Nasıl Bir Yıkıcı Ayrılış Nasıl Gidilir?

Hayatınız ile Başa Çıkmak İçin Bir Aradan Sonra Yapılacak On Puan:
1. Birilerini yasaklama ve onları kaçırmanın onları istemediğiniz anlamına gelmediğini bilin. Kaybettiğin gerçeğinden dolayı seni incittiğini gösterir. Belki de bu kayıp en iyi sorun ama yine de kayıp. Aşk için üzüntü duyma. Ortaklık, gezegendeki en kötüsüyse bile, kayba uğrayacak düzenli ve organik bir şey. Acı çekmenize izin vermeyin, duygularınızı ikinci olarak tahmin edin. Kıskançlık yaklaşımının yönü, ortaklık yoluyla eylemin seyrine ihtiyaç duyulduğu yerde “eleştiri ve istifa” dır. Ancak bu değerlendirme, düşüncelerinizi sürekli olarak elde etme biçiminde gelir. Bu “bir şekilde çalışıyor” ve bunun üstesinden gelemeyeceğiniz anlamına gelmiyor, ya da eskiden zevk aldığınız anlamına gelmiyor. Zihninizin prosedürü yerine getirmesi gereken işi yerine getirip bunun üstesinden gelmesini önerir.
iki. Yine de onun tadını çıkarsan bile, onun üzerinde hareket etmek zorunda değilsin. Diğer kişiyi görmek için iletişim kurmak veya stratejiler bulmak zorunda değilsiniz. Keder, uzun, zor bir yaklaşımdır ve TEMPORARILY ile rahatsızlığı hafifletir veya düşüncelerinizi içinde bulunduğunuz acıdan çıkarır. Ancak ciddi bir şekilde hafifletici değildir. Sadece kaçınılmaz olanı erteliyor. Kederin duyguları öfke, acı, karışıklık, arama, pining ve endişedir. Prosedürü bitirmeden önce, karışık duygular içeren bir roller coaster yolculuğu var. Kendine karşı nazik ol. Zaman zaman gerçekleştirildiğini düşünürsünüz ve sonra geri dönüşüme uğrarsınız. Gerçekten normal. Yanlış bir şey yapmıyor olursun. Prosedüre güven.
Ve bunun SİZ hakkında olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu senin işin ve “onu ele geçirme” nin. Eskiden ve üstlendikleri şeyden ayrıl. Küçük işletmenizin hiçbiri değildir ve gerçekleştirdiğiniz şey onların hiçbiri değildir. Bu gerçekten zor ama metin yok, iletişim kurma, e-posta gönderme, asla “şakalar” veya zincir e-postalar veya komik e-postalar göndermek ve onları göndermek için onları güzelce durdurmak için sor. Sadece iletişim kurma.
3. Tarihlenmemeye veya uygun başka bir ilişkiye girmeye teşebbüs edin. Çok cazip ama yine de başka bir bağlantının, sizden daha fazlasını elde edene kadar yardımcı olmayacağını bilin. Herkes “rebound” bağlantısını hayatlarının en az iki katı kadar sürer, ancak normalde en büyük sorun değildir. Bu bittiğinde, üstesinden gelmek için muhtemelen bir ilişkiden ziyade iki ilişki olabilir.
dört. Dergisi. Kalbini ve ruhunu bir günlüğüne dök. Günlüğünüze mektuplarınızı yazın. ANCAK BUNU GÖNDERMEYİN. İstediğiniz faktörleri yazın … öfkelendirdiğiniz ve zarar gördüğünüz faktörler … affedilmeyi istediğiniz öğeleri yaratın … yapmak istediğiniz önemli ifadeleri not edin. … mektubun her günü minik bir mektupla … kalbini dışarı dök. Listelerin sonuna geldiğinizde, yaptığınız şey için affetme talebinde bulunan bir mektup yaratın, yaptıkları şey için tekrar bağışlayın ve tekrar GÖNDERMEYİN ancak bir arkadaşınıza veya bir terapiste yüksek sesle çalışın. Ardından mektubu yak. Böyle ritüeller, devam etmenize yardımcı olur. Bu senin kapağın hakkında ve devam ediyor. Onlar hakkında değil.
5. Bir ortaklık envanteri alın. Bağlantının tüm artılarını ve eksilerini yazınız. Eskilerin tüm üstün noktaları ve korkunç noktaları. Tüm yüksekler ve tüm düşükler.
  Bunu olabildiğince objektif olarak görün… Bu ayrıntısını bir Finding out uzmanlığı olarak kullanın. SİZİN HAKKINDA Anlamak. Bu soruları sor: Bu birey nasıl başarısız ilişkiler kurduğun diğer erkek ve kadınlara benziyordu … bu senin hakkında ne diyor? Hangi erken uyarı işaretlerini görmezden geldin? Onları neden görmezden geldin? Bir daha aynı erken uyarı işareti gelirse ne yapacaksınız? Sizde ve geçmişinizde işleyebilmeniz için neye ihtiyacınız var? Bu kişi bir ebeveyn gibi mi? Ebeveynlerinizle veya erken bakıcılarınızla (öğretmenler ya da yaşlı kardeşler olabilir) çözülmemiş endişeleriniz hayatınızda mı oynuyor? Neye göz atmak / ne yapmak istiyorsunuz? Buna nasıl girdin? Seninkilerin ne istediğini görmek şovu kullanıyordu? Bu senin hakkında ne diyor? Gelecekte bunu nasıl önleyebilirsin? Neleri başarmak için gerekenler nelerdir?
altı. Yardım gruplarını bulun. Bir terapistiniz varsa, katılabileceğiniz bir grup (kadın, kadın grupları, erkekler, erkekler grupları için) varsa ona sorun. Bir terapi grubu olmak zorunda değildir. Bir hobi grubu, bir okuma grubu, dahil olmak için bazı sosyal grupları bulun. Bu meşgul tutmakla aynı şey değildir. Bu kim olduğunuzu ve sizin gibi insanlar olduğunu yeniden keşfediyor. Unutmayın, sosyal ve hobi ve terapi grupları bekarlar sahnesi değildir. Temiz bir hedefle geçin – hayatınızı yeniden inşa etmek – ve sinsi sinsi olmayacak.
7. Kendini dışarı çıkarmak gerçekten zor. Bir ortaklığı sonlandırmak ve keder işini üstlenmek gerçekten zor. Bazen daha iyi hissedeceğimiz ve eve daha da kötü hissedeceğimiz daha yüksek beklentilerle dışarı çıkarız. Kişileri sevmedik, grup korkunçtu, kimse bizi sevmiyordu. Tıklayan ve bizi çok daha yalnız hissettiren diğer insanlar vardı. Belki onlar sizin kişileriniz değildir. Erkek ve kadın tipinizi bulacaksınız. Prosedüre güven.
Bu, hiç kimsenin senden hoşlanmayacağı ya da kendinin orada çıkmasını bırakman gerektiği anlamına gelmez. Sadece bu grubun sizin için olmadığını gösterir. Avı koruyun. Ve günlüğünü tuttuğunuzda, kendinize bir şans vermeniz için yeterli bir şey veriyor olsanız ya da hayatınızda sadece neredeyse her şeyden nefret edeceğiniz bir yerdesiniz. Eğer öyleyse, sadece oraya gitmeyi koru. Uyanacak ve karşınıza çıkacak olan tek bir gün, çok huysuz ve titiz değilsiniz.
8. Kendisine mükemmel olun. Kendine bir muamele ver. Yeni bir kitap veya giymek için iyi bir şey edinin. Bir köpük banyosu atın. Bir filme git. Golf ya da havuz ya da basketbol ya da raketbolu bir rousing oyunu oynayın. Bir sağlık kulübüne katılın. İdeal ve tükettiğinizden emin olun. Bu sadece sizi daha fazla hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda çok daha iyi görünür. “Bu benim için hayati bir şey” diyen bir şey yap. Eski sevgilin bir şeyse, EVEN Superior. Günlük olarak sizin için puanlar yapın, ama ayrıca haftada bir “ben” gecesi planlayın ve ona bağlı kalın. Rahatlamak zorundaysanız, bunu yapın. Eğer aktif olmanı gerçekten daha iyi hissettiriyorsa, bunu yap. Ama kendinize 1 Akşam A HAFTA, kendiniz için mükemmel, doğrulayıcı şeyler yapmak için kendinizle bir tarih yaptığınız …. “Ben iyiyim ve bunu hak ediyorum.”
Bir aradan sonra bir süre sonra, öz saygımız önemli bir isabet alıyor. Bir şeyin bizimle yanlış olduğuna inanmaya başladık. Kendimizi faktörler için suçlamaya başlarız. Eğer bizim eskiimiz, bize neyin yanlış olduğunu söyleyen çeşitlilikse, biz sadece terk edilmemekle kalmıyoruz. Bu eşsiz tren batığından ayrılmanın iki faktörü: a) eskiyle iletişim kurmayı bırakma … kendinizden ne düşündüğünü anlatmak küçük işletmenizin hiçbiri değildir ve b) kendini korumak için olumlu kendi kendine konuşma ve onaylama alıştırmaları yapın – yukarı Bu ayrılma alanlarının SİZİN omuzlarına dik olarak herhangi bir duruma almayın. Bu ayrılmanın benlik saygısını zemine çekmesine izin vermeyin. Kendiniz için iyi olmak, başkaları tarafından iyi bir şekilde kendi kendine konuşmayı ve eleştiriyi reddeder (özellikle eski!).
Genel olarak bu şekilde hissetmeyeceğinizi bilin. Bir ayrılıştan hemen sonra hayat var – gerçekten harika bir hayat. İyimser kalın, belki artık ondan daha fazla olduğunuz gün değil, ama o gün gelecek. Ve bu arada kendini çok iyi hissedin.
9. İntikamdan kaçının. Bu kadar zor olabileceği gibi … düşüncelerinizde pek çok senaryo ortaya çıkar … veba gibi salla. Sadece seni tuzağa düşürecek. Bununla ilgili oluşturabilir, hakkında konuşabilir ve hayal edebilirsiniz … ama bu konuda bir şey yapmayın. Benzer şekilde – konuşmayı ve söylentileri yaymayı önlemek. Bunlar sadece sonunda size ulaşacak yıkıcı davranışlardır. Çöpünüzü konuştuğunuzu veya söylentilerin yayıldığını veya intikam öyküsünün etrafta dolaştığını ve aylar sonra bunu duymuş bir bireyle ilgilenmeye başladığınızı varsayalım. Sizi isteyeceklerini düşünüyor musunuz? Sağlıklı insanların bugün size çekeceğini düşünüyor musunuz? Tek bir arzu, portföylerinde bile intikam almak / almak isteyen bir kişi. Her insan, (dostlar ve sevgililer), intikam edebilecek olursanız, bunu onlara yapabileceğinizi bilecektir.
Ancak, bunun açık kalması için en önemli açıklama temel olarak sizin için üstün olmadığıdır. Sadece değil … o yüzden konuşun, hakkında yaz, onun hakkında hisset … ama asla bir şey yapmayın.
on. Dünyanın sonu olan tek noktanın gezegenin sonu olduğunu unutmayın. Ayrılıklar doğuştan ağrılıdır. Sizin incinmenizin, sizin için, diğer insanlara gerçekten benzeyen bir ölçüsü değil, insanlığınızın ölçüsü olması zorunludur. Gerçek şu ki, biz insanız ve biz zevk alıyoruz ve ilişkiye giriyoruz ve bir benzerini kaybettiğimizde ve çözmemiz gerektiğinde, biz de acı çekiyoruz.
Rahatsızlıktan hemen sonra rahatsızlık tipik ve doğaldır …. Ağrılı ve acılı sefalet bile düzenli ve tamamen doğaldır. Katları doldurmak, uyuyamamak, anksiyete atakları yaşamaya çalışmak … yoğunlaşmak güçtür. Düzenli ve organik keder tepkileri … standart olmayan intihar düşünceleri ve derin depresyon … Eğer bu tepkileriniz varsa, bir uzmana bakınız.
İntihar ya da klinik olarak depresyona maruz kalmazsanız (gerçekten gerçekten korkunç ve son derece üzgün hissetmeniz), rahatsızlığın kısa süreli olduğunu ve tek çıkış yolunun Via olduğunu ve hatırlamaya çalıştığınızı bilin, bunu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın