Nasıl Bir Yıkıcı Ayrılış Nasıl Gidilir?

Hayatınız ile Başa Çıkmak İçin Bir Aradan Sonra Yakında Yapılacak On Öğe:
1. Bir bireye yas tutmanın ve onları kaçırmanın onları istemediğiniz anlamına gelmediğini bilin. Sadece bir kaybın olduğu için seni incittiğini gösterir. Belki de bu kayıp en büyük şey ama yine de bir kayıptır. Keder gibi hata yapma. Dünyadaki en kötüsü olsa bile, herhangi bir zararı kaybetmek normal ve doğaldır. Kederinize, hislerinizi tahmin etmenize neden olmanıza izin vermeyin. Kısrak yönteminin yönü, ilişki yoluyla yöntem için gerekli olduğu “genel bakış ve sonuçtan çıkarılma” dır. Ne yazık ki bu eleştiri, düşüncelerinizde sürekli olarak yer almanın türüne geliyor. Bu bir “çalışmanın içinden geçiyor” ve bundan daha fazlasını elde edemeyeceğinizi ya da eski şeylerden zevk aldığınızı ima etmiyor. Düşüncelerinizin yapmak istediği işi performans eylemi ile gerçekleştirmesi ve bunun üstesinden gelmesi anlamına gelir.
2. Yine de onun gibi olsanız bile, onun üzerine asla harekete geçmeniz gerekmez. Diğer bireyi görmek için iletişim kurma veya ortaya çıkarma teknikleri ile uğraşmanıza gerek yoktur. Keder, uzun ve zorlu bir eylemdir ve genellikle teması TEMPORARILY’i acıyı hafifletir veya düşüncelerinizi içinde bulunduğunuz rahatsızlıktan alır. Ama gerçekten gerçekten de onu hafifletmez. Bu gerçekten kaçınılmaz olanı erteliyor. Keder duyguları öfke, acı, kafa karışıklığı, gözleme, ping ve endişe. Hareket halini tamamladığınızdan önce karışık duygular içeren bir roller coaster yolculuğu var. Kendine karşı nazik ol. Bazen gerçekleştirildiğini hissediyorsunuz ve sonra geri dönüştürüyorsunuz. Bu tipik bir şey. Yanlış bir şey yapmıyorsunuz. Yönteme güvenin.
Ve bunun SİZ hakkında olduğunu hatırlayın. Bu senin fonksiyonun ve “üstesinden gelmek”. Eskiden çıkar ve ne yapıyorsa onu. Şirketinizin hiçbiri ve ne yaptığınız şirketlerinin hiçbiri değil. Bu zor ama metin yok, asla e-posta ile asla, asla “şakalar” veya zincir e-postalar göndermek veya komik e-postalar göndermek ve onları göndermek için güzel bir şekilde istifade isteyin. Sadece iletişim kurmayın.
3. Bugüne kadar uğraşmamayı veya bir başka ortaklığa girmeyi deneyin. Bu çekicidir, ancak bunu daha fazla elde edene kadar başka bir bağlantının daha fazla yardım edemeyeceğini biliyoruz. Herkes kendi hayatında ya da iki kez “ribaund” ilişkisini yapar ama genellikle en iyi nokta değildir. Bu sona erdiğinde, üstesinden gelmek için iki alternatif, alternatif olarak 1 olabilir.
dört. Dergisi. Kalbini ve ruhunu bir günlüğüne dök. Günlüğünüzdeki eski harflere mektup oluşturun. ANCAK BUNU GÖNDERMEYİN. İstediğiniz konuları farklı bir şekilde yaratın … öfkelendiğiniz ve zarar gördüğünüz faktörler … affedilmek istediğiniz şeyleri yaratın … yapmak istediğiniz önemli ifadeleri oluşturun. … mektubun üzerine her gün biraz daha … … kalbini dök. Listelerin sonunu elde ettiğinizde, yaptığınız şey için affetme talebinde bulunarak bir mektup yazınız, yaptıkları şey için tekrardan bağışlayınız ve tekrar GÖNDERMEYİN ancak bir arkadaşınıza ya da bir terapiste yüksek sesle çalışın. Ardından mektubu yak. Bu gibi ritüelleri devam ettirin. Bu senin kapağın hakkında ve devam ediyor. Onlar hakkında değil.
5. Bir ortaklık envanteri alın. Ortaklığın tüm artılarını ve eksilerini yazınız. Tüm iyi noktaları ve eski senin negatif noktaları. Tüm yüksekler ve tüm düşükler.
  Bunu olabildiğince nesnel olarak görün. Bu ayrılığı bir Öğrenme deneyimi olarak kullanın. SİZİN HAKKINDA Anlamak. Bu soruları sorun: bu kişi, başarısızlıkla karşılaştığınız diğer insanlara benziyordu … bu senin hakkında ne diyor? Hangi erken uyarı işaretlerini görmezden geldin? Onları neden görmezden geldin? Bir sonraki erken uyarı işareti gelirse ne yapacaksınız? Sizde ve geçmişinizde faaliyet göstermek için neye ihtiyacınız var? Bu birey bir ebeveyn gibi mi? Ebeveynlerinizle veya erken bakıcılarınızla (öğretmenler veya daha yaşlı kardeşler olabilir) çözülmemiş zorluklar yaşamınızda kendini gösteriyor mu? Görünüşte / performansınızda nelere sahip olmak zorundasınız? Buna nasıl girdin? Gösterilerinizin karşılanmamış gereksinimleri kaçtı? Bu senin hakkında ne diyor? Gelecekte bundan nasıl uzak durabilirsin? Hangi gereksinimleri yerine getirmeli?
6. Yardım gruplarını edinin. Bir terapistiniz varsa, katılabileceğiniz bir grup (kadın, kadın grupları, erkekler, erkekler grupları için) varsa ona sorun. Bir terapi grubu olmak zorunda değildir. Bir hobi grubu, bir okuma grubu, dahil olmak için bazı sosyal grupları bulun. Bu meşgul tutmakla aynı şey değil. Bu kim olduğunuzu ve sizin gibi erkek ve kadınların bulunduğunu yeniden keşfediyor. Unutmayın, sosyal ve hobi ve terapi grupları bekarlar sahnesi değildir. Temiz bir hedefle geçin – hayatınızı yeniden inşa etmek – ve sinsi sinsi olmayacak.
7. Benliğinizi yerleştirmek zor. Bir ortaklığın sona ermesi ve keder yapmanın zor olması zordur. Bazen yüksek beklentilerimizle çok daha iyi hissedeceğiz ve daha da kötüsünü hissettireceğiz. Bugün halkı sevmedik, grup korkunçtu, kimse bizi sevmiyordu. Bugün tıklayan ve bizi çok daha yalnız hissettiren başka insanlar var. Muhtemelen senin halkın değiller. Bugün insan tipine rastlayacaksın. Hareket yoluna güvenin.
Bu, hiç kimsenin senden hoşlanmayacağı veya kendinin orada çıkmasını gerçekten bırakmayacağın anlamına gelmez. Sadece bu grubun senin için olmadığını ima eder. Aramaya devam et. Ve günlük tuttuğunuzda, kendinize her şeyi bir olasılıktan yeterince veriyorsanız, ya da hayatınızda yalnızca bir şeyden nefret ettiğiniz bir yere ve kesinlikle eski olmayan herkese sorun. Eğer öyleyse, oraya gitmeye devam et. Tek bir gün uyanacaksın ve o kadar huysuz ve kibirli olmamanı öğreneceksin.
sekiz. Kendinden üstün ol. Kendine bir muamele ver. Yeni bir kitap ya da koymak için güzel bir şey edinin. Bir köpük banyosu atın. Filme gitmek. Golf ya da havuz ya da basketbol ya da raketbolu bir rousing oyunu oynayın. Bir spor salonuna katıl. Doğru ve egzersiz yaptığınızdan emin olun. Bu sadece kendinizi daha iyi hissettirmeyecek, aynı zamanda üstün görünmeyecektir. “Bu benim için önemli” diyen bir şey yap. Eğer gerçekten senin sevginin bir şey olduğunu, EVEN Better. Günlük bazda sizin için faktörler yapın, ancak bir haftada bir “ben” akşamı da planlayın ve ona bağlı kalın. Eğer gevşetmeniz gerekiyorsa, bunu yapın. Eğer aktif olmanın üstün hissettiriyorsa, bunu yap. Ama kendinize tek bir Gece A HAFTA, kendinizle, sizin için fantastik, doğrulayıcı öğeleri yapmak için bir tarih yaptığınız …. “Tamam ve ben bunu hak ediyorum” diyen faktörler verin.
Bazen bir ayrılmadan hemen sonra, öz saygımız büyük bir vuruş gerektirir. Bizde bir şeyin yanlış olduğuna inanmaya başladık. Kendimizi puan için suçlamaya başlarız. Eski örneğimiz, bize neyin yanlış olduğunu bildiren türden ise, sadece terk edilmemekle kalmıyoruz. Bu belirli tren enkazını durduracak iki nokta: a) eskiyle iletişim kurmayı bırakma … sizin hakkında ne düşündüğü konusunda bilgilendirmek şirketinizin hiçbiri değildir ve b) Kendinizi korumak için olumlu kendi kendine konuşma ve onaylama alıştırmaları yapın görüntü kadar. Bu ayrılma alanlarının omuzlarınızın üzerinde yer aldığı herhangi bir senaryoyu satın almayın. Bu ayrılmanın kendi öz saygınızı zemine itmesine asla izin vermeyin. Sizin için mükemmel olmak, yapıcı bir kendi kendine konuşma ve başkaları tarafından eleştirinin reddedilmesini içerir (özellikle eski!).
Genellikle bu şekilde hissetmeyeceğinizi bilin. Bir ayrılıktan sonra hayat var – oldukça iyi bir hayat. İyimser kalın, belki de artık bittiği gün değil, ama o gün gelecek. Ve bu arada kendini çok iyi hissedin.
9. İntikamı önleyin. Bu kadar zor olabilir … aklınızda birçok senaryo ortaya çıkar … vebadan uzak durun. Sadece seni tuzağa düşürecek. Bunun hakkında yazabilir, hakkında konuşabilir ve hayal edebilirsiniz … ama asla bir şey yapmazsınız. Benzer şekilde – konuşma ve söylentileri yayma çöpleri temizleyin. Bunlar sadece sonunda size ulaşacak yıkıcı davranışlardır. Çöpünüzü konuştuğunuzu veya söylentilerin yayıldığını veya intikam öyküsünün etrafta dolaştığını ve aylar sonra bunu duymuş olan biriyle ilgilenmek için çıktığınızı varsayalım. Sizi isteyeceklerine inanıyor musunuz? Sağlıklı insanların size çekeceğini hissediyor musunuz? Tek bir arzu, portföylerinde bile intikam sahibi / edinen bir kişi. Herkes bilir (eş ve sevgili) intikam edebilecek olursanız, bunu onlara yapabilirsin.
Ancak, bunun netleşmesi için en önemli amaç, sizin için harika olmadığıdır. Bu gerçekten değil … yani hakkında konuşun, hakkında yaz, onun hakkında varsayın … ama asla bir şey yapmayın.
10. Dünyanın sonuncusu olan tek meselenin dünyanın sonuncusu olduğunu unutmayın. Ayrılıklar doğuştan ağrılıdır. Senin incinmenin ille de aşkın bir ölçüsü değil, insanlığın bir ölçüsüdür. Gerçek şu ki, biz insanız ve biz zevk alıyoruz ve ilişkiye giriyoruz ve bir taptığımız zaman ve yapışmamamız gerektiğinde, biz acı çekiyoruz.
Rahatsızlıktan hemen sonra rahatsızlık normal ve doğaldır …. rahatsızlık hissi ve sefaleti ortadan kaldırmanın standart ve organik olması bile … zeminlerin kalkması, uyumaya yatmaması, endişe atakları olması… konsantre olması zor… normal ve doğal keder tepkileri … standart olmayan şey intihar düşünceleri ve derin depresyon … Eğer bu tepkilere sahipseniz, A SEE A Qualified.
İntihar ya da klinik olarak depresyona maruz kalmazsanız (sadece ciddi derecede korkunç ve son derece üzgün hissediyorum), acının geçici olduğunu ve tek çıkış yolu olduğunu hatırlayın ve bunu hatırlamaya çalışın, bunu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın