Mil kredi kartları: En iyi şekilde yaygın Flyer kredi kartı bulma

Havayolu mil kredi kartları arasında Ödülleri kredi kartları en iyi bilinen biçimleridir. Yine de, özel yolcu mil kredi kartları sadece bir avuç teklif harika ödüller ve değer. Bunun nedeni oldukça basittir: çoğu havayolu ayrı kredi kartı şarj astronomik yıllık maliyeti ve yüksek faiz fiyatları. Şimdi, herhangi bir havayolu kredi kartı normal seyahat ve ekstra 10.000 $ bir yıl daha adamak, mil kazanırsınız. Öyle olsa bile, hiçbir maliyet miles, havayolu esneklik, almak istiyorum ve faiz ve yıllık ücretleri tasarruf sadece dört mil kredi kartları varsa gerçekten göz önüne almalı: Miles kartı bulmak dışarı, değer Miles Platin Vize kartı, Amerikan gelen Mavi gökyüzü ve Citi PremierPass ifade eder. Tam burada, tüm dört kart ele alacak. İlk, söyledikten sonra ortalama havayolu belirli kredi kartı muayene edecektir.

“Ortalama” havayolu farklı özel yolcu kredi kartı cazibesine bonus mil olduğunu sunan. Kim mil 15.000 istemez ki? Önemli ek olarak tamamen mil sunulan ücretsiz, tipik havayolu kredi kartı da ilk yıl süresince yıllık ücret ihlalinden. Ücretsiz mil ve bir ücretsiz 1 yıl karışımı birkaç alıcılar çizer. Yine de, ilk ikramiyesiz genellikle tarafından ofset fiyat krediniz korumak için gelir kartı kısa bir süre sonra ilk yıl. 1., yıllık ücret tahsil bu kredi kartları ile ortalama 75 TL olur. Ah. Ve tipik faiz fiyat? Çok daha fazlasını % 17. Kendine güvenen, senin mil açık bir sürü, ama gerçekten çok daha fazla ilgi ve önemli bir yıllık ücret ödeme % 5’değer? Ne zaman değil orada büyük bir büyük kullanılabilir sağlar.

Bulmak dışarı Miles kartından bir yıllık hiçbir ücret havayolu % faiz fiyat 1 yıl için bir düşük uzun vadeli faiz fiyat sunar kart Ödülleri ve harcanan her dolar için 1 mil kazanma imkanı var. Kazandığınız milleri üzerinde herhangi bir havayolu hiçbir kesinti tarihleri ile itfa edilebilir. Ayrıca beş, ilk elde edilir yaptığınızda 000 bonus mil alacaksın. %6 üzerinde çok daha az “ortalama” özel yolcu kartı bu kredi kartı faiz fiyattır. Ayrıca, alışverişte ilgi ödemek ya da ilâ 1 yıl için transferler dengesi. 10.000 daha az mil almak olmasına rağmen büyük olasılıkla daha sen “ortalama miles kartı” ile bu kart ile seyahat yatırım yapmak çok ilave fonları ile bitirmek için gidiyorsun

Chase değer Miles kredi kartı herhangi bir havayolu ile hiçbir kesinti tarihleri üzerinde uçmayı sağlayan bir yıllık ücret havayolu ödüller kart var. Onlar yapmak değil vermek uzağa tamamen ücretsiz mil, ama onlar da bir yıllık ücret veya yüksek bir faiz oranı ücret almıyoruz. Miles kartı gibi değer kartı ilâ 1 yıl için % faiz oranı sağlar ve 5.five% bir faiz oranı sunuyor mil azaltmak daha “tipik miles kartı.” Ve rağmen değer Miles kartı tamamen ücretsiz herhangi bir mil sağlamaz, sadece 24.000 mil için U.S. kıta her yere uçmaya bir bilet alabilirsiniz. Bu on 5,000, 000 mil çok ücretsiz bir ücretsiz bilet almak için “ortalama miles kartı” suçlamaları daha az var. Kesinlikle ücretsiz mil alamadım ama millerinizi ek değer var mı.

Citi PremierPass havayolu ödüller iki düzeyi sağlar. Sık PremierPass MasterCard 5000 ücret millik ücretsiz teslim eder, yıllık ücreti ücretleri ve four.25% “tipik miles kartı” düşük bir faiz oranı verir Bunun üzerine, her üç mil üzerinde herhangi bir havayolu ile bir bilet aldım kartınızla birlikte uçmak için 1 UçuşPuan kazanabilirsiniz.

Citi PremierPass elit bir düzeyi sunuyor. Şimdi, bir yıllık ücret 75 $ vardır. Yine de, bonus mil 15.000 almak, uçakla tek hemen her mil için 1 UçuşPuan kazanmak ve çift mil her gün satın alır. İlgi hala four.25% daha az “tipik miles kartı” fiyattır, artı bu kart 1 yıl için % faiz oranı sunar.

BlueSky kredi kartı American Express üzerinden ücretsiz mil yanına çekmek çalışmaz. Alternatif olarak, onlar değer sağlar. Kazanılan her 7500 puan için $one gibi araba kiralama, herhangi bir seyahat gideri için otel, net seyahat internet sitelerinde kullanımı yapılan yüz elde etmek ve yolculukları. Burada kazandığınız her noktası % 33 olduğunu değerdir çok daha fazla ortalama noktası daha. Ayrıca, senin tüm seyahat masrafları, sadece uçak bileti için kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu kart için altı ay % faiz fiyat verir, yıllık ücret ücretleri ve % 5 “tipik miles kartı” azaltılmış bir düşük uzun vadeli faiz fiyata sunar

Gördüğünüz gibi havayolu kredi kartları bir ürün yelpazesine ikramiyesiz oranları çeşitli sağlar. Bazıları için bir “tipik miles kredi kartı” 75 $ ve bir faiz fiyat üzerinde % 17 yıllık bir ücret ile muhtemelen en büyük toplam değeri sağlayabilir. Öyle olsa bile, çoğu kredi kartı kullanıcıları sadece para onların bilet için para eğer onlar daha çok daha fazla nakit faiz ve masraflar onların kredi kartı ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Özel yolcu kredi kartları gerçek değer ortak mil kredi hiçbir ücret, düşük faiz fiyatları sağlamak ve ek seyahat esneklik sağlar kartları ile tespit edilebilir.

2006, kredi kartı Depot Inc

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın