Nasıl Bir Adam Woo – 6 Vital İpuçları

Wooing, bir sanattan çok daha az ve bir bilimden daha fazlasıdır. Kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamıyor Adam” ın gerçekten olup olmadığı önemli değil, her bir bayanın bir erkeğin nasıl üstesinden geleceğine dair eğitim alması gereken sırlar vardır. Lütfen birkaç kritik endişeyi ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Özgüven çekici! Her erkek, kendinden emin olan bir kadını ister. Çocuklar sürekli onaylama gerektiren bir kadınla vakit geçirmekten asla zevk almazlar. Harika olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Bir kaç erkek, bu çekici ile karşılaşırsa, sadece destek için daha yüksek bir güven seviyesi vardır.
– Bağımsızlık, bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenirken kullanılabilecek daha önemli bir özelliktir. Bu güçlü ilişki yaratmada gerçekten önemlidir. “Kullanılamaz Adam” özellikle bunu çekici buluyor. Şehrini kız arkadaşlarınla ​​paylaşmak için izin mi arıyorsunuz? Gözden kaçırmak! Tabii ki, önemli olanın, bir miktarın tek olduklarını bilmesini sağlamak önemlidir, fakat onlar, onlara ihtiyaç duymadan keyifli bir zaman geçirebildiğinizi fark etmeleri açısından da önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli olmanın Yoluyla Cazibe Edin. Bir tarihte garsona mı demek istiyorsun? Haneniz, iş arkadaşlarınız vb. Hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Bir insan bunu neden çekici bulur? Dengesizliği deneyebilirsin, ama gerçekten uçmayacaksın. Bunu “Kullanılamaz Adam” da denerseniz, onu ideal bir şekilde hazırlayacak ve daha da fazla fayda sağlayacak. Düşünceli bir kişi olmayı öğrenin ve erkeklerin cazibe seviyesinin önemli ölçüde arttığını göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir durumdur ve gerçekten bir erkeğin nasıl kurulacağını bulmak için kullanılmalıdır. Her inanan veya duygudan bahsetmemelisin … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmeniz gerekmez. Ancak, bu özelliği sadece bir ortaklığın başlangıcında kullanmak için dikkatli olun. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşında kullanmak, onların sadakatinizi sorgulamasına neden olabilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılacak en güçlü karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda yüksek lisans derecesi kazanacaksınız. Asla ona yaslanmaktan korkma ve caddeye giderken kolunu tut. Utanarak gülümseyin ve konutunuzda bir tamirci görevi ile ona yardım etmesini isteyin. Büyük ve korkutucu mahalle köpeği size geldiğinde korumasını isteyin ve elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok kritiktir ve bir adamın mağara adamı tarafına ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ı görmek için güçlü bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl üstesinden geleceğine hakim olmanın son derece etkili özelliği oldukça karmaşıktır. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu bir kez daha görmek istersen iyi olur. Gözlerinizi ışıltılı bir sevinç gösterisi ile aydınlatın. Bu onların onlarla gerçekten mutlu olduğunuzu bilmelerini sağlar. Bunun dışında … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın