Nasıl Gmail e-posta için | Kurulum

Keşfetmek nasıl uygulama gmail hesabı e-posta için. Bu nasıl bir gmail hesabı kurulum video öğretici olduğunu. Eğer blogger’ı kullanmak için bir gmail hesabı gereklidir. In this video nasıl aracılığıyla tamamen ücretsiz gmail hesabınıza kurulum yürüyüş yapın.

Videonun altında da adım adım yazılı yönergeleri kullanarak gmail e-posta nasıl entegre etmiş. Sadece nasıl bu video gmail hesabınızda kurulum kapsarlar.

Bir gmail hesabı ayarlama yönergeleri adım adım yazılı.

Adım 1: gitgidmek

Adım 2: Tıkırtı üstünde “Bir hesap yapmak” düğme. Bu ekranın uygun tarafındaki giriş kutusuna altında bulunmaktadır.

Adım 3: Doldurmak senin ilk ve son adı ad alanları.

Adım 4: e-posta adresi üzerinde karar verin. O-ecek var olmak “yourname”@gmail.com. Sonra “kullanılabilirliğini doğrulama” butonuna tıklayın.

Adım beş: ayı akılda ve parolayı yeniden girin bir parola seçin.

Adım 6: bir güvenlik sorgu ve kolayca anımsayabileceğiniz bir cevap almak. Böylece ispat edebilirim bu senin gerçekte kim olduğunu hiç kullanıcı adı veya parola ihmal eğer.

Adım 7: Çeşitli bir kurtarma e-posta. Bir saniye bu e-posta adresi bu google gmail size e-posta, şimdiye kadar gevşek veya kullanıcı adınızı veya şifrenizi unutursanız.

Sekiz adım: Doğum formunda. Gerçek doğumgünün koyarak rahatsız iseniz bir sahte doğum günü kullanabilirsiniz. Google sadece gerektirir eski olduğunu bilmek için yasal olarak bir e-posta hesabınız için yeterli.

Adım 9: Kaptan doldurun. Bu aptal küçük harf var. Bir insan elde olduğunu kanıtlamak için bunu yapmak zorunda.

Adım 10: hizmet sözleşmesi koşullarını aracılığıyla çalışma ve sonra web sayfasının altındaki “Benim hesap yapmak kabul ediyorum” düğmesini tıklatın.

İyi sonuçlar! Tüm gerçekleri içinde düzgün doldurduysanız sonra şimdi bir gmail hesabı gerekir. Biraz bilgi kaçırdıysanız sizden bunu bilgilerini ve gerçekler girin metin alanının altındaki çalışma metin olacaktır.

Tebrikler! Şimdi nasıl e-posta için biliyorum. Veya atleast nasıl gmail ile çalışma bir hiçbir maliyet e-posta hesabı kurulum biliyorsun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın