Nasıl bir kendine güven krizi aşmak için

Bir güven krizi yeni bir şehre hareket yeni bir iş bulmak gibi standart yaşam geçiş tarafından tetiklenen başlangıç yeni bir enterprise veya yeni bir bağlantı başladı. Hayatın kayıp da batmaya özgüven hakkında getirebilir – bir ilişki, bir iş kaybı, bir müşteri kaybı, biz tanımak için bir rüya kaybı kaybı hiç bir şekilde ortaya çıkar.
Zaman zaman, bizim güven bir geçiş veya kaybı ve kötü saç kesimi, bulma bir son tarih eksik gibi tek bir olay sonucu olarak şu anda sallantıda olduğunu veya bir belge üzerinde kahve dökülmesini bizi dışarı özgüven kafe fırtınası gönderebilirsiniz.
Kaza, genellikle, günlük diyet rejim yaşam yeterli güven neden gıdalar dahil değildir aslında nedeniyle olmasıdır. Güven Vitamin c gibi. Diyet gerekir. Önce bazı ek ihtiyacı vücut kısa bir süre sadece için de sadece saklayabilirsiniz. Özgüven yemek planlama ve büyük yeterli bölümleri var olumlu oluşturmak için görev almak zorunda.
Bir güven krizi varken, hiç umutsuzluk, şişe viski veya bon bons için elde değil. Alternatif olarak, bu özgüven artırma taktikleri kullanmaya başlamak. En az iki ile başlayın, sonra bir üçüncü ve dördüncü ekleyin. Güven daha çok ek kazanacaktır – gibi onur ve kendinizi daha ve çok daha fazla takdir için eğitim göreceksiniz.
Bir günlük tutun
Bir günlük tutmak yordamı için harika bir yoldur ve duygularını açıklığa kavuşturmak. Her gün oluşturmak için kendini zorlama da her gün yansıması için zaman almaya zorlar. Yansıma etkinleştirebilirsiniz her gün ne biliyorsun, ne buldunuz ve ne hala dikkat etmeniz gereken ödemek zorunda kuvvetlendirmek.
Minnet
Şükran pratik – ne sen zaten var ve zaten sahip tüm nimetler anlayışına yer için şükret. Günlüğünüze Şükran bölümünde korur. Her gün beş etmen için müteşekkir olduğunu yazın. Bu size destek olacak hissediyorum daha zengin ve daha güçlü karakter ve kendine güven çevirir.
Affirmations kullanmak
Affirmations işlev. Ne istediğini ve nasıl hayat gibi “Ben olsun ekstra kendine güvenen her gün” olmak istiyorum söylemek deyimleri yazabilirsiniz “yeni müşteri geliyor bana sadece”, “Ben yaptığım bir uzmanı”. Tüm affirmations mevcut devlet. Bazı insanlar bir ayna önünde stand ve onlara söyle. Ayrıca onları kayıt ve kaseti daha ve üzerinde daha fazla oynamak için teşvik. Affirmations en az çalışma zaman bir gün.
İlişkilerinizi değerlendirmek
Hayatında ilişkiler değerlendirmek. Yardım değil mi seni veya sabotaj? Tüm ilişkileri ile bazı almak çok daha iyi zaman değiştirmek, bazı kötüye gider. Ek bir yük sonra bir sevinç olan ilişkileri hayatında varsa, belki de senin Kravatlar – sever için zaman veya olabilir en azından dizginleri gevşetin.
Yeni ilişkiler başlar
Sana hayranım – niteliklere sahip insanlar bugün üzerinden keşfetmek olabilir ve kim sizden, de öğrenmek hissediyorum kişi tanımlayın. Erkekler ve kadınlar ile heyecan verici olabilir için görünür. Senin kendine güven artırılması olmak istiyorsanız gerçekten eğlenceli olabilir.
Bir fantastik grup elde
Bu belki de bir standart destek grubu için zaman olabilir. Bir bardak havuç suyu dostların ile sohbet bir çare olabilir. Kişisel grup kendine güven güçlendiriciler ve yardım her diğer değişiklikler oluşturma düzenlemek.
Senin davranışını değiştirmek
Ne güven ve ne artırır aşağı getiren iş yapıyorsun. Fiziksel egzersiz, yeterli uyku almak, düşüncelerinizi konuşan ve düzgün giyinmek özgüven artırmak için bir eğilim var davranışları vardır. Yukarı geç, Ben ve Jerry ile her zaman harcama ve ciddi “Hayır”, özgüven alaşağı söylemek istediğinizde çatışma uzak kalmak “Evet” demeye kalıyor.
Yüksek sesle konuş
Esas olarak biz nasıl biz alınır korkuyorlar çünkü biz iletişim kesintisi olduğunda, biz uzakta bizim özgüven ek bir bit chip. Düşünce, görüş ve tercihlerini paylaşmak. Her koşulda konuş. Önemsiz koşulları uygulama uymak eminiz önemli günler için olacak.
Risk A günde alın
Bir şey müreffeh olacağını bilseydim hemen bir yapardın bir tehdittir. Bu bir tehdit hale eğilimi nasıl olacağını bilmiyorum aslında var. Yapmaktan korktuğu şeyler taşıyan başlamak üzere, özgüven artırmak için en etkili yoludur. Senin için tehlike bir listesini yapın ve onları yapmaya başlamak 1 tek bir tarafından.
Bazen, kendine güven, zaman zaman geliştirmek için birkaç gün sürer, bir kaç hafta gerektirir. Bazen bir kaç ay bir güven krizi aşmak için alabilir. Teknikleri alttan yukarıya ittirmek senin güven ile sürekli iseniz, sen sonuçta yenilenen, kendini daha güçlü ve daha kendinden emin bulmak biliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın