Nasıl bir “Mükemmel” Kadın Spot için – 15 Sorunları aramak için

Son zamanlarda müşterilerimin bir kısmı hayatlarında bir noktada ya da başka bir yerde bulunan bir kadın tarafından kandırılmış ve sersemlemiş erkeklerdir. Bunların birçoğu sayısız saat harcadı ve onlara yalan söyleyen kadınların peşine takılan ve temelde onları kir gibi işleyen kompakt servetleri harcadı. Bazıları, fiziksel olarak çekici olmayan ama mükemmel bir kadın olan bir kadınla evlenmenin kayıp fırsatlarından pişmanlık duyuyor.
Kesinlikle bir hanımefendi “fantastik bir kadın” ya da bu “öteki” olanlardan biri olduğunu söylemek için kesinlikle “düzenli” bir turnuva testi yoktur.
Bir kız / kadınla tanıştığında veya buluştuğunuzda aramanız gereken birkaç konu:
1. Gözlerinin derinliklerine kadar uzanan açık ve hoş bir gülümsemeye sahiptir – penceresinin ruhu. Gözlerini ve bölgeye ya da ona doğru yürürken onun tam tavır tipi “yanar”.
2. O sen olmana izin ver. Seni değiştirmek istemez – seni temizler, seni yeniden yaratır ya da yeniden adlandırırsın – böylece senden hoşlanır ama seni olduğun gibi kabul eder.
3. Kuruluşunuzu gerçekten çok seviyor – bunu sormaktan korkmuyor ya da sizi ilgilendirdiğini size bildirmekten çekinmiyor. Etrafında olmak en iyi arkadaşın olmaya başlamak gibi hissettirir çünkü gerçekten sadece kendiniz olabilirsiniz – normalde yumurta kabukları üzerinde yürürken ya da (ve genellikle çabuk gelmek) için çok sıkı çalışmak gibi hissettirmiyorsunuz. Onun etrafında olmanın pratik deneyimi, kişisel olarak “tatmin edici” dir.
dört. Seni memnun edeceğini düşündüğü şeyleri yapmak için yoluna düşüyor. O, “merhaba” ya da “seni düşünüyordum” demek için sizinle temas kuracak olan kadın, yine de meşgul / yorgun.
5. O bağımsız ve kendi içinde güvende. Sürekli odaklanmayı gerektirmez ve benlik saygısı, endişe ya da geleceğe dair endişelerini beslemek için baskı yapmaz.
6. Gerçekten olduğunda ve gerçekte olduğu zaman sizin için oradadır. Yüksek fiyatlı bir restoranda memnun kalıyor, tıpkı yanınızda kanepede otururken mutlu bir şekilde, neredeyse hiçbir şey yapmıyor.
7. Yapacağını söylediği şeyi yapar. Düşünceler oyunları oynamaz, ancak nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar çünkü diğer bireylere tedavi edilmesini istediği gibi davranmaya yetecek kadar umurundadır.
8. Bir ilişkinin gerçekten 50/50 get-and-take ortaklığı olması gerektiğine inanmaktadır. Onunla birlikte sürekli olarak “Ben, ben, ben” değil, “biz” ve “biz” değildir. Sadece 50/50 bağış toplama işine inanmakla kalmaz, aynı zamanda% 50 payını ciddiye alır.
9. Size başkalarının sizi nasıl gördükleri ve size nasıl davrandıkları hakkında umursadığı şeyden ötürü, sadece özel olarak değil de daha çok kamuoyuna saygı gösterir.
10. O sadece insanlar için iyi değil bugün elde etmek için bir şey var ama kapıcı, tüketici servisi temsilcisi, garson, sokakta dilenci, bir çocuk, yaşlı ve benzeri tür ve davranır. merhamet ve saygı ile. Bu size sahip olduğunu hissettiğinde ve artık sizi etkilemeye çalışmadığında sizi nasıl tedavi edeceğini gösteren bir işarettir.
11. Gerçekten de sizinle her zaman karşılaştığı zorlukları çözmek için “herhangi bir erkeği” aramakla değil, seninle bağlantıda olmak istiyor. Karşı cinsiyetten olumlu olarak konuşur ama aynı zamanda eksikliklerine karşı kör değildir.
12. Beğendiğiniz öğeleri beğenir ve sevdiğiniz faktörleri bile yapmak için bir çalışma yapar ve o yapmaz.
13. Size ne kadar çok sevdiğini göstermek için utandırmıyor ya da gurur duymuyor. Sana tapıyorum ve sana da güven veriyor.
14. Yapıcı, hayatıyla memnun ve her zaman iyimser. Kesinlikle diğer kızlardan daha üstün görünmek için başka kızları / kızları yerleştirmeye çalışmaz.
15. Size tüm hatalarınızda ve eksikliklerinizde bile gerçekten önemli olduğunuzu hissettiriyor – ve siz doğmuş olduğunuzdan memnun!
Evet, beyler orada üstün bayanlar var. Sadece neyin görüneceğini bilmek zorundasın. Burnunun tam önünde olabilirdi. İş istasyonunuzda sadece doğru miktarda şeker ve krema ile kahve getiren ve fark edilmeyi beklerken ya da bankada dolaşan ya da olabileceğiniz her seferinde gülümseyen bankanın kasiyerini çeken sonraki hücredeki kadın olabilir. o, patronluk b kelimesi olarak adlandırdığınız kadındır – evet, sizin için çalıştığınız kurumun Başkan Yardımcısıdır. O herhangi biri olabilirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın