olmasıdır.
Bu ve rsquos iyi haber, ama biz tüm bilmek eylemler sözcüklerden daha yüksek sesle konuşacağım bu yüzden Wall Street analistleri ve benzeri titiz bir grup olabilir. Yeni adam dostum dostum geliştiriciler ile alınıyor başlamak zorunda. O ve rsquos bir sır bu ve akıllı telefonlar için geldiğinde rsquos Google ve Apple sonuçlarını büyük bir parçası oldu. O ve ayrıca gerçekten bas Blackberry 10 almak zorunda kalacak rsquos out daha hızlı ve ldquo2nd bu yıl yarısı ve rdquo. Sen ve 4 üç aylık dönem, yapmanız gerekir son konu içinde arkasında rsquore zaten futbol çalışan ve değerli zaman kaybetmeden başlar. Ve RIM Marguerite Reardon dan CNet ve ldquoIf göre bir gelmek hakkında şiddetli geri, kendi köklerine geri gitmek gerekir. Bu çekirdek izleyici zevk onun aygıt unsurları tutmak göstermektedir: üstün QWERTY tuş takımı, Emanet ve güçlü mesajlaşma çözümleri. Şirket istediği öğeler eklemek için aynı zamanda kayıp olmuştur: büyük bir dokunmatik ekran, hızlı-e doğru-kullanma arayüzey, uygulamaları bir çok ve fantastik bir tarayıcı. ve rdquo
WheresBigFoot: WheresBigFoot Uluslararası Online Reklam arama motoru reklam ve pazarlama internet pazarlama konusunda uzmanlaşmış firma bir bileşenidir ve tıklayın reklam harcamak. Bir hesap şu anda Web sitesi tanıtmak imzala. Çok daha WheresBigFoot hakkında bize ziyaret ederek çalışmak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın