LG AT&T çoklu dokunmatik akıllı telefonlar

Cep telefon teknolojileri yeni ve heyecan verici özellikleri ile ilerlemeye devam ediyor. Bu gün ötesine sadece iletişim ve çağrı yapmaya pek çok cep telefonu seçenek vardır. Zaman bazı cep telefonları ilk modellerini 1947 yılında pazar yerinde çıktı dikkate alınarak için harika değişiklikler üretti.

Teknolojik gelişme parlak gadget’lar ile ortaya çıkan ve diğer teknolojik olarak gelişmiş akıllı telefonları ile tanıtarak zekâsı için cep telefonu satıcıları arasında sürekli bir rakip olduğunu hemen her olası uygulama. Top beş akıllı telefonları en büyük almak zor oluşturma şaşırtıcı özelliklere sahip, diğer yandan aşağıdaki kısa değerlendirme ideal size uygun olacaktır aygıtın aramada yardımcı olabilir.

AT&T Tilt ve iPhone vardır dokunmatik ekran smartphones, AT&T Tilt dokunmatik ekran kontrol yapma gerektirir, ancak iPhone dokunmatik ekran parmaklarını tarafından kontrol edilebilir olsa dahil kalemi kullanımı. AT&T Tilt ek düğmeleri bir dizi varken dokunmatik ekran dışında bir tek çok objektif navigator düğme iPhone vardır.

Bir cep telefonu olarak LG AT&T Multi-değmek 2 G ve 3 G ağları üzerinden sırasıyla Dört ve tri band yeteneklere sahiptir. Her zamanki gibi veri bağlantı çözümleri arasında modern gün akıllı telefonlar mevcut, sadece 1 üzerinde GM750 HSCSD kayıp. Aksi takdirde, her şey başka tahtada – GPRS, EDGE, 3 G, WLAN ve Bluetooth olur.

İki gerçekten etkileyici işlevleri Takvimler Google, Facebook, Outlook ve Gmail vb düzenler sinerji özelliği ve yan yana takvimler ve bildirim bu internet sitelerinden güncelleştirmelerle birlikte korumak. Diğer önemli işlevdir çoklu görev için izin veren bir tek. 1 işlevi belirli bir Palm Öncesi cep telefonu istihdam olsa bile açmak için çıkmak gerek yoktur.

LG Cookie bir şık vardır ve son derece minimalist cephe 3 inç dokunmatik ekran TFT göstermek. Onun ön panel Yönet düğmeleri ile kalabalık değil. Bütçe telefonu olarak çerez üstün dokunmatik verimliliği son derece duyarlı ekran ile sunabilir. Ekran çok parmak izi ile leke istemiyorsanız, kullanılabilir ekran kalemi kullanabilirsiniz.

Yardım kadar 16 milyon renk yüksek iyi nitelik kararlılık için olabilir TFT kapasitif dokunmatik ekran matris. Bir çoklu dokunmatik giriş işlevi ve bir gelişmiş accelerometer duyumsal için have Otomatik Döndür yatay ve dikey düzen seçenekleri.

LG AT&T Multi-değmek eller tamamen ücretsiz arama uzmanlık özgürlüğü sağlar bir hoparlör vardır. Bir tam şarj batarya-ecek vermek sen bir bekleme konuşmak zaman-in ilâ 300 saat. LG KS 500 anısına 8Gbytes kapasiteli bir dış bellek oyun kağıdı asist ile genişletilebilir. Cep telefonunun dahili bellek bir belirli yüz megabayttır.

Son olarak yardım kadar 9 saat GSM konuşmak zaman ya da stand 400 saat modu tarafından edebilirsiniz ortak pil fonksiyonları al. Yani, sonraki nesil cep telefonu gelişmiş seçenekleri bir miktarla ölçütünde tüm yuvarlak LG AT&T Multi-değmek kuşkusuz olduğunu uyuyor. Kesinlikle senin cebinde mini dizüstü bilgisayar ile çalışan pratik bir deneyim sağlar. Bunun için gitmek…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın