Kindle için dergi

Ben özellikle için umurumda değildi önceki Kindle özelliklerinden biri kesinlikle baskı versiyonunu buldum aynı tarzda dergi ve katalogları görüntülemek için yetersizlik var. Basılı Gazeteler cazibesini kuşkusuz dergi tasarım ve stil düzeni ve işçilik öğesidir. Kindle Fire tamamlamak-renk düzenleri basılı sürümleri gibi çok sayıda dergi sunar “Sayfa görünümü” çözümünün featuring Bu konuda giderir. Aslında, Amazon kindle fire bile ek yazdırılan ne yorum tarafından entegre video, ses, diğer interaktif medya olarak etkili bir şekilde içerir daha verir.

Kız veya erkek, Kindle son derece mükemmel bir cihazdır. Bu nedenle sadece kitap, dergi ya da metin bir şey okumak için tek bir yardımcı olur ama aynı zamanda harika app’ın yardımıyla, kişiler hiçbir zaman el ile herhangi bir zorluk yoksun zamanında yapmak istedikleri sorunlar için meşgul alabilirsiniz içindir. Kindle çevre aygıtları ve Kindle kapakları ve malzeme gibi aksesuarlar yardımıyla, en büyük korunma ve özellikleri cihazın dışarı alabilirsiniz. Cihazın Ayrıca uyuyor bir dizüstü bilgisayar ve bir tablet olarak kullanmak için. Bir olay için dışarı çıkıp büyük woofer hoparlör ile bir çok iyi medya oynatıcı istiyorum istediğinizde üzerinde de güvenebilirsiniz. Asla ama asla unutmak istiyorum anları yakalamak için iyi bir fotoğraf makinesi istiyorsanız bu aygıt-ebilmek var olmak kullanışlı.

E-okuyucu Amazon kindle yetenekli-e doğru download kitaplar, dergiler, Gazeteler, Bloglar, veya bile pdf dosyasında kişisel bilgisayar İndiriyor, Amazon kindle için gerçekten yeterli. Süreli yayınlar aygıta otomatik olarak gönderilir. Amazon kindle aygıt grubu holding bir dergi, kitap veya diğer okuma becerikli alet ve bir sayfadan diğerine iplik çok gerçekçi bir alternatif tanınan vardır. Bu gadget’ı güçlü tasarlanmıştır ve sadece onun başarı en son sürümü Kindle üzerinde artırıldı.

Bunlar bugün için önemli olan kullanım insanlar için eğlence, orada bir tablet olduğu tarihlerde Kindle Fire HD hakkında bir sürü. Kindle Fire HD ile 22 milyonun üzerinde filmleri tam erişim olacak, televizyon gösterileri, şarkı, dergiler, kitaplar, sesli kitaplar ve sevilen app ve oyunlar. Amazon Prime ile Kütüphane, kindle sahipleri üzerinde 180, ödünç alabilir miyim borç verme Kindle sahipleri 000 başlık kez bir kitap için bir ay olarak bekleme ve son tarihleri ile ücretsiz.

eFiction:

Yazarlar ve kurgu meraklıları ile her diğer web üzerinde edinme hikayeleri paylaşmak için küçük bir grup olarak başladı. Genel olarak okuma bir kurgu dergisi açmak için itibar gerçeği nedeniyle patladı vardır. World wide web üzerindeki en büyük bağımsız yazarlar her tek ve her ay eFiction okuma zevk için oluşturmak için işbirliği. Her şey okudum gibi hissediyorum? Yeni ve özgün yazarlar için mi arıyorsunuz? Veya hikayeler okumak ama zorluk bir tam uzunlukta roman haline almak için zaman keşfetmek seviyor musun? eFiction senin için dergi sadece kısa hikaye. Bazı net en iyi yazarların her ve her ay eFiction okuma zevk için oluşturmak için işbirliği. eFiction kurgu bir hala atan kalp, bunların yazarları zihinleri taze yayımlar. Mürekkep yine de kurutma ederken, karşı şans tapan gözleri ulaşmak gladyatör mücadele her diğer hikayeler karıncalanmış. Sadece en iyi hikayeler sorun haline olun. Dergi hikayeler sizin gibi okuyucular tarafından seçilen ima bir işbirlikçi ve kapsamlı yöntem düzenlenebilir. Pretention burada hiçbir ipucu var. EFiction, editörler okuyucular editörler daha iyi çalışmaya istediklerini bildiğimi biliyorsun. Hiçbir dergi diğer verir–ya da -ebilmek mevcut–tam olarak aynı hikayeleri eFiction olarak. Orada tamamen birkaç edebiyat dergilerinde ve kurgu dergiler, eFiction tek indie kurgu içinde varlık dergisi olmasına rağmen. Onlar fantastik hikaye bir ay ve ay olarak sınırlarını zorlayan. Dergi öykülerinde: Gerilim, romantik, Paranormal, bilim kurgu, korku, edebiyat ve sayısız kombinasyon bunların.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın