Mercedes güçlendirmek güvenlik özellikleri

Bu sonbahar, Mercedes-Benz aktif olarak otomobil diğer millet yollara sapmaktır gelen önlemek yeni güvenlik sistemleri başlatmak etmektir. Bir yeni özellik değerlendirilmesinde, halihazırda bir uzantısı bu olduğunu WhatCar.com gözlemler.

Nitekim, şu anda, Mercedes-Benz kör nokta sunar ve lane alter-araç ya da kamyon arkasında yukarı veya yanlışlıkla farklı bir şeride drift ek bir gelen yolu içine taşımak ise sürücü uyarı uyarılar. “Büyük ayrım yeni etkin sistemleri ile” inceleme açıkladı, “bir çarpışma anında riski olsa bile onlar fren geri düz bir rota getirmek için araç bir tarafındaki uygulamaktır.”

Bir görsel uyarı 155 mph maksimum hız kadar ideal sağlanacaktır rağmen bu daha fazla web sayfası etkin kör nokta işlev 20 ve 125 mil arasında çalışır kaydetti. Etkin lane-değişim programı, bu arada, 35 mil arasında ve 125 mil “olarak araç 1 tarafında güçlü beyaz bir çizgi ve diğer noktalı bir çizgi olarak uzun” gerçekleştirir.

Her iki güvenlik özellikleri başlangıçta gözden geçirilmiş S-Class salonun elde edilebilecek olacaktır ve CL coupe artı E-Class sevdiklerinize. Ve güvenlik özellikleri yanı sıra CL 63 AMG, onun amiral gemisi büyük spor coupe, özellikleri moda görsel değişiklikler ve tamamen redeveloped motor görünür.

Yeni model bir derlemede, NewCarNet.co.uk, “Bu ödül avcısı bir kruvazör ‘s” sıradan CL-sınıf adlı, açıklar. AMG ilaç alma sayesinde, öte yandan, o aniden bir gerçek spor otomobil ya da kamyon olur. “AMG 5.five litrelik V8 biturbo motorun en yüksek çıkış 571 HP ve tork ilâ 900 ile Nm, olağanüstü AMG SPEEDSHIFT MCT 7 vitesli spor şanzıman ile birlikte” kaydetti genel bakış.

Bu, web sitesinin söyledi, doğru önemli bir katkıda bulunur bir “iyileşme” yakıt tüketimi ve emisyon azaltma güvence altına alınması bile aynı zamanda olsa sürüş dinamikleri, geliştirmek. Yeni model diğer olayları dahil tam alüminyum krank, 4 supaplı teknoloji ile değişken emme valfi zamanlama ve fonksiyonu normal Başlat/çık.

Bu arada, Mercedes-Benz değil çok uzun zaman önce genel olarak dünya çapında satışları artırmak, önceki aya göre Temmuz ayında yüzde 17 oranında yükselen devam duyurdu. “Geçerli model CL-sınıfı keşfetmek ve yeni nesil CL-sınıfı hakkında daha fazla duymak ilk olarak kayıt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın