Iowa Senatörler propan güvenlik yönergeleri hakkında üzgün

Bir Associated Press sonrası nasıl Iowa’lı senatörler yeni kimyasal tesis güvenlik düzenlemeleri kendi durumundan pek çok çiftçi çarpışmaya gidiyordu fark hakkında söyler. Onların odak yakalayan altı CFR bölümüne 27 önerilen ek A propan için 7.500 lbs eleme eşik miktarı (STQ) yoktur. Bu çiftçiler çok tahıl kurutma için propan kullanmak ve çok daha fazlasını 7.500 lbs tutun tankları var görünür.

Tabii ki, propan sanayi önemli mektup kampanya döneminde bu potansiyel ikileme dikkat ile temas kurmak için sona erdi Mayıs de 9 yorum yazma başlattı. Ek A sonda gelen yorum serbest bırakmak ama DHS olmasına rağmen büyük ekran bölümü üzerinde kimyasal güvenlik değerlendirme aracı (CSAT) tamamladıktan en olası gibi görünüyor bu yüzden aynı STQ listelemek devam ediyor için yordamları Yayınlanan o zaman final Ek A sürümü yayımlanır STQ yine de 7.500 lbs olacaktır.

Düzenlemeler temas için ne herhangi bir özelliği sayesinde bu ek daha STQ miktarı 300 + kimyasal ekinde listelenen herhangi bir CSAT üst ekran bölümünü tam. Bu bilgi o zaman DHS tarafından tesis daha yüksek bir risk kimyasal tesis olup olmadığına karar için istihdam edilecektir. Yüksek tehlike kimyasal özellikleri sonra yeni güvenlik düzenlemeleri ve diğer özellikleri toplam için gerekli olacak. Bunlar yüksek bir tehlike olarak o zaman aslında güvenlik sorunları görmezden devam edebilirsiniz kabul değil.

DHS nasıl onlar hangi İmkanları daha yüksek tehlike alanları var tanımlayacak ayrıntılarını Yayınlanan. Gerçekler için potansiyel teröristler de fazla rehberlik verecek karar verdiler. DHS Internet üzerinde site aynı zamanda karlı krizi olası sonuçları bakacağız sadece miktar kimyasal bileşikler daha çok çok görünür söz etmedi. Böylece bir çiftçi bir Iowa Mısır alanın ortasında bir tankıyla muhtemelen sadece etmektir olmak bir tehlike onun aile üyelerine, bir terörist hedef, bir sonucu olarak daha yüksek bir risk tesisi. Bir Propan tüpünün şehrin ortasında bir sonucu olarak daha yüksek bir risk tesis terörist bir hedef olabilir. İç Güvenlik Bakanlığı kararı tek yolu üst ekran bilgi tamamlanmak üzere olduğunu.

Ekran şehrindeki tamamlanması küçük bir idari yük olacak. Birisi 1 iyi bir boy çiftlik yönetme yeteneğine sahip yetkinlik olmak zorunda değildir. Yine de, bu yönetimsel yükü birleştirmek için bir yol olduğunu. Propan tedarik firması kapsamlı üst ekran için onların umutları olabilir. Tek gereken sadece tüketici tarafından imza gerektiren tedarikçi tarafından gerçekleştirilen kayıt işleminin süresi için tedarikçi CSAT gönderimler için Muhabereci olarak tayin ve hatta müşteri için.

Puan almak DHS propan tankı çiftçi yapmak eğilimindedir belirlerse çok daha karmaşık bir küçük (veya ne olursa olsun propan müşteri) yüksek tehdit tesisi, o zaman bir güvenlik açığı değerlendirmesi ve bir Web sitesi güvenliği programı göz önüne alırsak olacak beklenen. O zaman bile, (kim bir çıkarı propan müşterinin sürekli kullanımı vardır) tedarikçi en çok hangi çerez kesici güvenlik her durumda olacak yöntemi, geri kalanı ile size yardımcı olabilir.

7.500 kiloluk propan içeren bir tank zahmetsizce bile kötü eğitimli bir terörist tarafından patlatılan potansiyel bir bombadır. Bu tank daha yüksek profilli yerinde ise, kesinlikle üstün bir terörist hedef olur. Olası terörist hedeflere güvenli olması için bu biz 9/11 saldırıları uzak aldı merkezi mesajdı gerekir. Muafiyet hedefe sahiplerinin ağırlıklı olarak siyasi çekme nedeniyle çalışırken yerine, bu potansiyel hedefleri korumak makul yordamlar bulmak denemek olmak zorunda. Neredeyse uçakta Iowa çiftçiler kesinlikle bu yönetmelik ile başa çıkmak için keşfedebilirsiniz olsun her zaman çok sayıda basamağı ve sakıncaya ile havayolu yolcu yukarı yerleştirin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın