Nasıl Bir Yıkıcı Ayrılış Nasıl Gidilir?

Hayatınız ile Başa Çıkmak İçin Bir Aradan Sonra Yapmanız Gereken On Öğe:
1. Bir bireye yas tutmanın ve onları kaçırmanın onları istemediğiniz anlamına gelmediğini bilin. Bu senin canını yaktığın anlamına geliyor, çünkü bir kaybın vardı. Belki de bu kayıp en iyi sorun olsa da yine de bir kayıptır. Aşk için üzüntüsünde hata yapmayın. Ortaklık, dünyadaki en kötüyse bile, kayba uğratmak normal ve doğaldır. Asla üzüntüsünün hislerini tahmin etmesine izin verme. Keder eyleminin unsuru, bağlantı yoluyla prosedürün önemli olduğu yerlerde tam olarak “gözden geçirme ve feshetme” dir. Ne yazık ki bu değerlendirme, zihninizde sürekli olarak bulunan türün türüne göre gelir. Bu “işleyen” bir şeydir ve bunun üstesinden gelemeyeceğiniz anlamına gelmez, ya da eski sevgiyi sevdiğiniz anlamına gelmez. Bu, düşüncelerinizin onun üzerinden yaklaşmak ve ondan daha fazlasını elde etmek için yapmak istediği performansı yerine getirdiği anlamına gelir.
iki. Ona hala tapıyor olsan bile, onun üzerinde hareket etmek zorunda değilsin. Diğer bireyi görmek için hiç bir zaman iletişim kurmaya ya da stratejilerle karşılaşmaya hiç gerek yok. Keder uzun, zor bir yöntemdir ve genellikle teması TEMPORARILY’i acıyı hafifletir veya düşüncelerinizi içinde bulunduğunuz rahatsızlıktan alır. Ama kesinlikle onu hafifletmez. Sadece kaçınılmaz olanı erteliyor. Kederin duyguları öfke, rahatsızlık, karışıklık, görünüş, pining ve endişe. İşlemi tamamlamadan önce, karmakarışık duyguların bir roller coaster yolculuğu var. Kendine karşı nazik ol. Zaman zaman tamamlandığınıza ve geri dönüştürdüğünüze inanırsınız. Gerçekten normal. Yanlış bir şey yapmıyorsun. Yaklaşıma güven.
Ve bunun SEN hakkında olduğunu hatırlamaya çalışın. Bu senin işin ve “daha fazlasına sahip ol”. Eskiden çıkar ve ne yapıyorsa onu. İşletmenizin hiçbiri değildir ve gerçekleştirdiğiniz şey onların ticari işletmelerinin hiçbiri değildir. Bu gerçekten zor ama metin yok, arama, e-posta gönderme, “şakalar” veya zincir e-postalar ya da komik e-postalar göndermeyin ve onlar göndermek için onları güzelce durdurmak için sor. Sadece iletişim kurma.
üç. Güncel olmamayı veya farklı bir ilişkiden uzaklaşmayı deneyin. Bu gerçekten cazip geliyor, ancak bundan daha fazla kazanana kadar ek bir ilişkinin yardım almayacağını biliyorsunuz. Herkes hayatında ya da iki kez “ribaund” ilişkisini yapar, ama normalde en büyük nokta değildir. Bu sona erdiğinde, daha fazla elde etmek için iki tane, bir bekar yerine, iki ilişki olabilir.
4. Dergi. Kalbini ve ruhunu bir günlüğüne dök. Günlüğünüzdeki eski harflere mektup oluşturun. ANCAK BUNU GÖNDERMEYİN. İstediğin eşyaları benzersiz bir şekilde yaratın … hakkında öfkelendiğiniz ve zarar gördüğünüz noktalar … affedilmeyi istediğiniz öğeleri yaratın … yapmak istediğiniz tüm önemli ifadeleri oluşturun … mektubun her gün ve her gün işleyişi … kalbini dışarı dök. Listelerin bitişini bulduğunuzda, yaptığınız şey için affetmeyi isteyen bir mektup yaratın, yaptıkları şey için onları affedin ve bir kez daha BT GÖNDERMEYİN ama bir arkadaşınıza ya da bir terapiste yüksek sesle çalışın. Ardından mektubu yak. Böyle ritüeller, devam etmenize yardımcı olur. Bu senin kapağın hakkında ve devam ediyor. Onlar hakkında değil.
beş. Bir ortaklık envanteri alın. Ortaklığın tüm artılarını ve eksilerini aşağıya oluşturun. Tüm muhteşem noktaları ve eskilerinin kötü noktaları. Tüm yüksekler ve tüm düşükler.
  Bunu yapabildiğiniz kadar nesnel bir şekilde görünün …… Bu ayrıntısını bir Bulma bilgisi olarak kullanın. SİZ HAKKINDA BULUŞMA. Bu soruları sorun: bu kişi nasıl başarısız ilişkiler kurduğun diğer insanlar gibi … bu senin hakkında ne diyor? Hangi erken uyarı göstergelerini görmezden geldin? Onları neden görmezden geldin? Benzer erken uyarı işareti gelirse, sonraki sefer ne yapacaksınız? Sizde ve geçmişinizde neler yapmak için neye ihtiyacın var? Bu kişi bir ebeveyn gibi mi? Ebeveynlerinizle veya erken gözetmenlerinizle (öğretmenler veya daha yaşlı kardeşler olabilir) çözülmemiş sorunlar yaşamınızda mı oynuyor? Bakmak / işletmek için neye ihtiyacınız var? Buna nasıl girdin? Gösterilerinizin karşılanmamış talepleri nasıl çalışıyordu? Bu senin hakkında ne diyor? Gelecekte bundan nasıl uzak durabilirsin? Hangi fonksiyonun gerçekleştirilmesi gerekiyor?
6. Yardım gruplarına rastlayın. Bir terapistiniz varsa, katılabileceğiniz bir grup (kızlar, kadın grupları, erkekler, erkekler grupları için) varsa ona sorun. Bir terapi grubu olmak zorunda değildir. Bir hobi grubunu, bir okuma grubunu, katılacak bazı sosyal grupları keşfedin. Bu meşgul tutmakla benzer değil. Bu kim olduğunuzu ve sizin gibi insanlar olduğunu yeniden keşfediyor. Unutmayın, sosyal ve hobi ve terapi grupları bekarlar sahnesi değildir. Temiz bir hedefle geçin – hayatınızı yeniden inşa etmek – ve sinsi sinsi olmayacak.
7. Kendinizi dışarı koymak zorludur. Bir ilişkiyi sona erdirmek ve keder işini yürütmek zordur. Çoğunlukla daha iyi beklentilerimizle dışarı çıkacağız, gerçekten daha iyi hissedeceğiz ve daha kötü hissetmek için konutumuza geleceğiz. Biz insanları sevmedik, grup berbattı, hiç kimse bizi sevmedi. Tıklayan diğer insanlar vardı ve bu da bizi yalnız hissettiriyor. Belki de sizin bireyleriniz değildir. İnsan tipini ortaya çıkaracaksın. Prosedüre güven.
Bu, hiç kimsenin senden hoşlanmayacağını ya da gerçekten kendini oraya koymayı bıraktığını ima etmez. Sadece bu grubun sizin için olmadığını gösterir. Bakmaya devam et. Ve günlüğünüzde bulunduğunuz zaman, kendinize bir olasılık için yeterli olan her şeyi sağladığınızı ya da hayatınızda her şeyden nefret ettiğinizi ve siz de eski olmayan herkesten nefret ettiğinizi sorun. Eğer öyleyse, oraya gitmeye devam et. Bir gün uyanacak ve o kadar huysuz ve kibirli olmadığınızı göreceksiniz.
sekiz. Kendine üstün ol. Kendine bir muamele ver. Yeni bir kitap ya da giymek için iyi bir şey satın alın. Bir köpük banyosu atın. Bir filme git. Golf ya da havuz ya da basketbol ya da raketbolu bir rousing oyunu oynayın. Bir spor salonuna katıl. Doğru ve egzersiz yaparken pozitif olun. Bu sadece sizi daha iyi hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda daha iyi görünür. “Bu benim için önemli” diyen bir şey yap. Eski sevgilin bir şeyse, EVEN Geliştirilmiş. Her gün sizin için bir şeyler yapın, ama aynı zamanda bir hafta geçirdiğinizde “ben” gecesi de planlayın ve ona bağlı kalın. Eğer gevşemek istiyorsanız, bunu yapın. Eğer aktif olman gerçekten üstün hissettiriyorsa, bunu yap. Ama kendinize tek bir gece A HAFTA tam olarak nerede sizin için mükemmel, sizin için mükemmel şeyler yapmak için bir tarih yapmak nerede …. şeyler, “Ben iyiyim ve bunu hak ediyorum.”
Bazen bir ayrılığın ardından, öz saygımız büyük bir isabet gerektirir. Bizimle ilgili bir şeyin yanlış olduğunu düşünmeye başlarız. Bir şeyler için kendimizi suçlamaya başlarız. Eğer bizim eskiimiz, bize neyin yanlış olduğunu bildiren çeşitlilikse, sadece terk edilmemekle kalmıyoruz. Bu eşsiz tren enkazını durduracak iki konu: a) eskiyle iletişim kurmayı bırakma … kendinizden ne düşündüğünü anlatmaktan sizin kuruluşunuzun hiçbiri olmadığını ve b) kendi kendini korumak için iyimser konuşma ve onaylama alıştırmaları yapın görüntü kadar. Bu ayrılmayı masanıza yerleştiren senaryolara asla girmeyin. Bu ayrılığın benlik saygısını zemine sokmasına izin vermeyin. Size karşı fantastik olmak, diğer insanlar tarafından iyi bir şekilde kendi kendine konuşma ve eleştiri reddinden oluşur (özellikle eski!).
Bu şekilde hissetmeyeceğinizi bilin. Bir ayrılıktan sonra hayat var – oldukça fantastik bir hayat. Bu günlerde belki de bugün üzerinde olduğunuz gün değil, o gün gelecektir iyimser kalır. Ve bu arada kendini iyi hisset.
9. İntikamdan uzak durun. Bu kadar zor olabileceği gibi … bir kaç senaryoyu aklınızda oynatmak … veba gibi önlemek. Sadece seni tuzağa düşürecek. Bununla ilgili oluşturabilir, hakkında konuşabilir ve hayal edebilirsiniz … ama bu konuda bir şey yapmayın. Benzer şekilde – konuşmayı ve söylentileri yaymayı önlemek. Bunlar sadece bitirmede size ulaşacak yıkıcı davranışlardır. Çöpünüzü konuştuğunuzu veya söylentilerin yayıldığını veya intikam alındığını varsayalım ve aylar sonra bunu duymuş olan biriyle ilgilenmeye başladınız … sizden istediklerini mi sandınız? Sağlıklı insanların bugün size çekeceğini düşünüyor musunuz? Kimse intikamı olan / portföyünde bulunan bir insanı ister. Herkes (dostlar ve sevgililer) bilirsin ki intikam yeteneğine sahipseniz, bunu onlara yapabilirsin.
Fakat bundan kaçınmanın en önemli nedeni, sizin için harika olmadığıdır. Gerçekten öyle değil … bu konuda konuşun, onun hakkında yaratın, bunun hakkında varsayın … ama bu konuda bir şey yapmayın.
10. Dünyanın sonuncusu olan tek faktörün gezegenin sonu olduğunu hatırlamaya çalışın. Ayrılıklar doğuştan ağrılıdır. Yaralanmanız, ötekinize benzer bir şey değil, insanlığınızın bir ölçüsüdür. Gerçek şu ki, biz insanız ve taptığımıza ve bağlı olmaya geldiğimiz ve gerçekten çok kaybettiğimizde ve çözmemiz gerektiğinde, biz acı çekiyoruz.
Rahatsızlıktan hemen sonra rahatsızlık, tipik ve organiktir …. hatta acıyı yitirmek ve sefaleti ortadan kaldırmak tipik ve doğaldır … zemini kaplamak, uyumaktansa, anksiyete ataklarına sahip olmak … zordur. Düzenli ve doğal keder tepkileri … standart olmayan intihar düşünceleri ve derin depresyon … Eğer bu tepkileriniz varsa, A Deneyimli Olun.
İntihar ya da klinik olarak depresyona maruz kalmazsanız (sadece gerçekten korkunç ve son derece üzgün hissediyorum), acının geçici olduğunu ve tek çıkış yolu olduğunu ve aklınızda bulunabileceğini bilirseniz, bunu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın