Kızılderili kuş ilaçlar

Bu yüzden birkaç kuş ilaçlar vardır. Bunlar karmaşık ve zor açıklamak. Onlar hakkında oluşturmak için tereddüt yok. Sonra düşünce geldi, birkaç paylaşımı ve diğer öyküler daha sonra eklemek işe başlamak daha fazla olacaktır. 1 ve biliyorum rsquos bireysel karşılaşma ve talimat vardır.
Su kuşları
Bu göller ve nehirler altına dalın ve kıyıda ihtiyacımız iyileşmesi için ilaçlar mevduat kuşlar vardır. Su kuşları bir Kızılderili kilise veya Peyote yol önemli ve önemli ilaçların vardır.
Şarkı kuşlar
Bunlar bize şarkı verip sesimizi güç iyileşmesi ve bireylerin güçlendirmek geliştirmek belgili tanımlık kuş are. Bunlar kuş mavi kuş, kartal ve Finches bazılarıdır.
Kartal pek sahiptir geçici kullanma-in normal Kızılderili hayatta. Şarkı gelince şarkıcılar şarkı getirirler. Bu yüzden Kuzey şarkıcılar Lakota gibi çok yüksek bir adım şarkı. Onlar kartal sesi taklit.
Savaşçı kuşlar
Bu kuşlar kuşları Kartal, baykuş ve şahin gibi genellikle. Kartal dualarımız ve düşünceler kadar büyük krallıkları tam olarak nerede “yardımcı” ruhları bulunan ve aynı zamanda büyük koruma gerektirir. Şahinler ekstra yiyecek ve barınak gibi bölgelerde dünyevi krallıkları ile anlaşma. Baykuşlar sadece haberci değildir, onlar-si olmak onların pençe içinde yetenek şifa ve bizi koru.
Bireysel tıp bize kuş çeşidi vardır. Onların ilaçlar genellikle tüyleri, tercihan–dan onların şarkıları veya davranışları kullanımı gelir.
Sadece titreme ve ndash titreme tüyler kuyruk gelen uç onların sivri nedeniyle, bazı şey kaldırılabilir arzuları belgili tanımlık fiziksel alan açmak için doktorluk yapmak kullanılmaktadır. Bir kan pıhtısı, tümör veya bir yabancı cisim gibi. Terim ve ldquoforeign nesne ve rdquo kullanmak yerine Hint insanlar olarak biliyorum ve ldquoBad tıp ve rdquo. İstenmeyen ilaçtır bir özel kişi ve ldquoshoots ve rdquo zaman daha fazla ve rsquos vücut içine bir şey ya da bir ruh veya başka bir varlığın hedef kurban hasta, yapmak onları ölmek veya bunları devre dışı bırakmak için yapmak için gönderir. Ne yazık ki, bu oldukça sıktır.
Titreme tüyler de olarak tanımlanan ve ldquoLove tıp ve sözde bir sevgili bir birey ve rsquos hayata getiriyor veya bulur rdquo bir ve ldquosoul dostum ve rdquo. Bu tür bir ilaç azalma güçlü bir ilaç kullanımı düzey düşünülmektedir. Normalde bu tür kullanım ve ldquomanipulative büyü ve rdquo temas alırsınız. Benim soy ve Eğitim Aslında nedeniyle bu tür ilaç kullanmak yasaktır. Ben asla değiştirmek, değiştirmek veya bir kişi ve rsquos hayat ile onların izni ve izni etkisi ve ldquoTunkasilas ve rdquo antik ruhları. Manipülatif sihir değil ve rsquot sor, işgal etti ve gerçekten zararlı.
Kuzgun – Raven olduğunu bir ve ldquotrickster ve rdquo. Kuzgun yelpazesine bize kuş ek bir tür olduklarını hissediyorum üreten türleri gibi görünüyor. Kendi sesini bize insan olduklarını düşünün yapabilirsiniz. Sık sık siyah yerine bir daha fazla rengi gibi görünüyorlar. Ve ldquotrickster ve rdquo bize uyarı ve farkında tutar. Yeteneklerimizi gözlem honlama ve bizim bireysel perspektiflerin genişletmektedir. Eğer onlar doğrudur hatırlamaya çalış iyisi Raven ve ldquotricksters ve rdquo ile iletişim kuruyoruz. Zaman zaman verdikleri cevaplar iletileri gerekenleri zıddı olan basit ve diğer zamanlar vardır. Dinleyici mesajı hangi biçiminin Raven veriyor oldukça uyum içinde olması gerek. Kuzgun bize yaşam ile parlak ve parlak nesneleri parlak yanını gagası veya parlak bir nesnede yere tekrar tekrar dalınca gösterir. Kuzgun bunu yaptığında, canlandıran bir uzmanlık olduğunu ve bizim güzel olma hayali bu dünya için çok önemli. Benim kısa yazı ve Raven kalpli kadın kişisel öykü ilave bkz: okumak için. NativeTalismanArt.com.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın