İkinci el otomobil almak için ipuçları

Bu yüzden bir ikinci el araba satın almak karar verdik veya muhtemelen yine de her iki şekilde de karar vermek, bir yaklaşım olabilir, burada yardım için görünür ve ne zaman önlemek ne bazı parçaları vardır ikinci el araba satın alma.

İlk olarak, her zaman için analiz türü düşündüm iyi ki aracın satın ilgilendi. Bir kişi taşıyıcı, bir spor otomobil, vintage bir araç veya bir SUV için arıyorsunuz? Öncelikle mevcut ya da gelecekteki gereksinimlerinize göre bir seçim yapın. O zaman sen değil fazla para harcamak böylece için aradığınız araç için pazar yeri fiyatları içine bakmak gerekir. Sen hiç ne markasını veya modelini (ikinci el araba satın almacılar konsantre hangi araba hakkında istedikleri miktar çok titiz olmak yerine para onlar yatırım ile ilave bir sürü) aradığınız biliyorum hakkında alışveriş ve taleplerini uygun bir araba ortaya çıkarmak bir d cep.

En kısa zamanda ne araç üzerinde istediğiniz karar verdik, ne-ecek var olmak onun sigorta ve temel çalışan giderleri kurmak yeteneğine sahip olacak: benzin tüketimi, ön cam yerine, lastikler ve bakım giderleri gerekecektir giderleri sadece bazıları şunlardır harcama bütçesi için.

Araç ya da kamyon sigorta poliçesi mi her ay gider nedir? Marka, model ve otomobil çağı onun sigorta etkileyecektir kapsama sigorta primi öylesine hakkında alışveriş ve tırnak aralığı çok çeşitli araba almak veya sigorta kapsamı sağlayıcıları kamyon emin olmak.

Ne zaman bir araba için İzcilik ve bir pisliğin neye belirli sen gibi bu yol vergisi ödenir ve MOT vardır emin olun. Aksi takdirde bu indirdi onun mal almak için bir pazarlık kozu olarak hareket edebilir. Gerektiğini de normal bir test sürüşüne ısrar, tercihen bir soğuktan başlamak için bu yardımcı olacaktır gibi araba başlangıç mekanizması sırada olup kurun.

Bu şeyler dışında temel koşul otomobillerin iç ve dış bakmak gerekir. Pas, çizikler ve ezik açık havada üzerinde denetlemek ve döşemelik arabayı içerden yakından inceleyin. Herhangi bir iç veya dış zarar vintage aşağı kesecek gibi bu Eğer bir eski model araba veya kamyon, avcılık özellikle çok önemlidir. Tüm bu önerilerin bilinçli bir seçim yapmanıza yardımcı olur, ancak sonuçta bunu para için değer aşağı gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın