Nasıl bir “Üstün” Lady Spot için – 15 Sorun aramak için

Müşterilerimin çoğu, son zamanlarda hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan, bir kadının görünüşü tarafından kandırılmış ve sersemlemiş çocuklardır. Birçoğu çok sayıda saat harcadı ve onlara yalan söyleyen kızların peşinden sürükleyen minik servetleri harcadılar ve genellikle onları kir gibi muamele ettiler. Bazıları özellikle fiziksel olarak dikkat çekmeyen ama çok iyi bir kadın olan bir kadınla evlenmenin şansını kaybettiler.
Bir bayanın “mükemmel bir kadın” ya da “diğer” olanlardan birisinin hemen olduğunu söylemek için gerçekten “normal” bir litmus testi yoktur.
İşte burada bir kız / kadınla tanıştığınız ya da buluştuğunuzda ortaya çıkacak birkaç faktör var:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve tüm tavırları odaya ya da ona doğru yürürken “yanar”.
iki. O sen olmana izin ver. Seni dönüştürmek istemez – seni temizler, seni yeniden yaratır ya da yeniden adlandırır – böylece senden hoşlanır ama seni olduğun gibi kabul eder.
üç. O gerçekten işinizi seviyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da etrafınızda olmaktan keyif aldığını size bildirmekten çekinmiyor. Etrafında olmak en iyi arkadaşın yanında olmak gibi hissettirir çünkü gerçekten sadece kendiniz olabilirsiniz – genellikle yumurta kabuklarında yürürken ya da (genellikle çabuk gelmek) yumurta kabuklarında yürürken hissetmek gibi bir şey hissetmezsiniz. Onun etrafında olmanın uzmanlığı kendi başına “tatmin edici” dir.
4. Sizi tatmin edeceğini düşündüğü faktörleri yapmak için yolundan çıkar. O, “merhaba” ya da “seni düşünüyordum” demek için sizinle temasa geçecek olan kadın, ancak meşgul / yorgun.
5. Kendi içinde bağımsız ve güvenlidir. Sürekli ilgiye ihtiyaç duymayacak ve benlik saygısını, kaygısını ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için baskı yapmaz.
6. Ne zaman ve ne zaman bitmişse senin için orada. Pahalı bir restoranda, içeriğin sizi koltukta otururken olduğu gibi, hiçbir şey yapmadan içeriyor.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Akıl oyunları oynamaz, ancak tam olarak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar çünkü diğer insanlara tedavi edilmesini istediği şekilde davranmaya yeterlidir.
8. Bir bağlantının 50/50 get-and-take ortaklığı olması gerektiğine inanıyor. Onunla genellikle “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değildir. Sadece 50/50 bağış toplama işine inanmakla kalmıyor, aynı zamanda% 50’lik bir kısmını da ciddiye alıyor.
9. Size sadece başkaları tarafından değil, başkalarının sizi nasıl gördüğünü ve size nasıl davrandığını umduğu için kamuya daha çok saygı gösterir.
10. O sadece bir şey elde etmek için iyi bir şey değil ama nazik ve kapıcı, alıcı servis temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir çocuk, yaşlı ve benzeri davranır. merhamet ve saygı ile. Bu size sahip olduğunu hissettiğinde ve sizi daha fazla etkilemeye çalışmadığında size nasıl davranacağını gösteren bir işarettir.
11. Gerçekten sizinle bir ortaklık içinde olmak ve tüm sorunlarını çözmek için “herhangi bir erkeği” aramak istemiyor. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Beğendiğiniz faktörleri sever ve beğendiğiniz noktaları bile yapmak için bir iş çıkarır ve yapmaz.
13. Size ne kadar çok şey sevdiğini göstermek için utanmadı ya da gurur duymuyor. Size sevgisini sağlıyor ve size de güven veriyor.
14. Olumlu, hayatıyla dolu ve her zaman iyimser. Diğer kızlardan / hanımlardan, gerçekte olduğundan daha iyi görünmek için yerleştirmeye çalışmaz.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile gerçekten önemli olduğunuzu hissettirmeye eğilimlidir – ve doğduğun için mutludur!
Evet, beyler yine de orada iyi kızlar var. Sadece ne aradığınızı bilmek zorundasınız. Burnunun tam önünde olabilirdi. İşyerinizde sadece doğru miktarda şeker ve krema ile kahve getiren ve fark edilmeyi beklerken ya da bankada yürürken her seferinde gülümseyecek olan kasiyerin karşısındaki hanımefendi olabilir. patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız kadın – evet, sizin için çalıştığınız işin Başkan Yardımcısı olan tek kişi. O herhangi biri olabilirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın