Nasıl “Çok iyi” bir kadın leke – 15 madde aramak için

Son zamanlarda tüketicilerimin birçoğu hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan bir kadın tarafından kandırılmış ve sersemlemiş erkeklerdir. Bunların birçoğunda çok sayıda saat harcanmış ve onlara yalan söyleyen ve genellikle onları kir gibi işleyen kadınların peşine düşen küçük talihleri ​​harcadılar. Bazıları, özellikle fiziksel olarak dikkat çekici olmayan, ama fantastik bir kadın olan bir hanımla evlenme fırsatını kaçırdılar.
Kesinlikle bir bayan “çok iyi bir kadın” ya da bu “diğer” olanlardan biri olduğunu söylemek için “normal” litmus testi yoktur.
Burada, bir kızla / bayanla buluştuğunuzda ya da buluştuğunuzda görünecek birkaç öğe var:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve onun bütün tavırları, uzaya ya da ona doğru yürüdüğünüzde “yanar”.
iki. O sen olmana izin ver. Seni düzeltmek istemez – seni temizler, yeniden yaratırsın ya da yeniden adlandırırsın – böylece seni takdir edebilir ama senin olduğun gibi kabul eder.
3. Şirketinizi gerçekten çok seviyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da etrafınızda dolanmaktan keyif aldığını size bildirmekten çekinmiyor. Onun etrafında dolaşmak en iyi arkadaşın etrafında olmak gibi hissettirir çünkü aslında sadece kendiniz olabilirsiniz – her zaman yumurta kabuklarında yürüyorsanız ya da (ve çoğu zaman kısa süreliğine) çok sert girişimlerde bulunmanız gibi bir şey hissetmiyorsunuz. Onun etrafında dolaşmanın karşılaştığı kişisel olarak “tatmin edici” dir.
dört. Size içerik yapacağı düşünülen noktaları yapmak için yoluna düşüyor. O sadece “merhaba” veya “seni düşündüm” demek için sizi arayacak olan hanımefendi.
5. Kendisi bağımsız ve güvenlidir. Sürekli olarak düşünmek istemiyor ve kendine olan saygısını, kaygısını ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için stres yaratmıyor.
altı. Ne zaman ve ne zaman bittiğinde senin için orada. Ucuz bir lokantada mutluydu, tıpkı kanepede oturduğunuzda, hiç bir şey üstlenmeden memnun kaldığı için.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Düşünceler oyunları oynamamaktadır, ancak diğer bireylere tedavi edilmesini istediği şekilde davranması için yeterince umursadığından nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar.
8. Bir bağlantının 50/50 bağış toplama ortaklığı olması gerektiğine inanıyor. Onunla her zaman “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” her zaman değil. Sadece 50/50 bağış toplama işine inanmaz, aynı zamanda ortaklıktaki% 50’lik bir unsuru ciddiye alır.
9. Size sadece başkaları tarafından değil, başkalarının sizi nasıl gördükleri ve size nasıl davrandıkları konusunda umursadığı için, sadece özel olarak değil de size saygı gösterir.
on. O sadece almak için bir şey var ama nazik ve kapıcı, müşteri hizmetleri temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir çocuk, yaşlı ve benzeri davranır kişilere hoş değil. merhamet ve saygı ile. Bu, size sahip olduğunu hissettikten sonra sizi nasıl etkileyeceğine dair bir işarettir ve sizi etkilemeye çalışmaz.
11. Gerçekten seninle bir ilişki içinde olmak istiyor ve tüm sıkıntılarını çözmek için “herhangi bir adamı” aramakla değil. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Beğendiğiniz faktörleri sever ve beğendiğiniz noktaları bile yapabilmeniz için bir iş yapmaya eğilimlidir.
13. Size ne kadar büyük bir sevginin olduğunu göstermek için utandırmıyor ya da gurur duymuyor. Size keyif veriyor ve size de güven veriyor.
14. O iyi, hayatı ile içerik ve genellikle iyimser. Diğer kızların / kızların gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağlamaya çalışmıyor.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile kesinlikle sizin gibi hissettiriyor – ve doğduğunuzu tatmin ediyor!
Evet, çocuklar hala orada harika kadınlar var. Sadece neyin görüneceğini bilmek zorundasın. Burnunun tam önünde olabilirdi. O işyerinizde sadece size uygun miktarda şeker ve krema ile kahve getiren ve fark edilmeyi beklemeyi bekleyen bankacıktaki hanımefendi olabilir. patronluk b kelimesi olarak bahsettiğin bayan – evet, senin için çalıştığın şirketin Başkan Yardımcısı. O herhangi biri olabilirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın