Master parçalayıcı

Her iyi kahraman ile büyük bir kötü adam gelir ve ninja kaplumbağalar sık sık kendilerini karşı kötü Shredder alıyorsanız. Bir insanla piyadeler önünde ayak zümre olarak bilinen bir lejyon o. Shredder ortak diktatör, Fildişi kulesine az saygı ile rahatlatır iken onun kirli işlev yapmak için kişi göndermek ya da bunlar onların ölümü gönderdiği için bakım. O katıksız bir şeytan ve onun sadece önceki zaman gittiği terör herhangi bir yere almak gibi görünüyor. Bu rapor kaplumbağaları ve ilgi çekici onun ilişkileri bir düşmanı birkaç dünya içindeki anahtar karakterleri ile neden o Shredder, incelemek için gidiyor. Parçalayıcı orijinal adı Oruku Saki yapıldı ve yeni adını gösterir: önemli nesneleri küçük parçalar halinde şeritler bir şey. Asıl adı tam tersi bir şey demektir, çiçeği, umut veya parçalayıcı standları ne tam tersi Oruku Saki öneriyor. Rakibini rip olabilir ve onların darbeler kolaylıkla saptırır büyük metal pençe çifti seçeneği onun silahtır. Ayak klan körü körüne savaşa gidin ve sürekli 4 kardeşler döken onun ayak askerler, ve biraz çok daha fazla kas enerji ihtiyaçları olursa parçalayıcı içinde kişisel yardımcısı göndereceğiz.

Parçalayıcı vardır uzun bir kan davası ile Splinter ve sonuç olarak birçok bölge için dallanma kaplumbağalar ayakta. Splinter Elbette Hamato Yoshi bir mutasyon ve temelde Shredder dışarı nemesis ex karşı onun küçük intikam için yerdir. Kan davası başka bir kat sadece, parçalayıcı çizik standart günlük bir sıçan yaşındayken Splinter olduğunu ve onu ısırır. En bir fare üzerinde birkaç yıl kapsayan bir kan davası için saldırı inanılmaz olası olsa da, bu ortaklık kişiliği nasıl küçük ve karanlık öğütücüler gösterir, bu eklemek için kaynakları ve splinter öldürmek doğru koymak zaman gösterir kesinlikle saf kötülük olduğunu.

Karai, kabul edilen parçalayıcı kızı ve ilişki az söylemek ilginç. Shredder kız için sunabilirsiniz olsa bile, o zorluklar bir çok neden müreffeh bir bağlantı için herhangi bir şefkat göstermek değiştiremiyor. Bu kızla dahil olmak istediği, ancak o bile en basit düzeyde kızı babası bağlanamıyor parçalayıcı kızdırıyor. Parçalayıcı da benzer şu anda Yukio Mashimi adlı ortak oldu. Bunu söyledikten sonra Yukio Utroms bölgesel suç aile üyeleri parçalayıcı ihanet etti. Bu bir uzun ayakta kan davası nedeniyle yaptığı bir kayıp takdir sonunda ikisi de genç bayan Kur kendi girişimi başarılı oldu bitti. Utroms tabii ki önceden onun katılımı ile Splinter için anlatılan Hamato Yoshi tarafından korundu. Parçalayıcı Yoshi nerede o onun arama finanse etmek için büyük bir suç ağ kurmak ve tam olarak nerede Splinter reçeline batıp… ninja kaplumbağalar Shredder ilk kez bu Amerika ve içindir değil sadece zaman izleyin emin.

Parçalayıcı klasik hainlere tek bir geçerli bellek, her iki adamları ayak klan ve düşmanlarını doğru empati mutlak onun eksikliği mevcuttur. O onun düşmanı Splinter hakkında endişelenmeyi tercihan–dan onun birçok suç ağ kontrol onun zaman geçiren bir mutlak zalim lideridir. O bir kahraman olarak savaş meydanında yüz için büyük bir kötülük bireydir. O yıl sonunda parçalayıcı yenmek kadar daha iyi savaşçıları ve millet olmak gelmek kaplumbağalar zorlar bir miktar için kaplumbağaları yüzleri. Parçalayıcı kötü ruhunu karanlığa sağlam tutan ve o asla herhangi bir zamanda değiştirmek olacaktır. Neden parçalayıcı kaplumbağaları düşmanı olduğunu gözden geçirdikten ve efendi Splinter, biz de gözden parçalayıcı sahiptir onun kızı ve Splinter daha heyecan verici ilişkileri kaplumbağaları önce. Shredder sonsuza kadar bir film tarihinin en büyük kötü adamlar olacak, o kötü olduğunu ve çok hayatını küçük intikam ve terör etrafında döner. Oldukça Açıkçası, yenileme değil bugünün toplumunda çok nadir olan tam bir kötü adam.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın