Mükemmel bir adam nasıl büyülü

Gerçekten harika biriyle çıkıyordum. Erkek olmayı sever ve erkekliği dışlar. Kendisinin & lsquofeminine & rsquo side & ndash’ı yaratmayla ilgilenmediğini söylüyor ve bir adamın tam zamanlı bir iş olduğunu ve mükemmel bir adamın nasıl olabileceğini, hatta daha büyük bir iş olduğunu söylüyor.

Şimdi erkeklik açısından, burada mağara adamı konuşmuyoruz, ya da onun duygularını iletemeyen & lsquoJohnny Redneck & rsquo. Bu adam bunu nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Bir bayanı nasıl tedavi edeceğini bilen bir adam hakkında konuşacağız ve bu yüzden bir W-O-M-A-N & hellip gibi bir dostum ya da bir hizmetçi ya da annesine benzemeyen bir kadın gibi hissederiz.

Kapıları açar, istediğimi sorduktan sonra benim için emir verir, sorular sorar, cevap verdiğimde dikkatlice dinler, samimi davranır, taleplerimi ve arzularını dikkate alır, hanımlar, hanımefendi ve sınıf olarak bilinirdi . He & rsquos bir beyefendinin nasıl olunacağı ve kadınların nasıl tedavi edilmek istediği konusunda bir çalışma yaptı.

O gerçekten bağımsız bir adam & rsquos o & rsquos tam, üretken ve içerik hayat var ve don & rsquot beni doldurmamı gerektirir. Kadın bedenimi, zarafet, çekicilik, güzellik ve bilgelik gibi yaşamsal faktörlerine getirmemi istiyor.

Onun için yemek yapmamı ya da çamaşırlarını yıkamasını ya da evini temizlemesini istemiyor. Ve bu şeyleri bir süredir kendi başına yapmak için yönetiyor. Kendisine nasıl bakılacağını bilen bir yetişkin var.

Şimdi tahmin et beni nasıl hissettiriyor? Seksi, güzel ve takdir edilmiş. Kendimi gösterip harika bir şekilde tedavi görüyorum. Onun adam olmasına izin verdim ve tüm istekleri yaptım (bana nasıl yapılacağını öğrenmek için yıllar sürdü). Seçmeyi alıyorum. Tamamen ve tamamen umursamadım.

Yıllar önce, bana ihtiyaç duymadığı için beni rahatsız ederdi. Artık değil.

Büyük bir adam, bir karısının onunla ilgilenmesi için avlanmıyor ve bir tek şeye ihtiyaç duymuyor. Bir arkadaşı, bir sevgili, hazine edebileceği bir kadını arıyor, kendini beğeniyor, hayranlık duyuyor, hayranlık duyuyor ve tapıyor.

Boşandığımdan sonra çıkmaya başladığımda, daha önce listelediğim tüm konuları yapacak bir adam istediğime dair net bir niyet belirledim. Değerli, sevilen, korunan, hayranlık duyulan ve hayranlık duymak istedim.

Bu adam telefonda konuşmadan önce uzun, çarpıcı harflerle haftalarca bana yazdı. O, benim gibi anlayamadığı, yapamayacağı anlamına gelmezdi. Ne tip bir adam olduğunu bilmemi istedi. Ayrıca kim olduğumu ve neyle ilgilendiğimi bilmek istediğinden, yazdıkları ve yazdıklarımı dinlediğim makaleleri de okudu.

Bu süre boyunca ne yaptım? Onun niyetini almak. Mektuplarını takdirle kabul ettim ve cevap verdim ve beni takip etmesine izin verdim. Onun sözleriyle, beni & ldquocourt verdi. & Rdquo Ama böyle güzel bir şekilde. Hiç bir zaman prosedürü aceleye getirmedi ya da bana baskı yapmasına izin verdi. Düştüğümden emin olmadım, ama acelesi yoktu.

Bir erkeğin bu tür bir enerji ve kendine güveni çok çekicidir. Alfred Hitchcock klasmanında Grace Kelly ile Cary Grant’i izleyin, & Bir Hırsızı Yakalayın. & Rdquo Bu adam Cary Grant üzerinde çalıştı.

Bizim neslimizdeki (40 ve rsquos’ta) erkeklerin, bir erkek alma sanatını ve bir beyefendiyi nasıl unuttuğunu söylüyor. Feminist hareketin ve erkeklerin feminen yanlarıyla temas halinde olmaları gereken felsefenin gerçeğine bağlı olarak erkekler ve kadınlar arasında çizilen çizgilerle büyümüştük ve kadınların erkeksi taraflarıyla temasa geçmeleri gerekiyordu. .

Her ne kadar katılıyorum ki, hepimiz kadınsı ve erkeksi enerjilerimiz var, ve David Deida’nın bir kitabı, & Üstün İnsanın Yolu & rdquo & rdquo & rdquo & rdquo & rdquo; niçin, erkek ve kadınları ilgilendiren farklılıklar, çekim ve baştan çıkarma ve hellip sanatı için çok önemlidir. manyetik çekişi, çekimi oluşturan iki enerjinin arasındaki polariteyi söyler. Bu yüzden varyasyonları eşitlemeye çalışmak yerine, onları kutlamalıyız.

Beni yanlış anlayın, bu adamın benimle olmayı arzuladığı sebebin bir kısmı benim çalışmamı takdir ediyor, nasıl inandığımı seviyor, benimle uzun süre konuşmaya ve bakış açımı ve fikirleri duymaya hevesli. Beni dinlemekten hoşlanırken, orada oturmama, iyi görünüp, onu dinlemekten çekinmez.

Ama o, bir akşam, kadınların yalnızca kadınlıklarında nasıl duracaklarını ve erkeksi enerjiyi elde edebileceklerini bilen bir hanımdan fazla manyetik ve etkili bir şey olmadığını bilselerdi. Erkeklere sarhoş oluyor.

Peki bütün bunlar benimle, sen, kızlar olarak nasıl? Bu adam kadar şaşırtıcı olduğu için, böyle birisini çekebilmemin tek amacı ihtiyacım olan bir noktadan gelmemek gerçeğiydi. Artık benimle ilgilenecek ya da yıllar önce olduğu gibi hayatımdaki boşluğu dolduracak bir adam aramıyordum. Ben & rsquot & lsquocomplete & rsquo bana bir adam ortaya çıkarmak için gerekli & rsquo.

Ne çektim? Kendine nasıl bakacağını bilen ve yapamayan bir adam onun için bunu yapmamı istiyor. Yıllar önce böyle olmazdı. Sevilmek için gerekli olması gerektiğine inanıyorum. Ben gerçekten & sadece bir adam & rsquos adore out & lsquodoing & rsquo bir şey almak için layık, gerçekten kendimi layık kanıtlamak için bir şekilde çalışmak için işe yaramadı. Onun benimle kalmak istemesi için, hayatında sahip olma ihtiyacını doldurmam gerektiğini düşündüm.

Bunlar benim için sağlıklı ilişkiler değildi. İşlevsel olmayan sözcük daha doğru olur. Hayatım ve onun içindeki her şey için sorumluluk almayı seçtiğimde, tüm ilişkilerimdeki payımı da içeren noktalar değişti. Bir gecede değil. Zaman aldı. İnançlarımı yeniden şekillendirmek ve benlik saygım üzerinde çalışmak benim için işe yaradı, ama kör noktaların nerede olduğunu tam olarak görebilmem için yardım aldım (koçum için Tanrı’ya şükür) ve bu eski sorunlardan kurtulabilene kadar parça parça ile çalıştım. davranışlar.

Tüm çalışmalara, zamana ve emeğe, duygusal yolculuğa ve aylar öncesindeki mücadeleye karşı aylara değdi mi?

Evet, tüm işe değerdi.

Bu ortaklığa getirmem gereken tek şey, bana & hellip’in & rsquos’un armağanıdır. İstediği her şeyi & rsquos.

Müthiş bir erkeği nasıl çekiyorsun?

Kendine sahip olduğun müthiş kadın ol. Düşündüğünüz şeylere kendini eğmek için çok uğraşmayı bırakın. Gerçekleşmeye zorlanmaya çalışın ve sadece ortaklığın ortaya çıkmasına izin verin. Almak için kendine izin ver. Şu an durun ve ortaya çıktığı anda hemen her an zevk almasına izin verin.

Senin için istediğim, hak ettiğin her şeyi alacağın ve sana tam olarak olduğun için sana hayranlık duyabileceğin harika bir adam alacağın.

*****

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın