LG P500 Optimus One belirli Android Os Wi-fi ile Gps

LG P500 Optimus bir özellikle ek pahalı cihazlar bir düşük maliyetli seçenek olarak LG sağlar çözümleri bir farklıdır. -2. üç yükseltilebilir – Android 2.2 işletim programını kullanarak geniş çeşitli oogle optimize apps açılır. Son rakam orada 200,000 ilave olmuştu Android işletim sistemi altında çalışan apps erişilebilir.

Sen lüzum belgili tanımlık apps anlamaya, LG onun “LG uygulama Danışmanı,” kendisi Android apps elde edilebilir evrenin sorgular bir app ve entegre görevleriniz için ihtiyacınız olanlar aşağı çeker.

LG P500 800, 900, 1800 faaliyet bir avlu-şerit telefon olan ve 1900 MHz frekans bantlarında, GSM teknolojisini kullanan. Bu P500 Optimus 1 AT&T ve T-mobile ağları ile uyumlu hale getirmek eğilimindedir. Bunlar pazarlama “WCDMA/Edge” aygıtlar ve GPRS ile 900 ve 2100 MHz bantlarında denetlemektedir olduğunu göstermez iken Sprint veya Verizon, tarafından sunulan gibi CDMA aygıtları ile çalışmaz. Sınama bu kez durum olamazdı göstermiştir. P500 Optimus çalışır yani ülke genelinde yer alan WiFi noktaları ile uyumlu 802.11 b/g gereksinimleri tanır.

Dikey veya yatay konumda kullanın böylece ne P500 Optimus sunar bir yüksek çözünürlüklü 2048 1536 4.5 inç ekran seçenekleri IP’leri tarzı (bağımsız paneli sürgülü)’dir. Böylece sen de e-postalar veya metinler için yazmak herhangi bir kelime bekliyor doğru uygulaması ile birleştirildiğinde, dokunmatik ekran, akıllı yazmaya verir. Başparmak bağlama veya iki parmak işaret parmakları ile yazmak ile idare etmek zorunda kalacağız dokunmatik ekran tabanlı klavye standart touch-typing için çok daha küçüktür. P500 de burada sadece sesini, adı veya aradığınız öğenin teknik eğitim sonra konuşmak zorunda ve Google’nın arama motoru alır daha fazla ses tanıma teknolojisi sağlar daha ve arama başlatılır.

Yöntemini çalışma aynı temel kullanır gibi P500 Optimus Google’nın teknolojisi için optimize edilmiştir. Sadece sohbet için sosyal ağ siteleri gibi YouTube ve Google +, aynı zamanda Google posta (Gmail) ve Google konuşmak (Gtalk) gibi özellikler için son derece tümleşik erişim sunar.

P500 de entegre bir gezinti kullanabilirsiniz ve yönlendirme aygıt yolu ile Google Earth ve Google ile yakın entegrasyonu haritalar GPS Navigator ve A-GPS ile yapılı-içinde GPS özelliği verir. Görünümü, ziyaretçiler veya uydu görünümünde eşlemek için bu gösteri de özelleştirebilirsiniz.

Web sitesi belirlemek, böylece P500 Optimus seçenekleri bir resmin nerede çekildiği geotagging hemen fotoğraf sunar 3.15 MP otofokus kamera sunuyor. Ayrıca HD tarzı videografisi almak ve Internet için adatum.com’un sağlayan bir video kaydedici olarak çalışır. Video bir arama kelime filtreleme yoluyla elde etmek çalışırken daha bir internet sitesi aracılığıyla videografisi aramak genellikle çok daha kolay olması nedeniyle temeli olarak da kullanabilirsiniz. Gerçekten de, Google’nın geniş kütüphane dünya ve belirli web sayfası fotoğraf ile video arama gibi o tam olarak tek bir seyir için spot sıfır bir kelime arama hızlı olmalı.

O fotoğraf gerçeği tarafından P500 iken diğer akıllı telefonlar iki kez o hızda çalışmak 600 MHz işlemci ile çalışır açıklanabilir anında görünmüyor olabilir olsa bile, aklınızda bulundurun. Belirli bir P500 Optimus tutabilir, bellek 32 GB maksimum miktar yükleyerek daha yavaş işlemci hızları için telafi edebilirsiniz. Bazı telefonlarda olduğu gibi normal microSD hafıza tanır göz önüne alındığında, sen kimsenin belirli marka bellek sopa kilitlenir.

Güç ilâ sekiz saatlik konuşma süresi ve bekleme 550 saat yapabiliyor bir lityum-iyon pil tarafından verilir. Tüm bu four.five inç x two.three inç x beş inç ve tartmak four.five santim bir paket inşa edilmiştir. Ses üretimi, bu arada, üstün ve uyumludur ve öylesine sen-ebilmek sync herhangi bir Bluetooth uyumlu aygıtların telefonları veya kulaklık ile senin Optimus teknolojisini kapsamlı kullanır. Ve upload ve herhangi bir apps download kişisel konut ağınızdan ya da bir mahalle hotspot yoluyla Internet özellikli olduğunu düşünüyor.

Tüm içinde tüm P500 Optimus biri bir azaltın-gider seçeneği için Apple’nın iPhone arama için yatırım değer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın