Nasıl bir “Mükemmel” Lady Spot – 15 Things Look To © InfoSUM.net Tüm hakları saklıdır.

Son zamanlarda müşterilerimin bir kısmı hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan bir adam tarafından kandırılmış ve sersemlemiş çocuklardır. Bunların birçoğunda sayısız saatler harcanmış ve onlara yalan söyleyen ve temelde onları kir gibi muamele eden kadınların peşinden koşan küçük servet harcadı. Bazıları, fiziksel olarak dikkat çekici olmayan ama mükemmel bir hanımefendi olan bir hanımla evlenme fırsatını kaçırdılar.
Bir hanımefendinin “üstün bir kadın” ya da “öteki” olanlardan biri olduğunu uygun şekilde söylemek için kesinlikle “düzenli” bir litmus testi yoktur.
Bir kız / kadınla tanıştığında veya buluştuğunuzda ortaya çıkacak birkaç konu:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözleri ve onun tam tavırları, uzaya veya ona doğru yürüdüğünüzde “yanar”.
2. O sen olmana izin ver. Seni düzeltmek istemez – seni temizler, seni yeniden yaratır ya da yeniden adlandırırsın – o yüzden sana hayran olur ama seni olduğun gibi kabul eder.
3. Kuruluşunuzu gerçekten çok seviyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da etrafınızda olmaktan hoşlandığını söylemekten çekinmiyor. Onunla ilgili olmak, kesinlikle sadece arkadaş olabileceğiniz için ideal arkadaşınızın etrafını gezmek gibi hissettirir – her zaman yumurta kabuklarında yürürken ya da (ve normalde kısaca gelmek) çok zorlamak için uğraştığınız gibi hissetmiyorsunuz. Onun etrafında olmanın uzmanlığı kişisel olarak “tatmin edici” dir.
4. Sizi memnun edeceklerini düşündüğü eşyaları yapmak için yolundan çıkar. O, “merhaba” ya da “seni düşündüğümde” demek için sizinle temas kuracak olan kadın, diğer yandan da meşgul / yorgun.
5. Kendi içinde bağımsız ve güvenlidir. Sürekli dikkat gerektirmez ve benlik saygısını, endişesini ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için baskı yapmaz.
6. O, ne zaman ve ne zaman bitince senin için orada. Pahalı bir restoranda seviniyor, tıpkı yanınızda kanepede otururken mutlu bir şekilde oturuyor ve hiçbir şey yapmıyor.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Düşünceler oyunları oynamaz, ancak başkalarına da tedavi edilmesini istediği gibi davranması gerektiğinden dolayı tam olarak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar.
sekiz. Bir ortaklığın 50/50 dolarlık bir ortaklık olması gerektiğine inanıyor. Onunla genellikle “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değildir. Sadece 50/50 bağış toplama işine inanmakla kalmıyor, aynı zamanda% 50’lik bir ortaklık payını da ciddiye alıyor.
9. Size sadece özel olarak değil, daha çok kamuya saygılı olduğunu gösterir çünkü diğer insanların sizi nasıl gördükleri ve size nasıl davrandıkları hakkında umurundadır.
on. O sadece bir şey elde etmek için güzel bir şey var ama nazik ve kapıcı, tüketici servisi temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir genç, yaşlı, vb şefkat ve saygı ile davranır. Bu, size sahip olduğunu hissettikten sonra sizi nasıl etkileyeceğine dair bir işarettir ve sizi etkilemeye çalışmaz.
11. Sizinle bir ortaklık içinde olmayı ve tüm komplikasyonlarını çözmek için sadece “herhangi bir adam” için avlanmak istemediğini gerçekten istiyor. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Sevdiğiniz faktörleri sever ve hoşunuza giden faktörleri bile yapmak için çaba sarfetmektedir.
13. Size ne kadar çok sevdiğini göstermek için utandırmıyor veya utanmıyor. Size onu beğenir ve size de güven verir.
14. Yapıcı, hayatıyla mutlu ve sürekli iyimser. Kesinlikle diğer kızlardan daha iyi görünmek için başka kızlar / kadınlar yerleştirmeye çalışmamaktadır.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizle gerçekten ciddi bir şekilde hissettiriyor gibi hissettiriyor. Ve doğduğun için çok mutlu oldu!
Evet, beyler orada yine de fantastik bayanlar var. Sadece neyin görüneceğini bilmek zorundasın. Burnunun tam önünde olabilirdi. İş istasyonunuzda sadece doğru miktarda şeker ve krema ile kahve getiren ve fark edilmek için beklerken ya da bankada dolaştığınız her seferinde gülümseyecek olan kasiyerde duran kadın olabilir. patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız kadın – evet, sizin için çalıştığınız işin Başkan Yardımcısı olan tek kişi. Herhangi bir birey olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın