Nasıl dur endişe – çok basit teknikler kolaylığı A sorunlu düşünceler için yapılır

Hayat bir çift ile uğraşmak için Engelli aynalı mi? Aklını ile yük düşünceleri endişesi?
Hayat örnekleri en rağbet görebilir ve stres ve endişe tarafından yakıt anxiousness, hiç bitmeyen döngüsü içinde kendi kendine gelmek gerçekten basittir.
Kafanı kuma gömme yalnızca sorunlar ima, söyledikten sonra bildirim ve ek sana sıkıntı. Seni kederlendiren sorunları gidermek için şimdi harekete geçmek gerekir. Bu yüzden şu anda bazı mantıklı fikirler yaşam için keşfetmek için gitmek oldu bir endişe tamamen ücretsiz hayat.
#1 odak kabul
İlk adım, durumu kabul etmektir. Kontrolünüz dışında görünüyor olsa bile, sürekli daha fazla endişe hemen hemen hiçbir şey çözer. En kısa zamanda durumu kabul sen merak etme, yükü Azalt düşüncelerin Barış ulaşmak için yardımcı olacak.
#two odak üstünde seçme hakkı
Durumunuz kabul ettiğiniz zaman seçenekleri doğru çalışabilir. Daha doğrusu hissi güçsüz gerçekten barış içinde endam dışarı hissediyorum çıkmaz değiştirilmesi için eylem alıyor. Senin sorunun yazarak başlamak ve bir düşünce-harita tam olarak nerede sorun kapalı şube üretmek ve çözümleri oluşturmak.
#3 çok daha fazla Mindfulness olmak
Belirtildiği gibi gerçekten hiçbir şey yani önlemek önceki yaşam ya da daha fazla gelecek fretting giderir endişe verici. Şu an için – burada bulunması için çaba ve şimdi esas olarak tüm bu aslında önemli olan çünkü. Önceki değiştirilemez ve geleceği henüz gelmek zorunda. Aslında, o gelir olarak gelecek şu anda çok kucaklama tarafından her gün şeklinde.
#four organize kalır
Hayatınızı düzenlemek ve ilgili olması ve gerginlik olasılığını azaltmak daha fazla zaman yönetmek çok önemlidir. Buna göre mali, özel hayat ve işlev hayat işlemek ve yeterli dinlenme ve rahatlama yoğun programları arasında sahip olmasını sağlamak.
#five en kötü durum senaryosu
En kötü durumda durum–dan senin durum nedir. Bizim düşünce ve endişe, genellikle meydana gelen ve genellikle en kötü elde durum senaryosu değil gerçekten çok kötü! Aslında, ben “en kötü sonucu kabul etmek ve böylece en kötü güçlendirmek için önlem.” alıntı yapılan Dale Carnegie olduğunu hissediyorum Bu oldukça ses destek seçeneklerimiz bulunmaktadır.
#6 meşgul kendinizi korumak
En etkili yolu dan düşünceler endişesi olduğunu meşgul tutmak için. Hangi gerçekten çok iyi hissettirecek üretken faaliyetlere girmelerini Eğer özellikle yararlıdır. Yani, düşüncelerinizi irin izin etrafında oturmak yerine, bir kalem ve kağıt alın ve Yapılacaklar listesi yapmak ve sonra Yapılacaklar listenizde gitmem.
#7 gevşeme teknikleri
Meditasyon ve nefes egzersizleri gibi gevşeme yöntemleri cidden sen ortalamak ve endişe ve şımarık düşünceler aklına kolaylaştırmak için yardım edebilirsiniz. Nefes egzersiz tek başına hizmet olarak düzgün bir zaman endişeli ve stresli hissediyor musun ama zaman sessizce 15 dakika boyunca aynı zamanda meditasyon günlük yapmanız gerekir, düşünce ve fiziksel sakinleştirmeye anlamına gelir.
#eight bir günlük tutun
Günlükleri düşünce ve duyguları izlemek için harika bir yoldur. Hatta sadece siyah ve beyaz üzüntülerin yazılı bir rahatlama duygusu getirebilir. Bir günlük de destekleyebilir cidden fueling vardır zorluklar çok daha iyi karar senin endişelenmen.
#9 yardım isteyin
Üçüncü bir kutlama görüş yardımcı olabilir zaman yeni bir bakış açısı faktörlere yerleştirin, daha önce iman etmemiş sorunlarınızı seçenekleri ortaya bile. Yani, bir insanda güven ve paylaşmak sır senin endişelenmen. Girişim Yani belki de sadece bir atılım ihtiyacın olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın