Lobelia ve Addictions

Lobelia (Hint tütün)
Eylemler ve ndash antispazmodik, kusturucu, balgam söktürücü, yatıştırıcı, gevşetici (Keith, 1984)
Lobelia 1 benim en sevdiğim otlar şifa onun yetenek Aslında nedeniyle biridir. O ve rsquos doğada, görmek için çok hassas öyle olsa bile, o kapalı bana teklif etmek enerji hiç hassas ve değil ezik değil. Saf gücü ve istihbarat gücü sunar. Bu hakkında birkaç biliyorum tıbbi kullanımı göz kulak olmamı ve bu uygulamanın kendi istihbarat getiriyor. Bazı bitki gibi ünlü Dr. Christopher durulması ot olarak bilinen bir formüle eklendi Lobelia tam şifa belgili tanımlık fiziksel gerekli olduğu göz önüne alındığında ve tam olarak nerede en çok ihtiyaç duyulan diğer bitki bileşenleri yönlendiren bir yolu vardır.
Lobelia öğesinde Anti-spazmodik eylemlerini ve balgam söktürücü etkileri nedeniyle solunum şifa verdiği değer için kabul edilmektedir. Geleneksel olarak astım, bronşit ve zatürree için kullanılmıştır. Yerli Amerikalılar bu şartlar ve rsquos Hint tütün tanınan bu yüzden Lobelia sigara tarafından rahatladım. Bu yararlı etkileri solunum tekniği da kapsüllenmiş bir tür alarak Lobelia çay içme ile yapılabilir veya tentür (Grieve, 1931) keser.
Lobelia kullanımları sadece getting daha iyi ne zaman biz bugün bağımlılık üstesinden insanlar için ne kadar yararlı olabilir, bir görünüm alır korur. Lobelia lobeline adında bir alkaloit oluşur. Lobeline oldukça nikotin ilgilidir. Bu sigarayı bırakmak için yardımcı yararlı üreten nikotin etkileri engellemek için çalışır. Amfetamin ve opioidler etkileri de engeller. Bu çok önemli metamfetamin bağımlılığı (Miller vd., 2007) yanı sıra uyuşturucu bağımlılığı için bir ilaç olarak kullanır soruşturma yapmak eğilimindedir. St John ve rsquos otu sigara gibi bağımlılık bırakmak eklemek için olağanüstü bir ot var. Milk Thistle etkinleştirmek için Ekle karaciğer uyuşturucudan gelen kimyasal maddeler detoxify.
Lobelia klasik diğer kullanımları bir lapa harici kullanımda kaynar, çürükler, alıntılar ve sokmaları, zehirli sarmaşık döküntü ve diğer cilt tahrişleri (Grieve, 1931) için dahil.
Sığırkuyruğu karışımla, Lobelia glandüler programının bir şifacıdır. 3 parça sığırkuyruğu ve bir çay, tentür veya kapsül bir öğeyi Lobelia birleştirir. Bu bezleri, bademcikler, ter bezleri, lenf düğümleri ve tiroid gibi zorluklarla için günde üç örnekleri alınabilir.
Lobelia kusturucu davranır akılda tutmak önemlidir. Kusma neden olabilir. Durumlarda bu vücuttaki toksinleri temizlemek yardımcı yararlı olabilir. Öyle olsa bile, bu etki istenmiyorsa Lobelia kırmızı biber veya nane ile birleştirilebilir. Tasfiye gerekirse, genelde ılımlı bir miktar başarılı olacağını bulduk. Tasfiye gerekmiyorsa, bu aynı miktar bu etkisi neden değil. Lobelia spazmları aşırı kusma üzerinden en aza indirmek için kompakt bir miktar başarıyla uygulamış. O ve rsquos göz önüne alındığında bitki olarak tanımlanan hatırlayarak, belki Lobelia en iyi bilir.
Düzgün olması,
Charlotte Test
Referanslar
Yas, M. (1931). Modern bir bitkisel.
Keith, V.J. ve Gordon, M. (1984). Nasıl ot kitap için. (16 ed.) Hoş Grove, UT: Mayfield yayınlar.
Miller, D.K., kolu, Jr, Rodvelt, K.R., Baskett, ja, Will, M.J. ve Kracke, G.R. (2007). Lobeline, uyuşturucu bağımlılığı için potansiyel bir farmakoterapi [mu] opioid reseptörlerine bağlanır ve opioid reseptör agonistleri, uyuşturucu ve alkol bağımlılığı, 89(2-3), 282-291 etkileri azalır. doi: ten.1016/j.drugalcdep.2007.02.003.
Kaynaklar:
Lobelia ve bu yazı çeşitli şekillerde işaret diğer otlar var. Barış kartalı otlar () tek gevşek çay tür sipariş için
Kapsül ve özü sipariş için

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın