Nasıl müşteriler kendilerini koruyabilir

Her şey ve herkes temas ile gelen son derece güvenen biri misin? Orada con sanatçı orada bilinçli Eğer berbat bir aldatmaca döndürmek için bekliyorsun? Senin özel güzel Başlarken, mali ve özelliği kalkan ister misiniz? Müşteri koruma teknikleri bulacaksınız.
Hiçbir şekilde hiçbir iyice ilk okuma ile bir sözleşme veya belgeyi imzala. Belgeyi doğrudan farklı bir kişiye ilgiliyse bile, senin adın imzaladıktan sonra seni bir şekilde etkilenebilir. Belgeyi veren kişi hemen imzanızı yazmak için basarsa, olduğunuz yerde durup onu ya da onu hiçbir şekilde işareti bir şey ile bu okuma biliyor musun 1.
Neden siz gerçekten eğitim yazıları, 3 fantastik nedeni vardır ya da tamamen net bir Web sitesi ve rsquos hüküm ve diğer bilgilendirme sayfaları okumak önce bir elde edilir oluşturma veya web üzerinde bir gönderme. Başlangıçta gerektiğini olabilir bir madde veya sizin için mükemmel bir maç olduğunu emin olmak ve ne olarak adlandırılır alma önlemek için ilgilendiğiniz hizmet ve ldquobuyer ve rsquos pişmanlık ve rdquo hakkında her şeyi anlamak için açıklama bu.
İçine ne alıyorsanız bilmek zorunda neden bir Internet Web sitesinde iyi baskı okumak gerekir ikinci nedenidir. Örneğin, bir web sitesi ücretsiz ücretsiz deneme belirli bir süre sonra iptal etmezseniz, kredi kartı set bir miktar her ay tahsil edileceğini ilkeleri sayfasında ifşa zaman bir ürün veya hizmet için bir maliyet mahkemeye sunabilir.
Neden bir Internet web sitesinde iyi baskı okumak gerekir üçüncü yasa kırılma değil emin olmak için nedenidir. Örneğin, geçen yıl bir dava veya Lori Drew Megan Meier, daha sonra İstanbul, MySpace.com intihar eden bir gencin taciz önceki yıl oldu. Lori şartları hesap için kaydolma önde eğitim değil nedeni o diğer üyeleri rahatsız etmeye benim alan ve rsquos kurallara karşı olduğunu bilmiyordum. Missouri yetkililer onu online taciz ile para alırdım değil nedeni, Los Angeles yetkililer onu hukuka aykırı benim alan ve rsquos kişisel bilgisayar veritabanına erişim ile ücret.
Herkes olmayın ve rsquos ortak imzalayan bir şey için. O kişi yükümlü ödeme yapmaz, sorumlu olabilir.
Her zaman etiketleri ve kılavuzlarına satın almak ve yakından talimatları ile uygun mal için çalışma. Tam Madde akıllıca kullanmak ve kendine ve diğer kişilere zarar önlemek bilmek önemlidir.
Hiçbir koşullar altında ödeme doğrudan bir iş bulmak için. Bir iş reklam ve gerçekler veya bir iş mevcut çok daha fazla bilgi almak için yatırım yapmak için isterse, reklam yoksay. Reklamlar için o değil kim işveren olduğunu açığa vurmak ya da tam olarak nereye konacağını yanıtlamayın.
İşleme veya dolar verme konusunda dikkatli olun. Bir ödeme yapmak veya bireysel bilgi vermek isteyen rağmen piyango kazandı iddia uyarıları yoksayın. Size gönderilecektir yordamı gelir için sormak uyarilar yoksay. Birisi sokakta sen umut verici para, yürüme ve bu nasıl benim büyükbaba dolandırdı ndash daha çok daha fazla gelir elde iken bir ödeme katkıda bulunmak isterse.
Krediler ve fahiş bir ücret taşımak ipotek almaktan kaçının. Amerika ve rsquos Konut krizi sonucu olarak erkek ve kadın birkaç yüz dolar veya hiçbir kapalı geçirmek mümkün olma gerçekçi bir şans elde etme ile çok daha fazla değer ipotek başladı.
Bir üniversite öğrencisi veya yeterli kazanç yok başka bir kişi iseniz, bir kredi kartı edinme içine sokulmuş değil. Faktörler para ya da banka kartı ile yatırım.
Ne zaman söylediğin her şey izlemek telefon veya e-posta istihdam. Hiçbir koşul altında ne zaman izlenir biliyorsun.
Ev ve otomobil savunmak. Ev sahibi ve rsquos sigorta ve otomatik sigorta yatırım. Alarm, ev ve araba için satın. Bir hırsızlığa karşı koruma aygıtı, direksiyona koyar.
Biri beklenmedik bir şekilde Emlak geldiğinde uyanık olmak. Eğer mülkiyet incelemek için değil dedin bireysel gelir ve şüpheli ile doğrulama için olduğunu iddia ediyor kuruluşa başvurun.
Bir tüketici olarak kendini korumak için bu eylemleri ile uyumlu!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın