Muhalif meydan okuyan terapi

Meydan okuyan davranım bozukluğu tedavisi en sık, Davranış Terapisi çocuk, aile bireylerinin tedavi için veliler, kardeşleri ve sorunu genç ve yetişkinler için ekstra ebeveyn Koçluğu ile birleşimidir. Zaman zaman dahil bir daha erişilebilir tedavisi genellikle tartışmalı Retinlin reçete olduğunu. Retinlin en normal gençler ile ilgi eksikliği bozukluğu (hangi kez iç içedir Ekle) meydan okuyan davranım bozukluğu olan için reçete olduğunu.

Davranış Terapisi, sorun davranışları şiddeti ve sıklığı en aza indirmek için kavramdır. En kötü davranış kalıplarını vurguladı ve ilk ele. Genellikle bir davranış, alma çocuk zarar verebilir veya diğer millet, veya onun hakkında zarar için sorumlu, bu gerçekten en yıkıcı, yıkıcı davranış ile başlatmak için üstün bir kavramdır.

İyi kabul edilebilir davranış ödüllendirilir, bu nedenle uygun davranış gelen bir iyimser sonuç sonuçlar. Temel trenin bu çok iyi davranışı teşvik etmek ve sonuçta uzakta yapmak ile istenmeyen davranış tamamen inandığı buydu.

Sık sık durumlarda, terapist başlangıçta çocukla tek başına çalışması istemektedir. Terapist de anne ve diğer aile üyeleri yalnız başlayarak sorun çocuk sahibi olmadan çalışmak isteyebilirsiniz. Hangi davranış problem ile genç birleştirmek aile üyeleri grup oturumları terapi sisteme eklenir. Bu aile üyeleri ve veliler de nasıl tedavi gerçekleştirmek ve eğitim de konut yetenekli ayarını uzak bir rol oynar anlamak olmayabilir bu yüzden terapist ile yalnız var önemlidir.

Ebeveynler genellikle bazı kendi davranışlarını düzelten zorunda. Bu-değil ima onlar zavallı anne genellikle davranışlarını veya çocuğun davranışına tepki en iyi niyet ne olursa olsun doğru bir tepki değil. Gerçekten karmaşık meydan okuyan bozukluğu teşvik.

Bazen küçük değişiklikler ana ve çocuk veya hatta belirli bir süre ile genç bir belirli zamanında yapma tepkileri içinde büyük bir fark yaratabilir. Büyük kardeşleri de onların sert ve yıkıcı kardeş tren için yardımcı olacak b davranış bulabilirsiniz.

Zor bir genç bütün aile üyeleri için bir ikilem olarak alma, bütün aile çare programında yer almak için ödüllendirici. Nerede her kişi birlikte güzel tüm almak için faaliyet hayatının daha mutlu bir aşk kendisi olmasını ortak hedef olduğunu.

Ritalin, hafif merkezi sinir tekniği uyarıcı, bazen odak eksikliği bozukluğu ek olarak meydan okuyan davranım bozukluğu için yönetilir. Beyindeki kimyasal maddelerin etkileri ve hiperaktivite ve itici katkıda sinirler yönetmek.

Sorguyu olursa olsun bu ilaç (ya da diğer benzer olanlar) kullanıp kullanmamayı ailesi doktorları arasındadır. Jüri hala dışarı böyle bir uyuşturucu uzun vadeli etkileri ve bu gerçekten gerektiğini hayır büyük bir tartışma ile yönetilen ve inanıyordu. Birçok ebeveyn are Bu yapay çocuktan sakinleştirici uzak sürebilir ilgili bazı karakter ve yaratıcılık çocuğun. Bazı ebeveynler kesinlikle bir şey karşı doğal olmayan vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın