Natasha Richardson

İki gün önce İngiliz asıllı aktris Natasha Richardson Bunny Kayak dersleri yamaçları Mont Tremblant Kayak Resort Montreal 13 yaşındaki oğluyla alıyordu ve yanlışlıkla düştü. Bir saat sonra o korkunç baş ağrısı şikayet. O hızlı bir şekilde hastaneye koştu oldu ve hiç bilinci yerine geldi. Hastane personeli o asla ama asla bir kez daha normal beyin işlevi kazanacak onun sevdiklerini söyledi.
Natasha New York’ta bir hastaneye geri uçtu. Bu öğleden sonra yaşam destek ünitesinden yakalamışım gibiydi.
Biri zaten web sayfasının altındaki ölüm onun tarihi dahil etmek onun Wikipedia giriş güncellenen vardı.

Seth MacFarlane, ev adam, yaratıcısı, Boston, Massachusetts 11 Eylül 2001 tarihinde American Airlines uçuş 11 binmeye planlanıyordu. Terminal beş geçe geç beri hang Over geldi. O uçağa edemedi ve otuz dakika sonra Dünya Ticaret Merkezi’nin Kuzey kuleye uçak uçtu.
Daha sonraki röportajlar, o insanlardan spekülasyonları kapalı bugün hayatını daha büyük bir amaca hizmet etmek için bağışlandı Omuz silkmek. Sadece basit, o ifade, şanslıydım ona bulunması izin. O yolun bir şekilde hayatını çok daha yararlı bunlar uçaktaki yolcuların daha akıl yürütme gibi değildi.
Ben daha yüksek okulu son sınıfta iken yüksek kolej arkadaşlarımdan biri bir araba kazasında öldü. Bir yıl sonra bir ek bir golf arabası kazası yüzünden öldü.
Benim erkek arkadaşım bir ölüme yakın pratik deneyim 3 kez hayatında vardı. Bir kez, yanlış ilaç ve athsma saldırı için farklı bir saat reçete için. Onun vücudunda patladı bir ek daha fazla bir süre.
O hala yaşıyor, ben de öyle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın