Nasıl “Büyük” Kadın Spot için – 15 Things Look To

Tüketicilerimin çoğu, son zamanlarda hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan, bir kadının görünüşü tarafından kandırılmış ve sersemlemiş insanlardır. Bunların birçoğu sayısız saatler harcadı ve onlara yalan söyleyen ve onları kir gibi muamele eden dişilerin peşinden koşan küçük servetleri harcadı. Bazıları, tam olarak fiziksel olarak arzu edilmeyen ama harika bir kadın olan bir kadınla evlenmenin şansını kaybettiler.
Bir hanımefendinin “fantastik bir kadın” ya da “öteki” olanlardan birinin uygun olduğunu söyleyen ciddi bir “standart” turnusol testi yoktur.
Bir kız / kadınla buluştuğunuzda ya da buluştuğunuzda aramanız gereken birkaç eşya:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve tüm tavırları odaya ya da ona doğru yürüdüğünüzde “yanar”.
iki. O sen olmana izin ver. Seni dönüştürmek istemez – seni temizler, seni yeniden yaratır ya da yeniden adlandırırsın – böylece seni sevebilir ama seni olduğun gibi kabul eder.
üç. Şirketinizi gerçekten seviyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da sizinle ilgili olmaktan hoşlandığını söylemiyor. Onunla ilgili olmak, aslında sadece kendinizin olabileceği gerçeği nedeniyle en iyi arkadaşınızın etrafında olmak gibi hissettirir – genellikle yumurta kabukları üzerinde yürürken ya da (ve her zaman çabuk gelmek) çok zorlayıcı olmaya çalıştığınız hissini hissetmezsiniz. Onun hakkında olma deneyimi, “tatmin edici” dir.
4. İçeriği hazırlayacağını düşündüğü eşyaları yapmak için yolundan çıkar. O, “merhaba” veya “seni düşündüm” demek için sizinle temas kuracak olan kadın, yine de onunla meşgul / yorgun.
5. Kendisi bağımsız ve güvenlidir. Sürekli bir düşünceye ihtiyacı yoktur ve kendine olan saygısını, endişesini ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için size baskı uygulamamaktadır.
altı. Gerçekten kalktığında ve gerçekten bittiğinde senin için orada. Yüksek fiyatlı bir restoranda memnun kalıyor, tıpkı kanepede otururken mutlu bir şekilde oturuyor ve hiçbir şey yapmıyor.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Düşünceler oyunları oynamamaktadır, ancak tam olarak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar çünkü diğer insanlara tedavi edilmesini istediği şekilde davranmaya yetecek kadar ummaktadır.
8. Bir bağlantının 50/50 dolarlık bir ortaklık olması gerektiğine inanıyor. Onunla genellikle “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değil. Sadece 50/50 bağış toplama işine inanmakla kalmıyor, aynı zamanda% 50’lik bir ortaklık payını da ciddiye alıyor.
9. Size sadece özel olarak değil, daha çok kamuya saygılı davranır, çünkü başkalarının sizi nasıl gördüğü ve size nasıl davrandığı hakkında umurundadır.
10. O sadece bir şey elde etmek için millet iyi değil ama tür ve kapıcı, müşteri hizmetleri temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir genç, yaşlı gibi merhamet ve saygı ile davranır ve davranır. Bu, size sahip olduğunu hissettiğinde ve sizi daha fazla etkilemeye çalışmadığında sizi nasıl tedavi edeceğini gösteren bir işarettir.
11. Gerçekten seninle bağlantılı olmak ve tüm komplikasyonlarını çözmek için “herhangi bir erkeği” aramak istemiyor. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Sevdiğiniz eşyaları sever ve sevdiğiniz şeyleri bile yapmak için bir iş çıkarır ve yapmaz.
13. Seni ne kadar sevdiğini sana göstermek için utanmamış ya da gurur duymuyor. Sana sevgisini veriyor ve sana da güvenini veriyor.
14. O, iyimser, hayatı ile içerik ve sürekli iyimser. Diğer kızları / dişileri, gerçekte olduğundan daha iyi göstermek için koymaya çalışmaz.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile kesinlikle sizin gibi hissettiriyor – ve doğduğun için seviniyor!
Evet, beyler orada yine de mükemmel kızlar var. Sadece neyin görüneceğini bilmek zorundasın. Burnunun tam önünde olabilirdi. İş istasyonunuzda sadece doğru miktarda şeker ve krema ile kahve getiren ve fark edilmeyi beklerken ya da her seferinde güldüğü bankanın kasiyeri ya da belki de patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız bayan – evet, çalıştığınız kurumun Başkan Yardımcısı olan kişi. O herhangi biri olabilirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın