Insider yorum kurt mühimmat hakkında

İçeriden söyledi “.223 ücretleri hakkında three.99 bir kutu tutumlu olmak 4 kutu aldım, ama ben mesafeden çekim başladı, benim atanacak kalan 700 cıvata sıkışmış almak ve açmak mümkün değildir. Ben almadım, smith (faydalanılan bir silah olduğu) odasında bir bur vardı ama bu sabittir ki, yine de şu cephaneyi geri kalanını ateş için korumalı şunları söyledi. Wolf cephane varil ve diğer parçalar için yoksul olma Puan duymuştum. Kir ucuz çelik cased cephane Rusya’da.223 içinde oluşturulan bu kim ne olduğunu asla bilemezsin, öyle 7.62X39 ve 9 mm? ”

“Aslında önemsiz. Gerçekten ucuz, ve için harcamak olsun. Hiçbir şey benim HK kompakt 45’lik ya da benim Colt 1911 geçiş yapmak için alamadım! Kim onların SKS tüfekler için aldı ben konuştuk diğer insanlar tutarlı doğruluk alamadım.”

“Çok iyi güvenilir, oldukça ucuz cephane. Remington cephane Wal-Mart’tan yazıyor siyah ile sarı kutu olsun. “UMC”! .223 cephane.223 Wal-Mart için benim M-4 olsun ve çok az 4,50 $ bir kutu hemen vergi sonrası. Unutmayın ki “Remington UMC”. Ben onların 45’lik top toplu olarak ve.223 kutusu tarafından satın alabilirsiniz.”

“Geçmişte Wolf cephane yüksek kalitesine oldukça kötü, ama bir kaç yıl önce duydum daha iyi kazanılmış vardı ve bazı satın, bir ikilem var değil. Çünkü 45’lik çeşitli bin mermi ateş sonra ACP, 223 ve 7.62X39 ve bir sorun olmadı. Evet, UMC düzgün olarak mükemmel cephane var. .45 ACP top benim 1911 yılında taşıdığım var. (İçi boş noktaları çok önemli değilim).”

“Ben Tacoma boğalar göz silah çeşitli ve wolf cephane uygulamak ve benim HK USP.45 tam boyutlu tutukluk yaptı. Öyle tutukluk istenmeyen ben o şeyi çıkarmaya oturmalarını gerçekten gerekli biri. Sadece kolu eliyle tutarak kaydırdı ve 2-3 sayısı daha sonra sonuçta atılır, ancak zor hakiki çarptım. HK USP 45 en iyi tabanca belirli bir şimdiye kadar üretilen… olduğunu kurt dışında tüm cephane başa çıkabilir değil.”

“Çelik kasa incelenmesi üzerine bir top ile kasa toplam başarısızlık alt bölme için üzerinde gördüm. Ben tüm pahasına bu cephane sakınmak. Gidin Wal-Mart ve American Eagle cephane. Bu düşük maliyetli ve Amerikan üretilen ve güvenilir olduğunu. … Ne için cephane ile harcama almak hatırlıyorum. Hiç para kurtarmak için hayatını riske.”

“Ben onların 7.5x55mm Swiss bazı kutular benim K31 için satın aldı. Sadece iyi yapmak gibi görünüyor. Ayrıca Boxer astarlanmış ve reloadable. Ama sonra bu kurt eski Yugoslavya’da bir yer için yapay duydum inanıyorum. Bu yüzden onlar yüksek kalite güçlendirmek çalışıyor olabilir. Yaptığım her üç Wolf cephane türlü kullanın. Haftada sadece 1 reçel ile benim Glock 30 ile 45’lik 500’den fazla mermi atış. Çok sayıda yüz mermi 7.62 mm benim SKS ile de ile büyük bir sorun bulunmamaktadır.”

“Öte yandan, oldukça korkunç wolf cephane uygulama sıkışmış bir AR-15 var. Sonuçta o dışarı (varil aşağı bir çubuk ile) elde sonra gitti ve bir kez daha vurdu. Bir şekilde cıvata üst alıcı içinde sıkışmış ve henüz dışarı almak zorunda. Bir smith için alır ve muhtemelen yerine olacak gibi görünüyor. Asla bu cephane veya silah olsa olduğunu.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın