Nasıl “Büyük” Kadın Spot için – 15 Sorunları aramak için

Son zamanlarda çok sayıda müşterim, hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan bir adam tarafından kandırılmış ve sersemlemiş çocuklardır. Bunlardan birkaçı sayısız saatler harcadı ve onlara yalan söyleyen ve temelde onları kir gibi muamele eden kadınların peşinden koşan kompakt servetleri harcadı. Bazıları, fiziksel olarak çekici olmayan ama mükemmel bir kadın olan bir kadınla evlenmenin şansını kaybettiler.
Bir kadının “iyi bir kadın” ya da bu “ötekilerden” birinin ideal olduğunu söylemek için gerçekten “ortak” bir turnusol testi yoktur.
Burada bir kız / bayanla buluştuğunuzda ya da buluştuğunuzda aramanız gereken birkaç faktör var:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve tüm tavırları odaya ya da ona doğru yürüdüğünüzde “yanar”.
iki. O sen olmana izin ver. Seni değiştirmek istemez – seni temizler, seni yeniden yaratırsın ya da yeniden adlandırırsın – böylece seni zevk alabilir ama seni olduğun gibi kabul eder.
3. Gerçekten işinizi seviyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da etrafınızda olmaktan hoşlandığını söylemekten çekinmiyor. Onun hakkında olmak en büyük arkadaşınızın etrafında olmaktan hoşlandığınızı hissettiriyor, çünkü siz sadece kendiniz olabilirsiniz – genel olarak yumurta kabukları üzerinde yürürken ya da (ve sürekli olarak kısa bir süre) memnun kalmaya çalışmak gibi bir şey hissetmiyorsunuz. Onunla ilgili pratik deneyim kişisel olarak “tatmin edici” dir.
4. Size içerik yapacağı düşünülen noktaları yapmak için yoluna düşüyor. O, “merhaba” ya da “seni düşündüğüm” demek için sizinle temasa geçecek olan hanımefendi, diğer yandan da meşgul / yorgun.
beş. Kendisi bağımsız ve güvenlidir. Sürekli ilgiye ihtiyacı yoktur ve kendine olan saygısını, endişesini ya da geleceği endişelendirmesini beslemek için stres yaratmaz.
6. Yukarıdayken ve düştüğünde sizin için oradadır. Kanepede yanınızda oturmaktan zevk alması, kesinlikle hiçbir şey yapmaması gibi pahalı bir restoranda mutlu.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Düşünceler oyunları oynamaz, ancak tam olarak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar çünkü başkalarına da tedavi edilmesini istediği şekilde davranmaya yetecek kadar özen gösterir.
8. Bir bağlantının gerçekten 50/50 get-to-ortaklık ilişkisi olması gerektiğine inanıyor. Onunla, genellikle “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değildir. Sadece 50/50 bağış toplama işine inanmaz, aynı zamanda ortaklıktaki% 50 oranını ciddiye alır.
9. Başkalarının sizi nasıl gördüğünü ve size nasıl davrandığını umduğu gerçeğinden dolayı, sadece özel değil, aynı zamanda halka açık olmanıza da saygı gösterir.
on. O sadece iyi bir şey elde etmek için bir şey değil ama kapıcı, müşteri hizmeti temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir çocuk, yaşlı ve benzerleri sıralama ve davranır. merhamet ve saygı ile. Bu, size sahip olduğunu hissettikten sonra sizi nasıl etkileyeceğinin ve artık sizi etkilemeye çalışmadığınızı gösteren bir işarettir.
11. Gerçekten seninle bağlantılı olmak ve tüm komplikasyonlarını çözmek için “herhangi bir erkeği” aramak istemiyor. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Beğendiğiniz noktaları sever ve sevdiğiniz öğeleri bile yapmak için bir iş yapar ve o yapmaz.
13. Seni ne kadar sevdiğini göstermek için utanmamış ya da gururlu değildir. O sana tapıyorum ve o da sana güvenini veriyor.
14. İyi, hayatından memnun ve genelde iyimser. Cidden daha üstün görünmek için diğer kızları / hanımları yere koymaya teşebbüs etmez.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile gerçekten önemli olduğunuzu hissettiriyor – ve doğduğunuzu sevindiriyor!
Evet, beyler hala orada iyi bayanlar var. Sadece ne aradığınızı bilmek zorundasınız. Burnunun tam önünde olabilirdi. İş istasyonunuzda sadece ideal miktarda şeker ve krema ile kahveyi getiren ve fark edilmeyi beklerken ya da bankada dolaştığınız her seferinde gülümseyen bankadaki kasiyeri duyan bir sonraki odadaki bayan olabilir. o, patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız kadındır – evet, sizin için çalıştığınız işletmenin Başkan Yardımcısıdır. O herhangi biri olabilirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın