Nasıl “Harika” Kadın Spot için – 15 Things Görünür İçin

Son zamanlarda müşterilerimden bazıları hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan bir adam tarafından kandırılmış ve sersemlemiş çocuklardır. Birçoğu çok sayıda saat harcadı ve onlara yalan söyleyen kızların peşinden koşan küçük bir servet harcadı ve temel olarak onları kir gibi muamele ettiler. Bazıları özellikle fiziksel olarak çekici olmayan, ama fantastik bir kadın olan bir kadınla evlenmenin kaybettiği fırsatı pişmanlık duyuyor.
Bir kadının “fantastik bir kadın” ya da bu “öteki” olanlardan bir tanesinin doğru olduğunu söylemek için gerçekten “ortak” bir turnusol testi yoktur.
Bir kız / kadınla tanıştığında veya buluştuğunuzda görünmesi gereken birkaç faktör:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve onun etrafına ya da ona doğru yürürken onun tam tavır tipi “yanar”.
iki. O sen olmana izin ver. Seni düzeltmek istemez – seni temizler, yeniden yaratırsın ya da yeniden adlandırırsın – böylece seni zevk alabilir ama seni olduğun gibi kabul eder.
3. Organizasyonunuzdan gerçekten hoşlanıyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da sizi ilgilendirdiğini söylemekten korkmuyor. Onunla ilgili olmak en iyi arkadaşınızın etrafından dolaşmak gibi hissettiriyor çünkü aslında sadece kendiniz olabilirsiniz – normalde yumurta kabukları üzerinde yürürken ya da (ve genellikle kısa zamanda) memnun olmak için çabalarken kendinizi hissetmiyorsunuz. Onunla ilgili olma deneyimi, kendi kişiselinde “tatmin edici” dir.
4. Sizi sevindireceğini düşündüğü eşyaları yapmak için yolundan çıkar. O, “merhaba” ya da “senin hakkında kafa yoruyordum” demek için sizinle temas kuracak olan kadın, yine de meşgul / yorgun.
beş. Kendisi bağımsız ve kendi içinde güvende. Sürekli dikkat istemez ve kendine olan saygısını, kaygısını ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için stres yaratmaz.
altı. Ne zaman ve ne zaman düştüğünde senin için orada. Yüksek fiyatlı bir restoranda içeride, tıpkı kanepede hiç durmadan oturmaktan memnun olduğu için kesinlikle hiçbir şey yapmıyor.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Akıl oyunları oynamaz, ancak diğer bireylere tedavi edilmesini istediği şekilde davranmaya yetecek kadar umduğundan tam olarak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar.
8. Bir bağlantının 50/50 dolarlık bir ortaklık olması gerektiğine inanıyor. Onunla genellikle “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değildir. Sadece 50/50 bağış toplama işinde düşünmekle kalmayıp, ortaklığın% 50’lik kısmını ciddiye alıyor.
9. Size sadece özel olarak değil, aynı zamanda kamuya da saygı duyuyor, çünkü diğer insanların sizi nasıl gördüğünü ve size nasıl davrandığını önemsiyor.
on. O, sadece başarmak için bir şey var ama kapıcı, alıcı servis temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir çocuk, yaşlılık vb şefkat ve saygı ile davranır ve davranır. Bu, size sahip olduğunu hissettiğinde ve sizi daha fazla etkilemeye çalışmadığında sizi nasıl tedavi edeceğini gösteren bir işarettir.
11. Sizinle bir ortaklık içinde olmayı ve tüm sorunlarını çözmek için “herhangi bir erkeği” aramayı gerçekten istemiyor. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Sevdiğiniz şeyleri sever ve hoşunuza giden şeyleri bile yapmak için bir iş yapmaya eğilimlidir ve yoktur.
13. Seni ne kadar sevdiğini göstermekten utanmamış ya da gurur duymuyor. Sana sevgisini veriyor ve sana da güvenini sunuyor.
14. O, hayatı ile mutlu ve sürekli iyimser. Kesinlikle diğer kızlardan daha üstün görünmek için başka kızları / kadınları koymaya teşebbüs etmez.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile ciddi bir önem taşıdığını hissettiriyor – ve doğduğun için çok mutlu!
Evet, beyler orada yine de iyi kadın var. Sadece ne aradığınızı bilmek zorundasınız. Burnunun tam önünde olabilirdi. En iyi şeker ve krema ile iş istasyonunuzda kahveyi getiren ve fark edilmek için beklerken ya da bankada dolaşan ya da aradığınız her seferinde gülümseyecek olan kasiyerinizde kahve getiren bir sonraki kabin içinde bayan olabilir. o, patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız kadın – evet, sizin için çalıştığınız işin Başkan Yardımcısı olan kişi. O herhangi biri olabilirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın