Nasıl “Fantastik” Kadın Spot için – 15 Faktörler aramak için

Son zamanlarda müşterilerimden birçoğu, hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan bir adam tarafından kandırılmış ve sersemlemiş çocuklardır. Bunların birçoğunda sayısız saatler harcanmış ve onlara yalan söyleyen kızların peşine takılan ve temel olarak onları kir gibi muamele eden mütevazi servet harcadı. Bazıları, fiziksel olarak çekici olmayan ama mükemmel bir kadın olan bir kadınla evlenmenin kaybettiği fırsatı üzülerek.
Bir hanımefendinin “harika bir kadın” ya da bu “ötekilerden” 1’inin ideal olduğunu söylemek için kesinlikle “normal” bir litmus testi yoktur.
Burada, bir kızla / bayanla buluştuğunuzda ya da buluştuğunuzda görünecek birkaç öğe var:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve onun bütün tavır tipi, uzaya ya da ona doğru yürüdüğünüzde “yanar”.
2. O sen olmana izin ver. Seni dönüştürmek istemez – seni temizler, yeniden yaratırsın ya da yeniden adlandırırsın – böylece seni zevk alabilir ama seni olduğun gibi kabul eder.
üç. O gerçekten sizin kuruluşunuza hoşlanıyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da sizin hakkında olmayı sevdiğini söylemekten çekinmiyor. Onunla ilgili olmak, en etkili dostlarınızdan kurtulmak gibi hissettirir çünkü aslında sadece kendiniz olabilirsiniz – normalde yumurta kabuklarında yürüyorsanız ya da (ve genellikle çabuk gelmek) için çok zorlandığınız gibi hissetmiyorsanız. Onunla ilgili olmanın karşılaşması kişisel olarak “tatmin edici” dir.
dört. Seni sevindireceğini düşündüğü sorunları yapmak için yoluna düşüyor. O, “merhaba” ya da “seni düşünüyordum” demek için sizinle temas kuracak olan kadın, yine de meşgul / yorgun.
beş. Kendisi bağımsız ve güvenlidir. Sürekli düşünmeyi gerektirmez ve kendine olan saygısını, kaygısını ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için stres yaratmaz.
6. O gerçekten olduğunda ve aşağı olduğunda o sizin için var. Kanepede oturmaktan memnun olduğu ve kesinlikle hiçbir şey yapmadığı için pahalı bir restoranda mutlu.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Akıl oyunları oynamamaktadır, ancak tam olarak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar çünkü diğer bireylere tedavi edilmesini istediği şekilde davranmaya yeterlidir.
sekiz. Bir bağlantının gerçekten 50/50 verim alacak bir ortaklık olması gerektiğine inanıyor. Onunla normalde “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değildir. Sadece 50/50 bağış toplama işine inanmaz, aynı zamanda ortaklıktaki% 50’lik bir unsuru ciddiye alır.
9. Size yalnızca diğer insanlarla görüştüğünüz ve size nasıl davrandığı hakkında umursadığından, sadece özel değil, daha çok kamuya saygı gösterir.
10. O sadece onun başarmak için bir şey var ama nazik ve kapıcı, alıcı servis temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir çocuk, yaşlılık vb merhamet ve saygı ile davranır. Bu, sana sahip olduğunu hissettiğinde ve artık sizi etkilemeye çalışmadığından sizi nasıl tedavi edeceğini gösteren bir işarettir.
11. Gerçekten sizinle bir ortaklık içinde olmayı ve tüm sorunlarını çözmek için “herhangi bir erkeği” aramayı istemiyor. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Beğendiğiniz faktörleri sever ve beğendiğiniz eşyaları bile yapmak için bir iş çıkarır ve yapmaz.
13. Size ne kadar çok şey sevdiğini göstermek için utandırmıyor ya da gurur duymuyor. Size onu sağlar ve size de güven verir.
14. Olumlu, hayatıyla ilgili içerikler ve genellikle iyimser. Diğer kızlardan / hanımlardan, gerçekte olduğundan çok daha iyi görünmesi için çaba göstermiyor.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile gerçekten önemli olduğunu hissettiriyor – ve doğduğun için mutluydu!
Evet, beyler yine de orada üstün kadınlar var. Sadece ne aradığınızı bilmek zorundasınız. Burnunun tam önünde olabilirdi. İş istasyonunuzda sadece uygun miktarda şeker ve krema ile kahve getiren ve fark edilmeyi beklerken ya da bankada yürürken her seferinde gülüşen kasiyerin karşısındaki kasaptaki kadın olabilir. o, patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız kadın – evet, sizin için çalıştığınız firmanın Başkan Yardımcısı. Herhangi bir birey olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın