Nasıl “Fantastik” Kadın Spot için – 15 Faktörler aramak için

Son zamanlarda müşterilerimden birkaçı hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan bir adam tarafından kandırılmış ve sersemlemiş çocuklardır. Birçoğu sayısız saatler harcadı ve onlara yalan söyleyen ve temel olarak onları kir gibi muamele eden hanımların peşinden koşan küçük servetleri harcadı. Bazıları, fiziksel olarak çekici olmayan ama iyi bir hanımefendi olan bir kadınla evlenmenin şansını kaybettiler.
Bir hanımefendinin “çok iyi bir kadın” ya da bu “öteki” olanlardan bir tanesinin ideal olduğunu söylemek için kesinlikle “tipik” bir turnusol testi yoktur.
Bir kız / bayanla buluştuğunuzda ya da buluştuğunuzda aramanız gereken birkaç nokta:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve onun bütün tavırları, uzaya ya da ona doğru yürüdüğünüzde “yanar”.
2. O sen olmana izin ver. Seni değiştirmek istemez – seni temizler, yeniden yaratırsın ya da yeniden adlandırırsın – böylece seni sevebilir ama seni olduğun gibi kabul eder.
üç. Gerçekten de sizin şirketinizden hoşlanıyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da sizinle ilgili olmaktan hoşlandığını söylemiyor. Etrafında dolaşmak, sadece kendinizin olabileceği gerçeğinden dolayı en iyi dostlarınızla ilgilenmek gibi hissettirir – genel olarak yumurta kabuklarında yürürken ya da (ve genellikle kısa bir süre içinde) memnun olmak için çok çabalamak istediğiniz gibi hissetmeyin. Onun etrafında dolaşmanın bilgisi kendi başına “tatmin edici” dir.
dört. Seni mutlu edeceğini düşündüğü eşyaları yapmak için yoluna düşüyor. O, “merhaba” ya da “Seni düşündüğümü” demek için sizi arayacak olan hanımefendinin o meşgul / yorgun olduğunu söylemiş.
5. Kendisi bağımsız ve güvenlidir. Sürekli dikkat gerektirmez ve kendine olan saygısını, endişesini ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için stres yaratmaz.
altı. Kalktığında ve düştüğünde senin için orada. Yüksek fiyatlı bir restoranda içeride, tıpkı yanınızda kanepede otururken memnun kaldığı gibi, neredeyse hiçbir şey yapmıyor.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Akıl oyunları oynamaz, ancak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar çünkü diğer insanlara tedavi edilmesini istediği şekilde davranmaya yetecek kadar umurundadır.
sekiz. Bir ortaklığın 50/50 dolarlık bir ortaklık olması gerektiğine inanıyor. Onunla normalde “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değiliz. Sadece 50/50 verilen ve kabul edilen bir ortaklıkta düşünmekle kalmıyor, aynı zamanda% 50 ortaklık payını da ciddiye alıyor.
9. Size sadece özel değil, aynı zamanda kamuya olan saygısını da gösterir, çünkü başkalarının sizi nasıl gördüğünü ve size nasıl davrandığını önemser.
on. O, sadece elde etmek için bir şeyleri olan ama nazik ve kapıcı, müşteri hizmeti temsilcisi, garson, sokaktaki dilenci, çocuk, yaşlı, vb. Merhamet ve saygılı davranır. Bu, sana sahip olduğunu hissettiğinde sana nasıl davranacağını ve artık seni etkilemeye çalışmadığını gösteren bir işarettir.
11. Gerçekten sizinle bir ilişki içinde olmak istiyor ve tüm sorunlarını çözmek için sadece “herhangi bir adam” aramayı değil. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Beğendiğiniz şeyleri sever ve beğendiğiniz noktaları bile yapmak için bir iş çıkarır ve yapmaz.
13. Seni ne kadar sevdiğini sana göstermek için utanmamış ya da gurur duymuyor. Size takdirini sunar ve ayrıca size güvenini sunar.
14. İyi, hayatından memnun ve sürekli iyimser. Diğer kızlardan / kadınlardan, gerçekte olduğundan daha iyi görünmesi için çaba göstermiyor.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile gerçekten önemli olduğunuzu hissettiriyor – ve siz doğmuş olduğunuzdan memnun!
Evet, beyler orada yine de mükemmel kadınlar var. Sadece neyin görüneceğini bilmek zorundasın. Burnunun tam önünde olabilirdi. Daha sonra, sadece ideal miktarda şeker ve krema ile iş istasyonunuzda kahve getiren ve fark edilmeyi beklerken ya da bankada yürüdüğünüz her zaman gülümseyecek olan kasiyerin kasiyeri olan kadın olabilir. patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız kadın – evet, onun için çalıştığınız işletmenin Başkan Yardımcısı. Herhangi bir birey olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın