Jordan ayakkabı ile ayak şımartmak

Sadece Air Jordan tanınan Jordan ayakkabı ayakkabı Nike ayakkabı köşkü üzerinden bir çizgi vardır. Onlar inanılmaz iyi bilinen bir dizi ve onlar ilk ayakkabı pazar yeri için uzun bir süre geri 1985 yılında tanıtıldı rağmen onlar sadece hiç göz önüne alındığında popülaritesi artmaktadır. Onlar sadece büyük bir stil spor ve dışa görünüyorsun ama aynı zamanda ayak ile rahat onların maç şımartın. Nike “koşucu ve joggers ayakkabı” görüntü ile sıkışmış edilmiştir bulunan zaman, onlar ondan kırmak ve karlı ve gelişen sepet topu ayakkabı pazar yeri girmek umutsuz edildi.

O zaman, Michael Jordan kendi özel artan bir yıldızdı-nitelikli sepet topu NBA Ligi oyuncusuydu. Nike onlar ona bir beş yıllık sözleşme için önemli bir 2.5 milyon dolar ödeyerek kandırdın içindeki şansını gördüm. Onlar yakında imajını sonra Jordan ayakkabı tanıtımı ve onları desteklemek için yapıldı. Air Jordan 1 bilinen Jordan Ayakkabı Kırmızı ve siyah, canlı renkler bir arada kullanılmaya başlanan ilk. Bu günlerde, sepet topu ayakkabı hafif tonları çoğunlukla beyaz olmuştu. NBA bu Jordan ayakkabı Renk Cümbüşü muhalif şiddetli ve onları yasağını yerleştirilir. Michael Jordan o turnuvada her ve her maç için giydim ve her zaman ağır para cezaları ödedi. Bu bir çok şey gerekli getirdi görünürlük için Jordan Ayakkabı ve onlar en popüler ve aranan aşağıdaki ayakkabı bir gecede oldu. O zamandan beri her yıl Jordan ayakkabıları yeni modelleri piyasaya ve itibarlarını hiç azalmış değil. Aslında, onlar spor ayakkabı çarşı parça yolu ile tüm Binbaşı, uygun olmuştur. Jordan ayakkabıları bir koleksiyon vardır ve Nike Jordan ayakkabı paketleri, meraklıları için tanıttı. Jordan ayakkabı üzerinde net mağazaları satın alınabilir veya butikler ve Ayakkabı satış kaynaklı olabilir.

Ocak 2006’da yayımlanan tanımlama Moments paket iki çift Jordan ayakkabı-Air Jordan V1 Retro modeli ve Air Jordan X1 Retro modeli içerir. Sonraki Ürdün Marka başlayan anlar paketi olarak da bilinen eski gerçekten yeni tapıyorum gibi iki renk kombinasyonları Air Jordan 1 Retro modeli ile yayımlandı. Bu paketi Nisan 2007’de yayımlanmıştır. Raging Bull paketi (RBP) Jordan ayakkabı Air Jordan V modelinde iki farklı renk kombinasyonları vardır ve son zamanlarda yılında yayımlandı olarak da tanınan tanımlama Moments 2 paketi 2009 olabilir. Hava Jordan Spizike Ekim 2006 yılında piyasaya çıktı. Jordan ayakkabı 3,4, tüm en iyi bileşenlerini birleştirir 5, 6, 9 ve 20 yorum. Bu Spizike modeli açıkça Spike Lee Mars Blackmon dönemi süresince anmak için oluşturuldu. Air Jordan Collezione / geri sayım paketi Retro Air Jordan ayakkabıları iki farklı varyasyonları vardır. 2009 yılında Jordan ayakkabıları vardı sadece 2009 çift Air Jordan 2009 piyasaya. Yalnız 1004 yurt dışında serbest olmuştu ama bu dışarı içinde belgili tanımlık USA 1005 serbest olmuştu. Bu Jordan ayakkabı tarzı eskrim tarafından ilham olduğu söylenir. Ayakkabı Binbaşı üzerinde bir küçük yeşil-mavi elmas var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın