Nokia 6350 inceleme

Nokia 6350 AT&T sonbahar bu sezon sağlamıştır sonraki Nokia cep telefonu olabilir. İşlev yapmak onun belgili tanımlık nakliyeci Nokia duvara yapılmış resim doğru karşılaştırılabilir ise daha şık bir tasarım sunar. Sadece her şeyin hakkında hayati iletişim için yeterlilik vardır ve aynı zamanda bir olağanüstü Nokia hayranı olmak olur, ama bu bizim ürün yelpazesine herhangi bir multimedya cep telefonu için değil sahip kabul edilir. telefon olağanüstü iyi, rağmen fiyat düşük maliyetli olduğu gibi etkili.

6350 etkilemek için stratejisinin uzak gitmek değil, yine de büyüleyici bir tasarıma sahiptir. Biz gibi ince profil hatları, en çok giriş adresleri nazik dokunuş malzemeleri gibi güzel pürüzsüz ve bir kez daha kapakları geri. Zaman açık, bu pürüzsüz bir yay gibi en Nokia’nın en son ABD modelleri çeşitleri. 1.86 inç.68 santim ve 3,62 ons 3.67 inç 6350 taşınabilir, üzerinde diğer Nitelikleri bir rahat ver, cidden çok düşüyor hissediyorum ederken elinde. 6350 grafit (gri) ve kırmızı nitelikleri üzerinde iki model aynı olduğunu söyledikten sonra içinde geldi. Nokia, uygun olarak 6350 riskli yönleri sıfır maliyet ve bir bileşen % 80 geri dönüştürülmüş olabilir.

Hücresel telefon dış şüphesiz tamamladıktan bir miktar rocker gibi güzel bir bas-konuş önemli sol omurga ile ilgili olarak vardır. Denetimleri küçük ama rocker ortaya çıkarmak tarafından gerçekten gerçekten daha fazla bir arama olduğunda hissediyorum. Onları biz tipik 3.5 mm kriko ezgileri oyuncu ile çalışma bir cep telefonu üzerinde lehine two.5mm mezartaşı kriko getting kabul edilir. Mikro-USB/şarj bağlantı noktası telefonun en iyi uygun omurga microSD kart yuvası pil kapağını arkada olduğu gibi düzgün ile ilgili.
İçeride iki santim eylemleri göster ve bol 16,7 milyon renk (320 x 240 piksel) kolaylaştırır. Bununla biz canlı, canlı renkler tahmin ve grafik, etkili 6350 olarak keskin çözünürlük sunar. Sıra 40, altıncı baskı menü arayüzü kullanmak için zahmetsizdir ve özelleştirme seçimleri iyi bir miktarda sağlanmaktadır. Yazı tipi boyutunu değiştirebilir ve yazı tipi rengi göster: residence. Residence ekran doğru kısayol simgeleri de içerebilir.
Gezinti floş ama geniş dizidir. Bir orta OK düğmesi, iki yumuşak anahtar, bir kısayol tarayıcı ve GPS özelliği, bir elektronik kamera perde, converse ve Son’u ve açma/kapama anahtarları olarak etkili bir şekilde uygulayarak 4 yönlü geçiş vardır. Bu mükemmel bir ürün yelpazesine, tarayıcının yerini alacak ve GPS kısayolları bir hoparlör uçucu bir kez daha kararlı bir geri olarak düzgün kullanma düğme olsa bile. İki durumlu kısayolları ile kişiselleştirebilirsiniz. Tuş takımı düğmelerini kullanarak da düz, ama onların geniş tasarım ve stil ve tasarım arama ve mesaj basit yapacak. Onlar tuşları ile ilgili miktarlar etkili olarak büyük, artı onlar canlı günlük ofis uygulamalarının sahip.

6350 nitelikleri bir 1000 kişi cep telefonu e kitap 5 cep telefonu numaralarını, iki e-posta, sokak adresi, bir doğum günü, resmi bir marka ve kullanıcı adı, bir küçük organizasyon marka ve yordam başlığı ve notlar için tek tek her girişi alanına sahip. Kesinlikle Kaydet arayanlar gruplarına destek ve sadece 1 / 14 polifonik zil sesleri gibi bir fotoğraf ya da video kullanarak çift. SIM kartta bile ek bir 250 kişi bulunur.
Gerekli niteliklere titreşim modu, ajanda, yapılacaklar listesi, kýsa mesaj ve Multimedya mesaj, bir not defteri, hesap makinesi, bir zamanlayıcı, kronometre, tüm çift yönlü hoparlör olarak güzel oluşur. sözcü-bağımsız ortaya çıkarmak için gidiyoruz daha geniş kapsamlı ilgili sesli arama, anında mesajlaşma, bir ses kaydedici, Pc syncing, USB yığın depolama ve AT&T’ın bas-konuş ağ desteği. Modem etkili stereo ve belge kablosuz 2.1 işlevi oluşur göndermek 6350 elde etme profilleri yararlanabilirsiniz. Yakışıklı da vermek giriş-e doğru POP3 ve IMAP4 e-posta yoluyla bir Net tabanlı arayüzü, ama alfanümerik tuş takımı ile ilgili mesajları yazmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın