Nasıl içine açmak ve bir 10/10 satış uzmanı All Your meslek yoluyla

Her tek satış uzman gab mevcut ile tarihi bir all-star Kurumsal Gelişim, hemen her all-star satış ve Kurumsal hayatın her kesiminden gelen millet ile ilgi çekici bir konuşma taşımak için bir püf noktası ile doğdu dedi sahip olur.

Bu yeteneği ile doğmuş değildi bir kişi sekiz olmak büyüyebilir değil veya 9/on bol pratik ama satış ve birey odaklı işlerde 10 ‘s 8 veya 9 daha orantılı olarak çok çok daha fazla gelir yapacak demek değil bu.

Tek bir 10 ve 7 satış ve iş kalkarken bitiren iki doğal olarak yetenekli insanların odaklı insanlar arasında farklılıklar analiz eder, 1 anıtsal farklılaştırıcı geçerli:

Edinsel, akut bir 7 C-düzey projelere geçiş için satış çukur dışında olan hiçbir koşul altında kendi kariyer durgun kalır rağmen bir 10 içine döner iş uzmanlık.

10 satış ve nitelikli şirket biliyor yapan firmalar gelir (a makro ve mikro seviye) iş ne olursa olsun. Onu ya da onu nasıl her tek çalışan düşünüyor ve sağlanan herhangi bir kuruluş içinde davrandığını anlamak ve gab hediyesini kullanabilir bir bukalemun, onun konuşma değiştirmek ve arazi için bir şirket içinde yeterli güven elde etmek için bu 7 ‘s fırsatlar bu anlayış izni tek görüntü alma RFP sahne geçmiş olabilir.

10 olmak ve zengin yapmak için kişi Tanrı vergisi uzmanlık kullanmak için şu işte ne sözlü cesaret ile tamamlamak gerekir:

-Yönetim ve liderlik – bu diğer millet kime gerçekleştirdiğiniz tam olarak kavramak C-düzey yöneticiler olarak güzel becerilerini öğretmek yetenekli olmak sağlayacak organizasyon ile çift.

-Reklam ve pazarlama – nasıl sektörüne kendini ve sürekli firmanın pazarlama ve reklam ekibi ile etkileşim olacak. Bu, ofisime gelen 9.five/ten CEO’ları sağlıklı, şık ve bakımlı erkekler ve kadınlar gibi CEO’ları sağlıklı insanların çoğu her şeyden önce kalan diğer sorunları uygun olduğunu gösterir.

Pazarlama bölümü yolda insanlar ile iyi arkadaş olmak. Bu pazarlama ve reklam girişimleri sizin lehinize gerektiğinde değiştirme ikna etmek çok daha kolay hale getirecek.

-Akıllı Hobiler ve nadir ama ilginç bilgi – Yöneticiler Bunlar kim düzgün yuvarlanır ve akıllı konuları görüşmek ve kim ilgi çekici bir hayata sahip olmak istiyorum.

Son olarak:

Hatırlamaya çalış, bu onlar gibi insanlar bugün elde etmek ve cehalet için istihbarat satamazsın. Ne yazık ki cehalet için istihbarat normalde çok daha fazla para olması.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın