LG BDX580 Blu-ray çalar incelemesi

LGÂ €™ s 1 3D Blu-ray oynatıcı, BDX580 $399.99 çok uygun bir listelenen maliyeti vardır. Makul BDX580 dikkate alınarak tam HD 3D Blu-ray yeteneğine sahip, ile NetCast eğlence giriş online streaming için yüksek hızlı 802.11n inşa-Wi-Fi, DLNA uyumlu akış bilgisi için–dan senin laptop, BD-Live yetenekli ve, içinde içerik geliyor sık Blu-ray ve DVD oynayabilirsiniz sahası diskler.

Sadece 8 inç derinliği ve yüksekliği 1,7 inç olmak, BDX580 gerçekten ince bir tasarım ve bir büyük miktarda alan ihtiyacı yoktur. Minimalist tasarım ve stil için ön panel aşağı belgili tanımlık yuvarlak yüzey tepsi ve bir USB bağlantı noktası yükleme kontrolleri, LCD göstermek, ortaya çıkarmak için çevirir. Pek çok insan bugün paneli bir tasarım kusur olmak aşağı flip dikkate alın. BDX580 herhangi bir dahili belleğe sahip değil. Bunun için bir USB sürücü indirilebilir içerik için BD-Live olmak zorunda nedenidir. En kısa zamanda bir USB sürücü takılı sen panelinin geri çevirebilirsiniz değil. Bazı büyük olasılıkla var olmak rahatsız edici ve hiçbir maliyet oyuncu görünür yığılmayı yağma için bulun.

Yüksek kaliteli film: 3D Blu-ray diskler BDX580 olabilir, ancak oynatma Blu-ray ve DVD diskleri. Video bağlantıları arkasında yer alır. HDMI 1.4 çıkışı, kompozit çıkış ve Bileşen çıkışlarını gibi şeyler dahil. HDMI bağlantısı en iyi olası kayıttan yürütme yüksek kaliteli verecektir. En yeni HDMI 1.4 sürümü çıktı var, yine de, 1.3 HDMI kablosu 3D oynatma için yeterlidir. Vasiyet mi yeni bir HDMI 1. dört kablo bir alış-veriş gitmek gerekir.

İyi ses kalitesi: ses bağlantısı HDMI 1,4 çıkış, dijital ses Outputs(Coaxial, Optical) ve iki yoluyla tamamlanmış.-kanal Analog çıkış verir. BDX580 iç ses Linear PCM, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD efendi radyo sinyalleriyle iletilen ve DTS için kod çözme vardır. Ne yazık ki, çok kanallı 7.1 analog çıkış vardır. Bir ses/Video alıcısı bir HDMI girişi ile Blu-ray filmleri üzerinde bulunan yüksek çözünürlüklü surround ses şifresini çözmek talep ediyorum.

LG BDX580 gelmek fonksiyonların tam paketi. Belirtildiği gibi bu 1 LG Blu-ray oynatıcı ile tam HD 3D yeteneklilik. Bir Ethernet portu ve yüksek hızlı 802.11n have Web’e bağlanmak için Wi-Fi yerleşik. BDX580 çevrimiçi akışlı medya çözümleri Netflix, Vudu HD, YouTube, Picasa, AccuWeather ve daha birçok gibi olan LG’nin NetCast eğlence giriş içerir.

Başka bir harika işlevi BDX580 DLNA uyumlu olmasıdır. Blu-ray oynatıcı ev ağ ve akarsu video, müzik ve fotoğraf için bir bağlı dizüstü veya USB aygıt bağlamak ve Tv göster onlara. Aşağıdaki dosyalar ve desteklenen medya biçimleri:

Müzik: MP3, WMA, WAV
Fotoğraf: JPEG, PNG
Video: Ortak-tanımı (MPEG-1/2/4, DivX) ve yüksek-tanım (MKV, H.264, DivX HD)

BDX580 birlikte Nero MediaHome 4 temel yazılım programıdır. Bu oyuncu bir medya sunucusu gibi çalışmak için izin verir. Örneğin, alternatif olarak düz CD görüntüleme sayıları takip, BDX580 albüm kapak resmi göstermek için bir konumda olacaktır, sanatçı adlarını ve şarkı başlıkları Web’den otomatik olarak yüklenir. En kısa zamanda CD takılı Gracenote teknolojisi ile önemli ölçüde daha az bir kaç saniye için kapsamlı tüm yöntemi gerektirir bu yüzden başarılı. Ayrıca düz bir başparmak götürmek veya MP3 çalar gibi harici bir USB bellek aygıtı için CD’yi kopyalamak mümkün olacak. Parça ile 128 kbps, 192 kbps, 320kps bilgi sıkıştırma ID3 meta verileri ile kayıpsız çalışarak veya MP3 formatında kodlanmış olabilir.

Artıları: LG BX580 tam HD 1080 p playback Blu-ray ve 3D Blu-ışın yuvarlak yüzey üstünde vardır. Bu LG. vardır iç ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD efendi radyo sinyalleriyle iletilen şifresini çözmek gelen ilk 3D Blu-ray oynatıcı var. Bu DLNA uyumlu ve Wi-Fi inşa bileşeni olan Akış Medyası Hizmetleri hatta erişebilir.

CONS: Hayır çok kanallı analog ses çıkışı vardır. Çok büyük, bir sigara – HDMI Audio/Video alıcısı olan biri için en iyi alternatif olmaz. Dahili bellek yok. USB depolama aygıtı içerik malzeme BD-Live erişmek gerekli olacaktır.

SON söz: BX580 1 3D yeteneğine sahip Blu-ray LG. oyuncusu Bu seçenekleri yapılı-içinde Wi-Fi, streaming online dahil olmak üzere tam doludur, harici gerçekten sabit disk CD rip olabilir ve DLNA uyumlu. Bu hemen hemen her tek ulaşılabilir özelliği ve işlevi içinde iyi bir Blu-ray oynatıcı gerekir gibi görünüyor. –Fiyat gerçekten satın alırken–$399.99 bakmak gerekir için

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın