Miami

Ev olmasının yanı sıra büyük organize için deneyimli spor takımları futbol, basketbol, hokey ve Beyzbol Miami Ayrıca olduğunu yarışmalar Tropical Park Binicilik Merkezi’nde tutuldukları eve Paso Fino atları.

Miami Dade devlet okulları Florida en büyük üniversite bölgesinde ve dördüncü en büyük Türkiye Sates içinde 414.128 bir öğrenci kaydı ile var. öğrencilerin % 52 Hispanik, % 25 olan Afrikalı-Amerikalı ve beyaz diğer azınlıkların olmayan altı %. Bu 1 en iyi iki dilli eğitim veren kamu okul bölgeleri avuç olduğunu. Şehrin her iki genel ortaöğretim okulları Florida International University ve Miami Dade College ve University of Miami, Florida Memorial Üniversitesi, Johnson ve Wales Üniversitesi özel üniversiteler vardır. Barry Üniversitesi ve St Thomas Üniversitesi her özel Katolik kurumlardır.

Miami Uluslararası Havalimanı uluslararası havalimanları gezegen biridir. Onlar 35 milyon yolcu karşılar. Bu American Airlines için tek en büyük ağ geçidi olarak tanınır. Miami üçüncü büyük uluslararası giriş yabancı hava yolcular için üçüncü sadece New York’un JFK Havalimanı ve Los Angeles Uluslararası Havaalanı için bu en büyük yedinci böyle ağ geçidi için sigara çıkmak uçuşlar featuring dünyada daha fazla Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Ortadoğu yetmiş uluslararası şehirler.

Miami Miami Limanı ev, en büyük üç, 605, 2005 yılında 201 yolcu hizmet gezegen limanda gemi cruise. Ülkenin en işlek kargo tek bir bağlantı noktası kapakları 518 dönüm noktaları ve 7 yolcu terminali vardır da. Ana bağlantı noktası ithalat alkollü içecekler, beton, tuğla, kiremit, çimento, kil ve taş vardır. En yaygın ihracat kargo, newsprints tuvalet kağıdı ve Tekstil vardır. Çoğu ithalat Çin’den gelip en ihracat Honduras için gidiyor. Sekiz Miami Limanı satırları yelken formu cruise: Carnival Cruise Lines, Celebrity Cruises, Costa Cruises, Crystal Cruises, Norwegian Cruise Line, Okyanusya Cruises, Royal Caribbean International ve geveze Barefoot Cruises.

Mahalle toplu taşıma Miami-Dade Transit tarafından işletilen Metrobus, Metro Mover ve Metrorail içerir. Metrorail yükseltilmiş hızlı taşıma sistemidir. Tri demiryolu, önemli şehirler ve Güney Florida metropolitan bölgesinin hava alanları bağlayan bir banliyö raylı sistem vardır. Düzenlenecek Metrobus sistemi Bunlar en önemli transit hatları tarafından hizmet değil yerler bulmak içindir. Satış vergisi ücretli fon tarafından sistemleri genişletmek için birçok proje ve yeni bir hafif raylı sistem Downtown Miami Miami Beach ile bağlanmak için önerilmiştir.

Amtrak’ın Atlantic Coast çözümleri için son istasyon Hialeah, Florida Miami banliyösünde yer alıyor. Miami Dade County 1,27,41 ve 441 dört Eyaletlerarası otoyollar (I-75, I-95, I-195, I-395) ve çok sayıda bize ABD yolları içeren Karayolları tarafından sunulmaktadır. İkinci bir satır Miami yılında ABD’de rudest insanlar sahip olarak adlandırılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın