Justin Bieber Vs Jls maliyet serbest radikallerin benzetme

Tamamen için doku hasarı, yol serbest radikal bolluğu olduğunu eskime ve dejeneratif hastalık.

Çok doğal yolu önemli ölçüde bir dejeneratif hastalığı geliştirme şansınızı azaltmak bahsetmiyorum, yaşlanma karşıtı olmak istiyorsanız maliyet serbest radikallerin hakkında bilmek gerekir.

Kesinlikle serbest radikallerin büyük kaynaklar dahil güneş hasarı, kimyasal bileşikler (tüketilen/nefes/konuşmak için cilt ile), fiziksel egzersiz, kirliliği, işlenmiş yemekler, mikrodalga yemekler ve tabii ki sigara.

Tamamen serbest radikallerin zararlı organik moleküller vardır. Gerçeğini onlar elektron bile bir miktar yok nedeniyle bu moleküller çok kararsız. Onlar are ‘ücretsiz’ sade bir şekilde çünkü onlar serbestçe belgili tanımlık fiziksel float.

Bir benzetme kullanır.

Serbest radikaller gibi clics vardır. Bizim clic (elektronlar) kızlardan oluşur. Elektronlar gerçekten kızlar gibi – şimdi çiftler halinde olmak istiyorlar, ama şu anda onlar bir düzensiz grubundadır.

Yani resim sahne, biz bir çocuk grubu konserinde (onunla git Tamam). Bu konserde kızlar (serbest radikaller) hakkında atlama grupları bir sürü var. Enerji ve bir vızıltı oluşturmak için belirli bir miktar olması gerekir gibi iyi bu.

Ama bir anda da giren kızlar sürü bir akını ve konser organizatörler güvenlik (antioksidan) kısa olduğu için bu gruplar kızlardan denetlenmeyen ve hiper hakkında çalıştırın ve sahne arkası konumda olun.

Şimdi hatırlamaya çalış, belirli bir kız grubu olarak en etkili pal (diğer elektron) yok ve o cidden köprü silah ile bir kişi istediği. Justin Bieber spot kadar hakkında savrulan grup ihtiyacı! Solo elektron kız ona şans mümin olamaz! O çift olanlar onunla kişisel maiyeti (elektronlar) var ama hiçbiriyle de konuşmuyor. Bir arı-satır onun için yapar ama aslında o çevrili ve bu nedenle, sınırlı ne Emanet (antioksidan) tarafından korunmaktadır nedeniyle geri döner.

Oldukça soğukkanlı ama gutted grup onları çevreleyen Emanet (antioksidan) sahip olmayan bir birey arasında gelmek başları. Onlar JLS Lewis Walsh (çekirdek) etrafında ama görünürde hiçbir güvenlik ile sokulmuş nokta. Bu yüzden üzerinde grup Dart ve solo kız Astin (diğer elektron) tutun kapmak ve onu JLS dinlenme uzak Yankiler. O peşinde kaçamaz ve o cant geri almak onun grubu bırak, Sahne Alanı’nda yürütmeye devam et çok sıkı tutar.

Geri kalanı onu ama onlar yoksun değil son gitmek JLS deneyin, onlar bir ek şarkıcı (daha fazla elektron) ihtiyacınız olacak. Kapalı bir daha fazla grup üyesi çalmaya gidiyorlar aka var şimdi büyümeye bir kesinlikle serbest radikal de olması ve snowballing dejeneratif yordamı belirledik.

Bir örnek: Eğer bir elma açık kesme kahverengi gidecek. Bu oksidasyon hareketin olduğunu. Ne zaman ne bir meyve salatası yapmak mi? Limon suyu veya kahverengi gidiyor durdurmak için meyve salatası üzerine başka bir meyve suyu sıkmak. Çarpışmaya maruz apple onu korumak için üzerine anti-oksidanlar sıkma.

Ne talep sizin vücut için taşıma – yeterli antioksidan yerleştirmek için bu demek. Ne de olsa sadece, Cilt elimizdeki en büyük organdır. Bu yüzden slpping aptal kremler tarihinde ateşkes ve hücrelerin içten dışa Yakıt doldurucu başlamak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın