Nasıl eklendi-ders dışı aktiviteleri etkiler College Admissions seçimler

Müfredat dışı faaliyetler bir öğrencinin üniversiteye giriş imkanı nasıl etkiler? Şu duruma bak:

Tam olarak aynı SAT puanları ve özdeş bir not ortalaması ile benzer yüksek üniversiteden iki öğrenci çok aynı üniversiteye uygulanır. Öğrenci A sekiz eklendi-ders dışı spor, kulüpler ve etkinlikler katılır. O bir sürü o can olarak olarak katılmaya çalışır, ama genellikle toplantıları kaçırmak vardır sadece onun programı çatışmaları dolu olduğu için. Öğrenci B iki eklendi-ders dışı faaliyetlere katılmaktadır. O yüksek üniversite kariyerine dört yıl boyunca aktif bir üyesi olmuştur ve her organizasyonlarda liderlik işlevi içine arttı.

Hangi öğrenci kabul etmek çok daha büyük olasılıkla üniversite mi?

Hemen hemen hiçbir şey hiç üniversiteye kabul planet belirli, ama öğrenci B normalde kazanan olacak. Neden tam olarak kavramak için bir üniversite kabul memuru gibi dikkate başlamak gerekir.

Öğrenci A çeşitli yerlerde casual bir faiz getirecektir. O muhtemelen kampüs topluluk aktif bir üyesi olacak ama özellikle ne onun katkısı olacağını bilmiyoruz.

Öğrenci B anlayış ve coşku, yer aldığı iki faaliyetleri için bir zenginlik getirecek. Muhtemelen üniversitede bu faaliyetlerde ve liderlik rolleri bu alanlarda kampüste varsayalım devam edecektir.

Üniversite kabul memurları her öğrenciler değerli göz önünde ama onlar normalde öğrenci B. lehine Kararlılığını farklı etkinlikler için onu kabul memurları kampüste bir boşluğu doldurmak için avcılık için kolay bir seçenek yapar. Hiçbir boşluğu doldurmak için olsa bile, ondan beri o-ecek getirmek tutku için birinci sınıf bir arzu edilen başvuru o.

Onlar iş kolej kabul memurları yerine getirmek için meydan yanlış anlamayın bu yana öğrenciler bazen bu yanlış olsun. Bir kabul Bakanlığı’nın iş etkili bir şekilde yuvarlak bir sınıf, değil bir sınıf tam kadın ve erkek güzel yuvarlak monte etmektir. Tutkulu, odaklanmış öğrencileri tam bir sınıf çok daha ilginç ve kültürel açıdan zengin mahalle kampüste için yapacaktır.

Tüm toplumumuzun biz kendimiz için fending daha toplu olarak çalışmamız çok çok iyi öncül üzerinde inşa edilmiştir. Uzman-çiftçiler, tıp doktorları, mimarlar ve elektrikçiler-bir topluluk içinde herkes bu görevlerin tümünü kendileri için gerçekleştiren bir mahalle daha üyeleri için daha büyük bir yaşam kalitesi teslim edebilirsiniz.

Benzer bir üniversite kampüsünde doğrudur. İtiraf bir parlak klavsen oyuncu, yıldız bir oyun kurucu ve bir Fizik Kulübü başkanı bir üniversite öğrencileri üç yerlerden üstünkörü bir ilgi gösteren üç öğrenci kabul ediyor bir okul daha zengin bir eğitim bilgi sağlamak için gidiyor.

Daha fazla ders dışı öğrenci etkinlikleri, üniversite giriş senin olasılığı en iyi duruma getirmek için yapabileceğiniz en iyi noktası seçmek için ne zaman kendini olmak da öyle. Sadece gerçekten ilginizi öğrenci örgütleri katılın. Onlara daha yüksek okul kariyerinin tüm 4 yıldır katılmak. Kararlı olduğunuzu gösterin. Liderlik rolleri üzerinde almak her zaman mümkün.

Sadece öğrenci A, gibi olabilir her tek kulüp katılmak çalışırken daha yüksek okul kariyer geçirdim varsa endişelenecek hiçbir amacı vardır. Bir her zaman okul, bir grup öğrenci ile çalışıyoruz. Ne yapacaksın hakkında kolej kabul deneme oluşturmak için doğru strateji, rekor katılım aslında çok büyük bir avantaj olabilir. Ayrıca, notların, sınav sonuçları ve yüksek okulu kursları titizlik önemli ölçüde ekstra için her Salı gitmek ne Kulüp toplantıları daha çok önemlidir.

Sadece üniversite kabul memurları uygulamanız incelediğinizde çok daha adil bir miktar görmek için gidiyoruz hatırlıyorum. Karakter, tutkular ve yaşam pratik deneyim bir anlayış kazanıyor için araçları olarak katılan ek ders dışı öğrenci etkinlikleri görüntülemek için gidiyorlar. Onları belgili tanımlık puan tahtası üzerinde yukarı yerleştirin noktaları görüntüleme olmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın