Mükemmel bir adam nasıl büyülü

Ben gerçekten mükemmel bir erkekle çıkıyorum. Erkek olmaya bayılıyor ve erkekliği dışlıyor. Onun & lsquofeminine & rsquo side & ndash’ı kurmakla ilgilenmiyor, bir adamın tam zamanlı bir iş olduğunu ve büyük bir adam olmanın, hatta daha büyük bir işin nasıl çalıştığını söylüyor.

Şimdi erkeklik açısından, burada mağara adamı konuşmuyoruz, ya da duygularını iletemeyen & lsquoJohnny Redneck & rsquo. Bu adam bunu özellikle iyi yapmayı biliyor. Bir kadına nasıl davranacağını bilen bir adamdan bahsediyoruz, böylece bir O-M-A-N & hellip gibi bir dostum, bir kahya ya da annesine benzemeyen bir hanımefendi gibi hissediyor.

Kapıları açar, istediğimi sorduktan sonra benim için emir verir, sorular sorar, cevap verdiğimde dikkatlice dinler, doğru ve dürüsttür, benim ihtiyaçlarımın ve arzularının dikkate değer olduğunu düşünür. sınıf. He & rsquos, bir beyefendinin nasıl olunacağı ve kadınların nasıl tedavi edilmek istendiği konusunda bir çalışma yaptı.

O, inanılmaz derecede bağımsız bir adamdır. & Rsquos, tam, refah ve mutlu bir yaşam sürdürebilir ve kapsamlı ve kapsamlı bir yaşam sürmek zorunda değildir. Bana sadece kadınsı gücümü lütuf, çekicilik, güzellik ve bilgelik gibi hayatlarına götürmemi istiyor.

Kendisi için yemek yapmamı ya da çamaşırlarını yıkamasını ya da evini temizlemesini istemiyor. & Rsquos bu noktaları kendi başına yapmak için biraz zaman alıyor. Kendisine nasıl bakılacağını bilen bir yetişkin var.

Şimdi tahmin et beni nasıl hissettiriyor? Seksi, muhteşem ve takdir edilmiş. Kendimi gösterip harika bir şekilde tedavi görüyorum. Onun erkek olmasını ve tüm istekleri yapmasını sağlarım (nasıl yapılacağını öğrenmek için yıllar sürdüm). Seçip aldım. Tamamen ve tamamen umursamadım.

Yıllar önce, bana ihtiyaç duymadığı için beni rahatsız ederdi. Artık değil.

Müthiş bir adam onunla ilgilenmek için bir eş aramıyor & niyeti yok & rsquot gerektirir 1. Bir arkadaşı, bir sevgili, hazine edebileceği, takdir edebileceği, koruduğu, hayranlık duyduğu ve hayranlık duyabileceği bir kadın arıyor.

Boşandığımdan sonra çıkmaya başladığımda, daha önce listelediğim tüm sorunları yapan bir adam istediğime dair son derece açık bir niyet belirledim. Değerli, sevilen, korunan, hayranlık duyulan ve hayranlık duymak istedim.

Bu adam telefonda konuşmadan önce uzun, muhteşem harflerle haftalarca bana yazdı. Benim bildiğim ve yapamayacağı için değil. Ne tip bir adam olduğunu bilmemi istedi. Ayrıca yazdıkları ve okuduğum yazıları dinledim, çünkü gerçekten kim olduğumu ve neyle ilgili olduğumu bilmek istiyordu.

Bu zaman zarfında ne yaptım? Onun niyetini almak. Mektuplarını takdirle kabul ettim ve cevap verdim ve beni takip etmesine izin verdim. Onun sözleriyle, beni & ldquocourt verdi. & Rdquo Ama böyle güzel bir şekilde. O asla yaklaşımı aceleye getirmedi ya da bana açılmasına izin verdi. Kendimi güvende tuttuğumdan emin oldum, ama acelesi yoktu.

Bir erkeğin bu tür bir gücü ve kendine güveni oldukça arzu edilir. Alfred Hitchcock klasmanında Grace Kelly ile Cary Grant’i izleyin, & Bir Hırsızı Yakalayın. & Rdquo Bu adam Cary Grant üzerinde çalıştı.

Bizim neslimizdeki (40 ve rsquos’ta) erkeklerin, bir erkek olma sanatını ve nasıl bir beyefendi olduğunu unuttuğunu söylüyor. Feminist hareketin ve erkeklerin feminen yanlarıyla temas halinde olmak zorunda oldukları felsefenin nedeniy- le, erkeklerle kadınlar arasında bulanıklaşan çizgilerle büyüdük ve kadınların birbirleriyle iletişim halinde olmaları gerekiyor. onların erkeksi tarafı.

Her ne kadar katılıyorum ki, hepimiz kadınsı ve erkeksi enerjilerimiz var, David Deida’nın bir kitabı ve & quot; Üstün İnsanın Yolu & rdquo & rdquo; & rdquo; niçin, erkekler ve kadınlar arasındaki varyasyonların çekim ve baştan çıkarma sanatı için çok önemli olduğunu söyleyen & rsquos manyetik çekiş, cazibe oluşturan iki enerjinin arasında kutupluluk. Bu yüzden, farklılıkları eşitlemeye çalışmak yerine, onları kutlamalıyız.

Don & rsquot bana yanlış olsun, bu adamın benimle olmak istediği amacın bir parçası, çünkü benim çalışmamı takdir ediyor, nasıl düşündüğümü seviyor, ve benimle uzun süre konuşmaya ve bakış açımı ve düşünceleri duymaya hevesli. Beni oturturmaya, hoş görünmeye ve onu dinlemeye meraklı değil. Dinlemek için büyüleyici olsa da.

Ama o, belirli bir geceye, eğer kadınların yalnızca kadınlıklarında nasıl duracağını bilen ve erkeksi güce sahip olan bir hanımdan çok daha fazla manyetik ve etkili bir şey olmadığını bilselerdi. Erkekleri sarhoş ediyor.

Peki bütün bunlar benimle, sen, kızlar olarak nasıl? Bu adam olduğu kadar, böyle birisini çektiğim tek amaç temelde sahip olduğum bir noktadan gelmemek olduğudur. Artık bir erkeğin bana bakması ya da yıllar önce olduğu gibi hayatımdaki boşluğu doldurması için avlanmıyordum. Ben & rsquot & gerekli & lsquocomplete & rsquo bana bir adam bulmak için & rsquo.

Ne çektim? Kendine nasıl bakacağını bilen ve yapamayan bir adam onun için bunu yapmamı ister. Yıllar önce böyle olmazdı. Sevilmek için gerekli olması gerektiğini düşündüm. Kendimi layık kanıtlamak için bir şekilde gerçekleştirmek için gerek kalmadan, sadece bir adam & rsquos sevgi ile hiçbir & lsquodoing & rsquo bir şey almak için layık gerçekten layık & rsquot. Onun benimle kalmasını istemesi için hayatındaki bir ihtiyacı doldurmam gerektiğini düşündüm.

Bunlar benim için sağlıklı ilişkiler değildi. İşlevsel olmayan, fazladan kabul edilebilir bir kelime olurdu. Hayatım ve onun içindeki bütün şeyler için görev almayı seçtiğimde, tüm ilişkilerimdeki rolümü de içeren şeyler değişti. Bir gecede değil. Zaman aldı. İnançlarımı yeniden şekillendirmek ve benlik saygımla faaliyet göstermekteydim, ama kör noktalarımın tam olarak nerede olduğunu tam olarak görebilmem için yardım aldım (koçum için Tanrı’ya şükür) ve bu eski endişeleri ve davranışları temizleyene kadar parça parça çalıştım. .

Tüm çalışmalara, her zaman ve çalışmaya, duygusal yolculuğuna ve bir önceki sene iyileşmekle uğraştığı aylara değdi mi?

Evet, tüm fonksiyonlara değdi.

Bu ilişkiye getirmem gereken tek şey, bana & hellip’in & rsquos’un armağanıdır. İstediği her şeyi & rsquos.

Mükemmel bir erkeği nasıl çekiyorsunuz?

Kendine sahip olduğun müthiş kadın ol. Kendinizi ne düşündüğünüze & lsquohe & rsquo desires’e yöneltmek için çok uğraşmayı deneyin. Olmaya zorlanmaya çalışın ve sadece bağlantının gelişmesine izin verin. Kazanmak için kendine izin ver. Şu an durun ve her anın ortaya çıktığı anın tadını çıkarmasına izin verin.

Benim için istediğim, hak ettiğin her şeyi alacağın ve özellikle de senin olduğun gibi gerçekten hoşlanıp takdir edebileceğiniz fantastik bir erkeğin lansmanını alacağın.

*****

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın